Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@Kornjaca Posalji mi mail na pm.

Zasto mi je obrisana poruka?

procitaj pravila iz prvog posta
10. Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica, osim ako nemaju da ponude neku zauzvrat. (Demonoid se ne racuna, jer username tamo retko ko nema)!

Nisi ti trazio ali neko ko je se registrovao juce na forumu [cokoladica] je trazio zato je taj post i postovi povezani sa njim obrisani
 
Ako neko ima invitation za hd-bits.ro ili hdbits.org bio bih mu vecno zahvalan!imam demonoid inv. za zamenu...
 
Za demonoid evo to vlajda svako ima ;)
weaselXl935g9l87ns3xe6f58fijj57zk5z
weaselX9ffscn6yxopb1squnoqxcu6zuco
weaselXa6fipngpf0wtjaos21yaf70zbffu766
weaselXouupog01v8019erw0ug40e14pfzgi4apsuhtam
weaselXom9wqy9is56zbk898hvtqr6adr0o9sai4paj

a za hd-bits.org ne postoje pozivnice
 
Evo za demonoid i od mene


AsasaXfk12k6l5ko2342vi60vdawgjkh0vhyvphj8h42d
AsasaXypyaqc1lsikks1cqqk4b5yo8635
AsasaX8f9qjcffclz9qo5e3w1rcb5ja6m4t4wqm9zd9vr
AsasaXto5a3gh8mi1yqj5867i5kit69j9ib2
AsasaXvvygahun4e2yp527xzxolts83n70q8s
 
Ako neko ima pozivnicu za hdbits.org (pošto je očigledno .ru pao), dobije za uzvrat jednu za TorrentLeech :)
 
Ajd' kad sam već ponudio - i dalje imam tu jednu pozivnicu za TorrentLeech, pa ako nekom treba, neka mi u zamenu pošalje neku pozivnicu za nešto slično hdbitsu, znači da ima milijardu HD filmova i dokumentaraca, pa ćemo se dogovoriti :D
 
Ako neko ima acc na bit-hdtv, molio bih da mi se javi na PP :) (ne trazim pozivnicu ;) )
 
ima neka dusa koja je na what.cd da mi da pozivnicu za bitme.tv

evo sta sam iskopao

Here is what MusicalMind posted on What.CD forums:

Hi all,
I have unlimited invites to BitMeTV and anyone who wants an account there just Message me your email address and that you haven't had an account before.. (If you've never had an account)
If you had an account there before and it's been over a year and it was disabled for any reason besides trading or cheating I will see about getting the account re-enabled and some compromise being met.
If it's less than a year, you can still message me and we can see what can be done.
If you can see this post, you've already met my requirements, so ... Message away.
MusicalMind



Imam hd-bits.ro, iptorrents i nesto jos od bugara pa sta ko zeli nek se javi (2 screena su uslov za pozivnicu ili vise od 100 postova) :D
A moze i neki trejd
 
Trebas da budes Power User da bi mogao da pristupis tom delu foruma.
 
ma nema shta da se trazzi.. samo PM-uj choveka ,)
 
Dajem pozivnicu za hd-torrents.org u zamjenu za torrentlech.
 
Ima li ko pozivnicu za demonoid ? :)
 
Ima li ko visak pozivnicu za BitMe TV traker bio bih vise nego zahvalan na zalost trenutno mogu samo da ponudim iptorrents pozivnicu ili mesec dana premium akounta za rapidshare.KOristim seedbox tako da ratio nece biti problem.
 
Ima li ko visak pozivnicu za BitMe TV traker bio bih vise nego zahvalan na zalost trenutno mogu samo da ponudim iptorrents pozivnicu ili mesec dana premium akounta za rapidshare.KOristim seedbox tako da ratio nece biti problem.

Možda ti je bolje da nadješ poz za tv.torrents.ro ako već nemaš.. Meni se više svidja.
 
Iptorrent???

Da neko nema pozivnicu za iptorrent ako ima ljudi sa dobrom voljom nek posalju na:
[email protected]

UNAPRED HVALA!!!
 
@batat

Pozivnica poslata pazi na ratio.
 
re

Hvala druze!!!
 
Ima li neko pozivnicu za neki bolji muzicki tracker ili zna kako da nabavim neku a da nije putem intervjua jer mi engleski nije jaca strana.
 
Nazad
Vrh Dno