Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ako kome treba ovih pozivnica za ove domace sajtove nek mi se javi na PM ili ovih seed poena za crnuberzu i najnovije :)

Meni bi trebala jedna pozivnica za hdbits :) Imam dva servera i svugde dobar ratio tako da mogu da dizem kol'ko mi volja :)
 
Pitao sam administratora na CrnojBerzi kako se registrovati. Odgovorio je:

attachment.php
 
Ja sam se registrovao pre dvadesetak dana ali mi sada izbacuje da mi je pogresna lozinka i user name za crnu berzu.Ne znam sta je problem?I jos kaze da email adresa ne postoji u njihovoj bazi.
 
Ja sam se registrovao pre dvadesetak dana ali mi sada izbacuje da mi je pogresna lozinka i user name za crnu berzu.Ne znam sta je problem?I jos kaze da email adresa ne postoji u njihovoj bazi.

To se i meni desilo, ali je moguće kada je dugo neaktivan nalog da ga automatski izbrišu.
 
Je l' ima neko registration key za Pretome.net?
 
Je l' ima neko registration key za Pretome.net?

Imao ja ali nazalost ode acc zbog neaktivnosti. Treba mi Pretome ili tv.torrents.ro imam Iptorrentts pozivnicu i jos par bugarskih i rumunskih pozivnica za trade ili giveaway (imam i za yuwu ako nekome treba - uslov ratio proof)
 
Al ce da se downloaduje sa crne berze, samo tako. Najgori torrent koji sam imao prilike da posetim.
Podzemlje je bio 5x bolji. Skinuh skoro sa zamunde malo programce pod imenom "open torrent searcher". U startu mi je nasao 10-ak torrenata koji su stvarno bili otvoreni, na samo par sam se uclanio.
 
Na tv.torrents.ro pozivnice su iskljucene trenutno.
 
Meni treba neki torrent sa hdtv sadrzajem tipa hdbits ili kvalitetnije. Zauzvrat bih dao pozivnicu za tvtorrents.com, ali pod uslovom da se novi vlasnik prema njoj ok ponasa :) :) :)

p.s. dao bi vlasniku i koji GB kredita cisto da ima cim da krene.
 
@Monk Psycho bolji ti je www.tvtorrents.com, verovatno su i registracije otvorene...

"This site is by invitation only. If you don't have a code, you won't be able to sign up. Requests for invitation codes will be deleted without response. "

Ja sam upao prije nekih godinu i po dana, bilo otvoreno jedan dan za novu godinu... Vrhunski tracker za serije, stare i nove.
 
Dajem tri pozivnice za AwesomeHD.

U pitanju je nov tracker tako da nema puno torrenta...
http://awesome-hd.com/

:wave:
 
Imam jednu pozivnicu za hd-torrents.org. Uslov je status "Member".
 
ja sam zelen sto se tice torrenta, pa nek mi za pocetak neko posalje pozivnicu za demonoid
 
Jel neko zna neki tracker gde ima koncerata?
 
Nazad
Vrh Dno