Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Prosli put kada nisam preterao sa uslovima, lik je koristio acc 3 minuta i onda je disable-ovan, nije nista ni skinuo, a ko zna sta je radio, nisam imao ni zelju da ga pitam, treba da budes stvarno specijalan da uspes nesto ovako.

Sad sam lepo postavio uslove da znam kome dajem, da ne prave po peti put acc na benchu i placu za inv. a imaju 15 poruka... naravno uvek ima izuzetaka, dobio sam 2 accounta od 2 lika ispod 50 poruka, i recimo da se oni jave dobili bi, ali ne zelim da rizikujem TTi i AHD, koje uzgred ako me banuju zbog neke budale necu dobiti ponovo narednih pola godine, a koristim ih svakodnevno.

A i bolje niko da se ne javi nego da ne dam uslove, da se javi njih 3, 5, 10 nebitno, ja da dam pozivnica koliko imam, neki jos izvise, ove pobanuju isti dan, a ja ostanem bez accounta ili mi oduzmu pravo da inv...

A i 250 poruka je neki minimum, to sto u ovom threadu vise svi sa po 3-70 poruka nije moj problem niti hocu da pravim sebi problem ako ga nema i moze tako da ostane ;)
 
Poslednja izmena:
Prosli put kada nisam preterao sa uslovima, lik je koristio acc 3 minuta i onda je disable-ovan, nije nista ni skinuo, a ko zna sta je radio, nisam imao ni zelju da ga pitam, treba da budes stvarno specijalan da uspes nesto ovako.

Sad sam lepo postavio uslove da znam kome dajem, da ne prave po peti put acc na benchu i placu za inv. a imaju 15 poruka... naravno uvek ima izuzetaka, dobio sam 2 accounta od 2 lika ispod 50 poruka, i recimo da se oni jave dobili bi, ali ne zelim da rizikujem TTi i AHD, koje uzgred ako me banuju zbog neke budale necu dobiti ponovo narednih pola godine, a koristim ih svakodnevno.

A i bolje niko da se ne javi nego da ne dam uslove, da se javi njih 3, 5, 10 nebitno, ja da dam pozivnica koliko imam, neki jos izvise, ove pobanuju isti dan, a ja ostanem bez accounta ili mi oduzmu pravo da inv...

A i 250 poruka je neki minimum, to sto u ovom threadu vise svi sa po 3-70 poruka nije moj problem niti hocu da pravim sebi problem ako ga nema i moze tako da ostane ;)

Ma naravno, vidiš da sam se samo šalio ;)

:wave:
 
Slazem se oko ovga sa Supreme.50.


Da li neko ima pozivnicu za revolutiontt.net , prilazem potrebne dokaze.
 
3xMMA tracker
1xFormulaMonkey
3xbitGamer
7xLearnbits
9xBit-HDTV
3xKaragara

Za ove poslati neki ratio dokaz. I samo aktivni članovi (znači da nisu par mjeseci na forumu i imaju 0 postova ili 2, a oba u ovoj temu. :) )


10xNordic-T
2xIPTorrents
2xFreeTheScene (no ratio)

Ovi su dobri za početnike, znači samo "obećanje" da ćete ga koristiti i to je to. :) Prednost ovima sa 1-249 postova. :p :D
 
Ja sam se regovao na Sceneaccess i ne znam... nije mi bas nesto...

Imam brdo yuwa pozivnica ako nekome treba... Tamo sam no.4 po uploadu, all time record :)

Btw, ipt je dobar stvarno za početnike, evo moje statistike, regovao sam se 1. avgusta :)

ipt.png


Hvala invajteru :)
 
Poslednja izmena:
3-4 dana dobrog seedboxa dize bez problema ovako ratio, uhvatis samo FL torrente ....
 
Gde vidis statistiku upoada na yuwi ?

Ovde :)

seedbox ili ratiomaster?


OVH box, 100mbit... Upload ide oko 10.4mb/s kad povuče neko. Na IPT skoro svi imaju extra brzine pa nije teško. Nema potrebe da se zezam sa ratio masterom, pokupiš neki malo veći torent čim izađe i vrlo lagano prebaciš 200GB uploada za 3-4h... Mafia II za 24h preko 400GB :)

Jedini tracker koji me nervira je What.CD... Prokleto brz i prokleto težak za pumpanje statistike... Jedva mi je 1.5 tamo...
 
Poslednja izmena:
Kakva je Yuwa u odnosu na Crnuberzu i EUC (broj članova, torenata, brzine...), isplati li se registrovati se i na Yuwu.

Ako je bolja ili bar slična, kakvo je stanje sa seedbox-om (trenutno diskoverload) i ruTorrentom koliko se sećam na berzi nije dozvoljen...

Dodato:

Pozivnice za Crnu berzu i EUC

uslov samo da aktivno koristite, održavate pozitivan ratio, pristojno se ponašate i ne koristite RM i slično, pokloniću i dodatne poene da lakše krenete...
 
Poslednja izmena:
Ja sam vam noob za sve ovo a posebno za vijanje nekog ratia!
Koristim p*ratebay kad mi nesto treba i uglavnom mi zavrsava posao!

igre i programi su mi afinitet dok filmove i muziku ne pratim.
neki invite za za neobavezno koriscenje sa SBB 2Mb/256?
 
Ja sam vam noob za sve ovo a posebno za vijanje nekog ratia!
Koristim p*ratebay kad mi nesto treba i uglavnom mi zavrsava posao!

igre i programi su mi afinitet dok filmove i muziku ne pratim.
neki invite za za neobavezno koriscenje sa SBB 2Mb/256?

Evo probaj ovako, pa ako bude išlo ti se samo javi

1. prijavi se partis.si (ne preteruju sa strogošću :), ali probaj da se približiš ratio-u 1+)

2. http://www.blackcats-games.net/signup.php mislim da su još otvoreni :D
 
Poslednja izmena:
Yuwa dozvoljava seedbox, meni je mnogo bolji od berze...
 

Ja prosli put nisam stigao da se registrujem, nisam znao da su ponovo otvorili, hvala ti :).

Samo da napomenem ko se registruje, nigde ne pise da ne smeju znakovi interpunkcije u imenu, ja sam stavio tacku, pa mi je izbacio error i resetovalo sve pa sam morao sve ponovo da popunjavam. Tako da znate da ne kucate duplo za dzabe :).
 
Ja sam vam noob za sve ovo a posebno za vijanje nekog ratia!
Koristim p*ratebay kad mi nesto treba i uglavnom mi zavrsava posao!

igre i programi su mi afinitet dok filmove i muziku ne pratim.
neki invite za za neobavezno koriscenje sa SBB 2Mb/256?

Pošalji meni mail i dobiješ "free the scene"; nema ratio, ali moraš seedovati fajlove 72h, ako ti ako odgovara.

Yuwa dozvoljava seedbox, meni je mnogo bolji od berze...

+1
 
Ako nije problem nekom ko ima pozivnicu za YUWU da mi je pošalje, ako je nešto potrebno kao dokaz na PM... ;)

@The Stig - nemoj ti molim te, kod tebe sam već prezadužen. :)

Informacija: Crna Berza je otvorena, pa kome treba...

I da ne zaboravim, da ne bude zabune, na CB je dozvoljeno koristiti seedbox, ali ruTorrent nije iz nekog razloga dozvoljen
 
Poslednja izmena:
Pusti mi na PM svoj mejl i saljem ti pozivnicu... Ako imaš neki dokaz, bilo bi lepo :)
 
Hvala već sam dobio pozivnicu i prijavio se, a ako imaš nalog na CB ili EUC pogledaj samo user: mboban :)
 
pozivnice

Nudim:
5×bit-hdtv
3×ipt
2×cinemageedon
2×nordic-t
1×tl
1×tti.nu

Tražim: ftn ili ptn...
Dogovor na pm..
 
Je l' moze neko objasnjenje sta su PTN i FTN pa svima treba :)?
 
elitni no ratio trackeri, ptn i mozes da dobijes ali ftn tesko, imace ftn je dosta brz cak i ako ima samo jednog seedera na torrentu, al iste stvari ces naci i na drugim torrent trackerima
 
Nazad
Vrh Dno