Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ne mogu da verujem,svi ste tamo;)
 
Stigle 4 pozivnice za HDBits,pošaljem jednu,ostane 3.Sutra otvorim opet ima 4?
 
Ćao svima, šta je sada najaktuelnije od trackera sa TV serijama? Znam za BTN, ali kapiram da niko ovde nema invite za njega...

Treba mi jedan invite za neki tracker, video sam da je i onaj rumunski TV Torrents ok. U zameni imam 8 pozivnica za waffles.fm, imam i torrentshack nalog, ratio-proof, etc.

Hvala
 
Ako pod rumunski mislis na freshon, javi se na PM...
 
Jesi izbacili opciju za BTN na bazi onog intervjua, nista ne mogu da nadjem na tu temu ?
 
Ode HDSpace za @sysninja
 
Jel ovde radila metla skoro?:d
 
Kakva metla ?
 
Izvinjavam se tek sad sam procitao.Znaci moram da budem 6 meseci na forumu da bi trazio jednu pozivnicu.Strasno
Nemam druga posla nego da cekam 6 meseci u totalno nebitnim temama za mene na ovom forumu jer sam programer i webdizajner i sve mi je ovo jako poznato.
Ako neko ima neka mi posalje.Vlasnici ovih trackera bi se sigurno obradovali jer jedva svi prezivljavaju i pogotovo traze neke koji ce da ih doniraju.Tako da ako slucajno neko zna nekog od njih da drze ova dva trackera koje sam naveo neka mi se javi u pp.
 
krastavac,mimoišli smo se
 
Poslednja izmena:
Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica
Mislim da je ovo u pitanju,nemoj da se ljutiš,budi prisutan na temi,aktivan a pozivnice će doći..
Ups,zakasnio sam
 
Izvinite paradizo ja sam ozbiljan covek imam svoje sajtove,radim i nemam vremena da svaki dan budem ovde,raspravljam o nebitnim temama,cekam 6 meseci da bi dobio ulaz na dva sajta posto ne znam vlasnike tih sajtova ili nekog iz staff.Nadam se da me razumes.Predpostavljam da i oni prate ove forume i da ce da vide ovaj moj post.Ovo je ozbiljan forum i postujem to...
 
Izvinite paradizo ja sam ozbiljan covek imam svoje sajtove,radim i nemam vremena da svaki dan budem ovde,raspravljam o nebitnim temama,cekam 6 meseci da bi dobio ulaz na dva sajta posto ne znam vlasnike tih sajtova ili nekog iz staff.Nadam se da me razumes.Predpostavljam da i oni prate ove forume i da ce da vide ovaj moj post.Ovo je ozbiljan forum i postujem to...

Ako je tako, onda poštuj i pravila ove teme, koja su veoma jasna i precizna.

Nije ti bilo teško da ti prvi post bude: "E, je l' mogu nešto da dobijem od nekog od vas", a nisi se udostojio ni da pročitaš pravila teme.

Ti hoćeš samo da dobiješ pozivnice preko ovog foruma, a ne želiš da učestvuješ i da doprineseš istom, tako što ćeš možda u nekoj drugoj temi nekom pomoći, dati koristan savet ili rešiti nečiji problem.

A pošto si web dizajner i programer, sigurno možeš mnogima da pomogneš i da tako doprineseš kvalitetu ovog foruma, koji je to što jeste baš zahvaljujući ljudima koji žele da podele svoje znanje i iskustvo sa drugima.

I ja radim tri posla i smatram da sam takođe ozbiljan čovek, pa stižem koliko god mogu da učestvujem u temama koje me zanimaju i da odvojim vreme da pomognem nekome ko ima neki problem za koji slučajno znam rešenje, iako nemam nikavu korist od toga osim moralnog zadovoljstva.

E, da. Isto tako, kad god ja imam neki problem, često mi bude neprijatno koliko se ljudi javi u temi ili na pm sa željom da pomognu. ;)

Ali ne, ti samo hoćeš nešto da dobiješ, a nikako da nešto i pružiš, tako da takav osećaj teško da si iskusio.

Da i ne pominjem omalovažavanje svih nas koji odvajamo vreme da učestvujemo na ovom forumu sa željom da nešto i doprinesemo ovoj zajednici, a ne samo da steknemo neku ličnu korist ili zadovoljstvo.

Ima ovde sigurno i daleko ozbiljnijih ljudi od tebe, pa oni opet nađu vremena da svojim znanjem, iskustvom i dobrom voljom doprinesu kvalitetu ovog foruma.

A ako kojim slučajem ne razumeš šta želim da ti kažem ovim postom, onda si definitivno na pogrešnom mestu.

Izvini što ti se ovako obraćam, ali licemerstvo koje sam primetio u ovih tvojih nekoliko postova me je navelo da ti odgovorim.

Pozdrav
 
Hvala sto si mom postu posvetio ovoliko vreme za odgovor polaskan sam.Zato cu ja isto toliko svog vremena da izdvojim za odgovor:
Malo sam se iznervirao pa sam burno reagovao.Ne volim da me bilo ko ucenjuje.Dosao sam radi propusnice i to je jedini razlog.Ovaj forum je jako dobar,mnoge moje kolege i poslovni partneri su na njemu.Oni su mi i preporucili njega a oni daju prilicno dobre savete pogotovo onima koji tek pocinju da se susrecu sa ovim.Ali ovo uslovljavanje me poprilicno iznerviralo.Kad je neko ok i profesionalan znam da nagradim ali kad me neko pravilo iznervira znam da ovako burno reagujem.Licemeran nisam to dobro znaju neki vlasnici trackera koje sam prilicno nagradio za kvalitet.Posten sam drzim se pravila svakog trackera cak i vise nego mnogi.Posto imam ogroman prostor na hd nije mi problem da skinem i po nekoliko stotina gb pa i do 1 tb i drzim na seed i do 15 dana ako je neki koji se ne trazi mnogo i do mesec dana. Radim wordpress teme za Meks i jos neke poslove a ti ako se bavis ovim poslom onda sigurno dobro znas koliko se to naplacuje.Kad budem imao vremena doci cu naravno,necu obrisati nalog,ako neko za nesto ne zna resenje a ja ga znam naravno da cu mu pomoci.Ali meni te pozivnice mozda trebaju sad a za 6 meseci bice kasno,u tome je problem.A da li sam na pogresnom mestu,nisam,nego izgleda nisi me razumeo...E nadam se da sam ti sad bar malo pojasnio o cemu se radi...
 
Hvala sto si mom postu posvetio ovoliko vreme za odgovor polaskan sam.Zato cu ja isto toliko svog vremena da izdvojim za odgovor:
Malo sam se iznervirao pa sam burno reagovao. Ne volim da me bilo ko ucenjuje.Dosao sam radi propusnice i to je jedini razlog.Ovaj forum je jako dobar,mnoge moje kolege i poslovni partneri su na njemu.Oni su mi i preporucili njega a oni daju prilicno dobre savete pogotovo onima koji tek pocinju da se susrecu sa ovim.Ali ovo uslovljavanje me poprilicno iznerviralo.Kad je neko ok i profesionalan znam da nagradim ali kad me neko pravilo iznervira znam da ovako burno reagujem.Licemeran nisam to dobro znaju neki vlasnici trackera koje sam prilicno nagradio za kvalitet.Posten sam drzim se pravila svakog trackera cak i vise nego mnogi.Posto imam ogroman prostor na hd nije mi problem da skinem i po nekoliko stotina gb pa i do 1 tb i drzim na seed i do 15 dana ako je neki koji se ne trazi mnogo i do mesec dana. Radim wordpress teme za Meks i jos neke poslove a ti ako se bavis ovim poslom onda sigurno dobro znas koliko se to naplacuje.Kad budem imao vremena doci cu naravno,necu obrisati nalog,ako neko za nesto ne zna resenje a ja ga znam naravno da cu mu pomoci.Ali meni te pozivnice mozda trebaju sad a za 6 meseci bice kasno,u tome je problem.A da li sam na pogresnom mestu,nisam,nego izgleda nisi me razumeo...E nadam se da sam ti sad bar malo pojasnio o cemu se radi...

Evo ja imam pozivnice za oba trackera i zbog ove rečenice neću da ti dam. Prvo, nisi uopšte morao da se registruješ da bi pročitao prvi post, a ti ga nisi pročitao ni posle registracije, nego tek kad ti je skrenuta pažnja. Misliš da si važniji od drugih, nemaš vremena drugima da pomogneš iako imaš znanja iz nekih oblasti. Nisi čuo za Benchmark do sada (velika greška), ili si čuo ali ti nisu trebale pozivnice pa se nisi ni registrovao. Ovaj forum ne funkcioniše tako.

Posto imam ogroman prostor na hd nije mi problem da skinem i po nekoliko stotina gb pa i do 1 tb i drzim na seed i do 15 dana ako je neki koji se ne trazi mnogo i do mesec dana.

Uuu, pa ti mora da si neki opasni baja...

Nemaš ti pojma o seedovanju.

Ali meni te pozivnice mozda trebaju sad a za 6 meseci bice kasno,u tome je problem

O tome si trebao da razmišljaš pre 6 meseci. Pravila su napravljena upravo zbog licemernih likova kao što si ti.

A da li sam na pogresnom mestu,nisam,nego izgleda nisi me razumeo...E nadam se da sam ti sad bar malo pojasnio o cemu se radi...

Jesi na pogrešnom mestu i svi smo te odlično razumeli.
 
Kao dodatak na sve napisano, za Crnu Berzu:

Sorry

The current user account limit (9,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

:d
 
Какво уцењивање? То су правила која се поштују или не. Као када би некоме радио посао и тражио да ти плати а он каже ... а не, то је уцењивање. Ово правило је баш због таквих који се региструју, траже нешто и никад више се не појаве јер су добили то што им је потребно. Као и твоје шеровање од 15 дана, ја имам на стотине нечега што делим више од две године а избацујем само када понестане места на хардовима. Односи се и на трекере код којих практично не постоји потреба да се шерује али не видим разлог да то не радим.
Зашто се уосталом распитујеш за трекере који уцењују да мораш да имаш позивницу а нису отворени да свако може да их користи?
 
1xWhat.CD
2xBCG
2xTL
2xTor Viet
12xHDSpace
4x(onih za najozbiljnije)
 
Poslednja izmena:
@andrejbc
Imaš pp
 
@sysninja dobio What.CD
 
@dozla dobio BCG.
 
A c a ako moze bez vredjanja.Hvala
Pre svega nisi dobro procitao moj post.Cuo sam za ovaj forum odavno,moji poslovni prijatelji su clanovi ovde ali nemam vremena za forume.Je li treba to da ti nacrtam ???? Hvala sto neces da mi das to je tvoj izbor.Posto pricas ovako predpostavljam da se radi o nekoj mladjoj osobi.A sto se tice toga da nemam pojma o seedovanju mogu samo da ... Udji na mnoge domace trackere nadji isti ovaj nick i onda mi to isto napisi ponovo...
 
Da ne bi islo dalje u offtopic
Misterija74
Sibni mi mail u privatnu poruku za pozivnice
 
Nazad
Vrh Dno