Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da zahvalim makiacaveki na pozivnici za AHD.
Odrzao covek obecanje, veliko mu hvala.
 
Ako nekom treba pozivnica za CB, nek se javi na PM, a meni treba neki treker koji ima serije, unapred hvala
 
Ako nekoga zanima otvorene su registracije na CBT
 
^Pitao sam ali veoma sporo odgovaraju na poruke.


Edit:

Izgleda da ce freshon.tv da se vrati.
 
Poslednja izmena:
Jel to sa What.CD ne može ništa da se svuče,pokušao da unovčim token-šipak?
 
Drugar je takodje dobio pozivnicu za BTN, neko je u ovoj temi dosta ranije trazio i necim me zaduzio, ne znam nick tacno bese davnom ali cim ga budem video seticu se, tako da molim tu osobu da mi se javi, znam da je dugo clan, i da je aktivan u ovom temi. Nemoj te dzabe slati molbe na PM ako vam treba samo a niste u ovoj temi aktivni odavno. Ljubinko znam da trazis zilion pozivnica, znam da nisi to ti ta osoba koju trazim posto je pozivnica od drugara ali ako ne nadjem tu osobu za 10ak dana imacu te u vidu.
 
nope, a i on trazi pozivnicu? dodacu ga na spisak pa ce posle random izvlacenja neko dobije ako ne nadjem tu osobu.
 
Poslednja izmena:
Jel to sa What.CD ne može ništa da se svuče,pokušao da unovčim token-šipak?

Sa foruma WCD:
"Depending on how much longer the tracker downtime lasts, we may postpone the expiration of the birthday tokens. We will also try to automatically refund any tokens spent on torrents that did not download due to the downtime."

Token ti vazi, ako sam dobro upucen, 96 sati od momenta aktiviranja i ako za to vreme ne skines torrent propada token. Ali kako kazu admini nadoknadice svaki propali token koji propadne zbog pada WCD.
 
Poslednja izmena:
Napisali su da tokeni važe do 13-og ovog meseca
 
Napisali su da tokeni važe do 13-og ovog meseca

Da, tacno. Ako ih do tada ne iskoristis propadaju. Medjutim ako aktiviras token na nekom torrentu imas vremena da ga skines 96 sati i ako za to vreme ne uspes da ga skines iz nekog razloga (spori seeder ili nema seedera ili nesto trece ) propada ti token bez obzira na datum do kog vaze FL tokeni.
Ti si ocigledno aktivirao token na nekom torrentu i ne mozes da skines fajl zbog pada sajta i ako sajt ne proradi u nekom doglednom roku i prodje vise od 96 sati token ti propada jer nisi u tom zadatom roku skinuo torrent.
 
Poslednja izmena:
Pogledaj da nije slucajno stigao mejl u spam odeljku.
 
Krenuo What.CD,napokon
 
Kako nabaviti pozivnicu za passthepopcon ? Ima li vajde na onim torrent invites sajtovima?

Vidim da za WhatCD postoji mogućnost preko intervjua,koliko je to realna opcija?
 
Ispunio uslove za pozivnice na HDBitsu,još da prodju ta dva meseca:)
 
Prijavljujem se za jednu :p
 
Evo i ja da budem malo darežljiv :D

Pošto i definitivno prelazim na drugačiji vid gledanja filmova i serija i završavam priču sa torentima rad sam da poklonim naloge na nethd, torviet i hd club. Sva tri trakera su sa vrlo dobrim uploadom, više nego dovoljnim za neki normalan početak na trakeru tako da ne morate prvo da skidate freelech stvari nego možete odmah ono što najviše želite.

TorViet - up: 1,05 TB, down: 38,17 GB
HDClub - up: 1,15 TB, down: 0
NetHD - up: 736,32 GB, down: 14,55 GB

Ima samo jedna mala caka u vezi NetHD trakera. Pošto sam bio neaktivan veoma dugo a istekao mi je period aktiviranog naloga (da bi skidali torente morate imati aktiviran nalog) potrebno je naći isti torent i staviti da se seeduje da bi se skupili bonus poeni koji kasnije možete zameniti za aktivaciju. Moje mišljenje je da se isplati malo strpljena oko toga jer je traker zaista odličan za filmove i serije i ima dosta torenata. Ja imam trenutno oko 70 bonus poena a za aktivaciju je potrebno 1000. Znam da je puno ali kao što sam već rekao mislim da se isplati.

Eto to su moje ponude pa koje zainteresovan najbrži dobije po jedan traker :D
 
Ljudi, ubih se traziti Bad boys 1 i 2 remastered koji je izasao na bluray. Meni treba full bluray. Jel zna neko gde ga ima?

Ima li neko pozivnicu za passthepopcorn i awesome-hd? Saljem dokaze da redovno uploadujem ako treba. :)
 
Poslednja izmena:
jos nije ni rip oba dela izasao (samo prvi) a ti hoces odmah i BD, sacekaj malo par dana.
 
Nazad
Vrh Dno