Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Pa to je skroz fer i korektno.
 
pa nije, jer samo najnoviji filmovi se skidaju a FL uvek budu stariji...i to niko ne skida i ti skines kao FL a nije FL drzis mesec dana i niko ni ne krene da skine...i ti samo gubis ratio, gubi se smisao boxa..
 
^batali sbox i pojacaj kod kuce ili na poslu share ili ga usmeri na drugi traker gde ima dosta efekta.
 
box mi sluzi za mnogo stvari a kucni adsl nije za upload...
 
Drzi ga onda i dalje, ali promeni traker.
 
Član Thecko dobio Waffles...
 
Pustili me za vikend (mislim, iskukao sam im da me puste), pošto su mi već drugi put odložili operaciju, tako da sam iskoristio vikend da svučem jedno 300 torenata s What.CD, pa onda natrag u bolnicu.

I eto, ostadoh živ na kraju da bih sad gledao kako seedujem čitavih 500 torenata s kojim svuku od mene oko 500mb dnevno možda, dok s nekih drugih trekera na kojima seedujem po par torenata svakog dana svuku od mene više gigabajta.
Interesantno, drzim preko 600 torenata na whatcd-u i gotovo nikad niko ne skida nista od mene (pratim Ratio u mikro torentu plus NetLimiter ima poseban monitoring za mikrotorent).
 
Мени је чудно ово да на What.CD-у иде 500MB (или је ипак 500mb?) дневно, ајде када је нека фрилич акција па да пролази. Ја имам гомилу торената од којих су неки скоро две године на дељењу и користим сваку фрилич варијанту али је углавном то и једино време када пролази неки upload. Када је глобални фрилич, иде боље, када је конкретан, иде оно што је на фриличу а између толико мало да се скоро и не исплати да се троши хард на то.
 
Ne ide na whatcdu 500MB dnevno, taman posla. Nisam blesav, clan sam tamo 6 godina. :)
 
Ne kaže niko da si ti blesav,hajde da čujemo kolegu,sigurno ima objašnjenje za to_Ozbiljan je to torentaš,ja mu verujem jer godinama čitam njegove postove.:Klanjanje
 
2xTL
2xBCG
1xWhat.CD
13xHDspace
2xTorViet
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi pomogne za nabavku igara , slaba vajda da bez koda skinem nesto normalno za sony ps3..
Hvala unapred
 
Nabavio sam ovde pozivnicu za Waffles i pitao Andreja od kog sam dobio posivnicu koji je najbolji nacin da nabijem UL, on mi je rekao da uploadujem audiobooks ili lunette. Koji je postupak uploada svog sadrzaja, jer ne bih da napravin greaku zbog Andreja pre svega
 
pashutin dobio iptorrents i hd-space...
 
Мени је чудно ово да на What.CD-у иде 500MB (или је ипак 500mb?) дневно, ајде када је нека фрилич акција па да пролази. Ја имам гомилу торената од којих су неки скоро две године на дељењу и користим сваку фрилич варијанту али је углавном то и једино време када пролази неки upload. Када је глобални фрилич, иде боље, када је конкретан, иде оно што је на фриличу а између толико мало да се скоро и не исплати да се троши хард на то.

Izgleda da je to bio slučaj samo tada pre nekoliko dana. Za tri dana mi je otišlo 1.5 GB, a evo već tri dana od tada ništa.

Nadao sam se da će biti malo stabilnije, tipa da svaki dan ide tako, ali to ipak nije slučaj. :(

Do ovog global FL-a imao sam oko par stotina torenata na seedu, a nakon akcije preko 500, pa sam mislio da će da me krene, ali cvrc milojka.

Ali pošto sam poskidao gomiletinu 24bit/192kHz flacova, koji idu od 1-3GB u proseku, kao i drugih većih torenata, verovatno zato kad neko krene da skida od mene, on mi svuče malo više odjedared zbog tih većih torenata.

Inače, na trekeru sam skoro tri godine, a ukupan up mi je do sada nešto preko 80GB.

Ali dobro, bar ne moram da brinem kad mi nešto baš zatreba odatle, pošto retko kad skidam nešto bez FL tokena ili ovakvih FL akcija, a da nije staff pick, koje skidam samo radi seeda.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je pametno ovde zahvaljivati na pozivnicama i pisati kome su date i za šta, lično mislim da nije baš napametnije to raditi.
 
Јеси ли сигуран да су били фрилич пошто је обично до гига фрилич а преко неутрал? Ни мени није нешто битно пошто скоро да и нема нешто да ме занима а да нисам набавио (осим ако сам баш баш заборавио) па ми је ово само резерва да се нађе. Ни то није толико битно јер у последње време све одатле врло брзо нађе пут до лакших извора.
 
Ja imam solidan buffer na whatcd, vise i ne gledam sta skidam, tj. skinem sve sto zelim kad zelim :)

mhGJLBbbvhA6jaVh5vLJWHu5fWVjZC.png


Imam oko 900 torenata na boxu, ali samo FLAC iskljucivo, ne skidam egzotiku kao sto su vinili i slicno
 
Ne znam da li je pametno ovde zahvaljivati na pozivnicama i pisati kome su date i za šta, lično mislim da nije baš napametnije to raditi.

99% nas se registruje sa drugim nadimkom tako da ne vidim što da ne napišemo.
 
Na TorViet ima 2569 DON-ovih.

Kada se stavi da pretražuje "-DON" (samo "DON" daje neprecizne rezultate što se može videti već na prvoj stranici) samo za aktivne torrente dobije se rezultat od oko 550 torrenata, a na HDB ima oko 3800 sa makar jednim seederom.
 
@ljubinko i @TheCyA
Ajde pogledajte koliko ima EbP i DON izdanja na VietHD.
I kako stoji VietHD sa odrzavanjem ratio-a? Jel tesko, jel su pomenuta izdanja "na popustu ili free" i jel ima poena?

Da uporedim sa TorViet, da znam za koji da trazim pozivnicu :)
 
Nazad
Vrh Dno