Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imam 2 pozivnice za IpTorrents. Dajem ih pod 2 uslova: 1. NA PM neki dokaz o odrzavanju ratio na nekom trackeru (demonoid ne!):D i 2. Javno obecanje ovde da nece biti H&R-a! (moderatori izvnite na ovome), ali bilo je jace od mene!
 
Trenutno je otvorena registracija na HD-bits.ro... Požurite!
 
Udjoh :). Hvala.
Ali, necu ja tamo dugo potrajati sa 1536/128 vezom, kako time odrzati pristojan ratio :smash:.

Prodajem nalog :d :p.
 
Poslednja izmena:
Ccc, lud nisam jos da placam seedbox, nikad necu razumeti ljude koji to rade, ok za neke poslovno svrhe, ali zarad odrzavanja ratio-a na stranim privatnim torrentima, suludo.
Pa ja sa ovih 1,5mbit ne mogu ni blizu da postignem da odgledam, otslusam, odigram..., dodatan trosak mi stvarno ne treba ;).
 
Ccc, lud nisam jos da placam seedbox, nikad necu razumeti ljude koji to rade, ok za neke poslovno svrhe, ali zarad odrzavanja ratio-a na stranim privatnim torrentima, suludo.
Pa ja sa ovih 1,5mbit ne mogu ni blizu da postignem da odgledam, otslusam, odigram..., dodatan trosak mi stvarno ne treba ;).

Pa onda stvarno ne znam sto se zalis meni nije mnogo da dam 5 dolara nedeljno za seedbox i da ne razmisljam o ratiu
 
Imam nekoliko pozivnica za pussytorrents.org ( xxx :d )

Dokaz o ratio-u na nekom normalnom trackeru baciti na PM.

:wave:
 
Kada ce biti otvorena registracija za hd-torrent.org?Da li neko mozda slucajno zna ili ima pozivnicu da mi posalje?
 
Ako ima neko pozivnicu za btmusic - trebala bi mi... Ne znam da li yuwabits ima otvorene registracije, ali ako nekom treba imam dve pozivnice.
 
Ima li ko pozivnicu za TL ?
Ako ima, molim da me kontaktira pre slanja.
Grose danke.
 
HD tracker sa seed bonusom

Pošto mi računar radi 24/7 najviše mi odgovaraju trackeri koji imaju seed bonus.

Ako neko ima pozivnicu za takav sa pretežno HD materialom bio bih zahvalan.

btw, za dokaze imam samo ratio sa YuWa i CB pošto ništa drugo nisam ni koristio do skoro. "Upao" sam na HD-Bits.ro kada je bio open reg ali tamo ću sa našim dl/ul teško održavati ratio pošto nema SB. :(

U razmenu mogu da ponundim i pozivnicu sa YuWa ali sumnjam da to ovde nekome treba ;)
 
Ako neko ima pozivnicu za templatep2p.com bilo bi lepo da se ponudi :)
Zauzvrat mogu ponuditi pozivnicu za torrent-dammage, demonoid, bitme.org itd...
Unapred zahvalan.I da, kontakt na PM
 
Ovo je thread za trazenje pozivnica, onaj za davanje je tu iza coska :D :p.
 
3 pozivnice za BiT-HDTV, kao i 1 za hd-torrents.org. Dokazi o radiu na nekom trackeru na PM. Ne bi bilo lose ako ima nesto za uzvrat npr. TL, EUC...

pozz
 
Demonoid: Xejyaic17x4rafykxoo18snescgac44ufb
Pozdrav ,)
 
Da li ima neko pozivnice za domaće trekere crna berza i yuwabits? Pošaljite mi pm da vam dam mail ako ste voljni da me pozovete ;)
 
Upao na hd-bits.ro i bittorrents.ro znaci pozivnice za njih mi ne trebaju. Kako se dobijaju pozivnice da bi i ja mogao nekome da posaljem?
Ako neko ima pozivnicu za hd-torrents.org neka posalje mogu da drzim dobar ratio
 
Poslednja izmena:
Imam ja pozivnice za crnu berzu ali ne znam gde se nalze ni kako se salju (ne vidim opciju uopste)
 
Hehe, je l' se to vi šalite za crnu berzu i pozivnice. Pa to je otvoreni tracker i ne trebaju pozivnice!

attachment.php
 
Poslednja izmena:
Registrovao sam se 13.06.2009. bez ikakve pozivnice. Nemam pojma šta je ovo sada a sve sam pregledao na sajtu i nigdje se ne spominju pozivnice!
 
Nazad
Vrh Dno