Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da li se na PTP dobijaju poeni iako torrent nije odobren od osoblja?
 
@marxista jaro možeš li obaviti ime sretnog dobitnika pošto ja nisam bar da znam ko onda jest?
 
BTN na SSL tracker neće da radi, dok mi drugi rade. To je do toga što je pod napadima, ili je nešto treće?
 
Može li neko da mi protumači ovo sa BTNa

3) You must meet the minimum seed time OR ratio requirements within 2 weeks from commencing your download.

Šta se dešava ako se download ne završi na vreme (nema seeda) da bi se ispunio seed time limit?
 
Pogresno si shvatio. Nema vremena za koje trebas da zavrsis download, nego imas vreme za koje trebas da odsidujes ( ilo vreme koje torent mora da je na seedu) koje pocinje od trenutka kada je download kompletiran.
 
A i koji torrent neće da se skine za dve nedelje?
 
Da li postoji neki dodatak za utorrent sa kojim je moguce skidati film redom odnosno od pocetka da bi mogao da zapocnem gledanje filma sto pre?
 
Imaš neki stream player koliko se sećam, na tu foru radi program Popcorn time.
 
Koji onda program ima a da nije utorrent , jer ja na kraju hoću da ostavim na seed u film?

Mali offtopic popcorn time mi se stalno zakucava i Android i na Windows verziji, a kod vas?
 
Poslednja izmena:
Koji onda program ima a da nije utorrent , jer ja na kraju hoću da ostavim na seed u film?

Mali offtopic popcorn time mi se stalno zakucava i Android i na Windows verziji, a kod vas?

Meni dobro radi, update-uj ako nisi. Imas Ace Stream program, moze da streamuje direktno iz browsera sa torrent trackera.
Mozes da probas neku stariju verziju utorrenta ili qbittorrent, koliko znam on podrzava streaming.
 
@marxista jaro možeš li obaviti ime sretnog dobitnika pošto ja nisam bar da znam ko onda jest?
Macku je ubila radoznalost [emoji14]

Hehe, nemam drugih razloga da krijem sem onoga da izbegnem probleme za sebe i invite tree koga sam deo ...znas dobro da sam od dva pojedinca oznacen kao prevarant, drukara, "low life form" i tsl. pa da zato imam razloga da takve osobe ne iritiram direktnim priznanjem da sam pozivnicu dao na javnom forumu ...cak sam zbog toga morao da je defacto podelim na zatvorenom delu jednog trakerskog foruma :D

...a inace dobre zakljucke izvlacis ;)
 
Pogresno si shvatio. Nema vremena za koje trebas da zavrsis download, nego imas vreme za koje trebas da odsidujes ( ilo vreme koje torent mora da je na seedu) koje pocinje od trenutka kada je download kompletiran.

I meni je to logično ali "commencing" je početak u prevodu. Nikako kao reč ne može da se zameni sa complete ili end.

Baš moram pitati staff. Moguće da je greška u pisanju.
A i koji torrent neće da se skine za dve nedelje?
Ima nekih matorih sa 1 ili 2 seeda gde drže neku mnogo mali protok sa, čini mi se minimalnim dnevnim data cap.

Na nekim sam morao i da dodajem xseed sa drugih izvora kako bi uopšte završio DL i izbegao H&R.
 
@marxista ok. Iskreno sam se nadao da bih mogao dobiti ali šta je tu je.
 
...znas dobro da sam od dva pojedinca oznacen kao prevarant, drukara, "low life form" i tsl. pa da zato imam razloga da takve osobe ne iritiram direktnim priznanjem da sam pozivnicu dao na javnom forumu ...cak sam zbog toga morao da je defacto podelim na zatvorenom delu jednog trakerskog foruma :D

...a inace dobre zakljucke izvlacis ;)

Ne budi dete. Srecna ti Nova godina, Hristos se rodi i svako dobro. I ostalima, naravno.
 
I meni je to logično ali "commencing" je početak u prevodu. Nikako kao reč ne može da se zameni sa complete ili end.

Ja mislim da to znači baš ono što piše. Od momenta kada klikneš start na torentu imaš rok da završiš skidanje i da odseeduješ zahtevano vreme...
 
iz iskustva cu reci da mozes da leechujes godinu dana...i sve dok ne zaustavis download ili skines a ne seedujes posle toga neces dobiti HNR
 
To je onda super, sećam se da sam se za neki torrent koji je imao jednog seedera baš cimao da li ću stići da ispunim seedtime u roku od te dve nedelje...
 
Verovatno je to samo šala, ali takva šala kakvu ja ne shvatam ...baš kao da sam ja Bosanac a ne ti. :p

Ovo je jaro bila klasična šala. Nikakvih skrivenih motiva nije bilo, niti ih ima, bez obzira što sam ja Bosanac i imam smisao za humor. Na kraju krajeva šta bi imao mućkat?
 
Poslednja izmena:
Hahah. Ma to su ti ove slicice pored imena ljudi koji koriste reddit, pa je neko napravio statistiku koliko je koji sajt popularan na tom subredditu.
 
BeyondHD da li ima nekada freeleech-a (treba mi za cross seed na PTP)?
 
Odlično!

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno