Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jeste, samo brzine su slabe.
 
Za nase internet pakete dovoljne :)
 
Pa za tvoju konekciju je i tpb previse, ali necemo sad o dial up konekcijama :D ;)
 
Sta fali mojoj konekciji ? 50/2 sasvim fino sljaka, a povremeno se uzajmi i par dana seedbox, kad osetim da ce biti nesto dugo ocekivano :) Do sad me osecaj nije prevario.
Nego, jel ste zabatalili IPT i ekipu u totalu ?
Ja ih ne posecujem vise, cekam da mi ugase nalog zbog neaktivnosti.
 
Ja sam ih naravno zabatalio.

Inače i HDB staff se 1/1 solidarisao sa oštećenim trakerima a svojim korisnicima savetuje promenu i pojačavanje passworda ako su kojim slučajem koristili isti na oba/više mesta te da ne prihvataju objašnjenja "ali nisam ja, nalog mi je haknut".

...a ja kao nubara tamo skroz zadovoljan, u toku sutrašnjeg dana navršavam 5 nedelja i probijam magičnih 1TB uploada ...za tako kratko vreme obzirom da sam samo na kućnoj konekciji. :)
 
..
Nego, jel ste zabatalili IPT i ekipu u totalu ?

Da, i interesantno da je meni IPT bio među vodećim trakerima, a sada mi uopšte nefali. Filelist. TL, SCC i zamunda mi sada obavljaju posao odlično.

@Marksista čestitke na uploadu na HDB, tačno je da imaš simetričan kućni upload, ali ne mogu ni zamisliti šta tek box-ovi rade na HDB, tako da je taj upload za ovako kratko vreme svakako za respekt.

Inače ja izmenjah za svaki slučaj sve pasworde odmah po prestanku korišćenja IPT, čak je i radio irc na BTN-u, nisam mogao da se ulogujem nakon toga, tražio mi kod. Predusretljiv staf BTN-a je rekao da se dešava i sredio to za par minuta.
 
Poslednja izmena:
Da li treba staffu da se prijavljuje ko ima NAS (Network Attached Storage), kao što je slučaj kada se koristi SeedBox?
 
Ne ako koristis na njemu trakerom propisan klijent za torentovanje. Trebalo bi da za nas imas razne torrent klijente tipa transmission, amule, deluge, rtorrent i druge..
 
Нисам у току у вези IPT-ја. Напушта се због?
 
Ja sam ih naravno zabatalio.

Inače i HDB staff se 1/1 solidarisao sa oštećenim trakerima a svojim korisnicima savetuje promenu i pojačavanje passworda ako su kojim slučajem koristili isti na oba/više mesta te da ne prihvataju objašnjenja "ali nisam ja, nalog mi je haknut".

...a ja kao nubara tamo skroz zadovoljan, u toku sutrašnjeg dana navršavam 5 nedelja i probijam magičnih 1TB uploada ...za tako kratko vreme obzirom da sam samo na kućnoj konekciji. :)

Pojačao sam passworde na važnijim trakerima malopre;)
 
Хвала Бобане.
 
Ima li neko neku pozivnicu za neki game torrent da je bolji od playbits.org ?
 
Sta ce ti bolji ?
 
PlayBits je sasvim solidan. Poslao bih ti da imam BCG, to je verovatno najbolji tracker za igre.
 
Zna li neko gde ima film "Beograd" od Borisa Malagurskog ?
Trazio sam na CB al ne nadjoh.
 
Šta je sa AHD-om (ne radi već par sati)?
 
Vratio se Awesome-HD:banana:
 
Nudim:

SCC x1
HDT x1
Freshon.tv x1
hdaccess x5
HD-MKV x5
CrnaBerza x3
EUC x2
 
Pozivnica za SCC je otišla.
 
Kolega @milosh je dobio pozivnicu za SCC.
 
Nazad
Vrh Dno