Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Od skoro postoji novi tracker http://sciencehd.net

Trenutno je otvoren pa koga interesuje neka pozuri:

Maximum Users: 5,000
Enabled Users: 2,087
Torrents: 367
Peers: 1,123
Seeders: 1,016
 
Da li neko ima pozivnicu za hdbits?
Hvala
 
Potrebna mi je pozivnica za
http://hd-torrents.org
Pa ako neko ima jednu viska zamolio bih ga da mi posalje na [email protected].
Ili ako ima za jos neki torent za hd i bluray filmove moze bilo sta.
Najlepse hvala.
 
Ljudi, de vi to skidate tolike hd filmove. Ja pokusavam da nadjem na javnim trackerima, ali skoro niko nista i ne seeduje.
 
Ljudi, de vi to skidate tolike hd filmove. Ja pokusavam da nadjem na javnim trackerima, ali skoro niko nista i ne seeduje.

ja sam od javnih trackera davno odustao, neki privatni dozvoljavaju da napraviš 100+ accounta sa iste ip adrese. skinem nekih 50 giga pa mi ukinu account, napravim novi i tako stalno. kontam preko raspusta da uplatim 16Mb/s(kobajagi 16) na jedno 2 meseca i rapid accont pa da naskidam sve živo. ovako sa 1Mb/s mi bezveze.
 
Kod:
hdbits.org
Niko ne daje pozivnice...
Cena mi je povelika za premium. Poceo sam malo da skidam kao free, pa cu videti koliko imam zivaca za to.
ja sam od javnih trackera davno odustao, neki privatni dozvoljavaju da napraviš 100+ accounta sa iste ip adrese. skinem nekih 50 giga pa mi ukinu account, napravim novi i tako stalno. kontam preko raspusta da uplatim 16Mb/s(kobajagi 16) na jedno 2 meseca i rapid accont pa da naskidam sve živo. ovako sa 1Mb/s mi bezveze.
Ja jedino imam nalog na demonoidu (od privatnih), ali tamo i nema neki izbor HD materijala.
 
Pa niko ne da je pozivnice jer su ukinuli slanje istih . Ja imam mnogo pozivnica i rado bih poslao al dzaba kad ne moze.
 
Poslednja izmena:
Pa i nasa Crna Berza se polako puni HD materijalom,tako da...
 
Interesuje me lossless muzika pa ako ima neko neku pozivnicu bio bih mu zahvalan!
 
Dobicu uskoro pa onda moze naravno
 
Moze i meni za HDbits i lossless.
 
Meni bi trebala jedna za pedro's Btmusic, zauzvrat mogu da ponudim trenutno TL, EUC, Valhalla imam i za HDbits.org ali mislim da su i dalje disabled.
 
Trebala bi mi pozivnica za TL, a u zamenu dajem pozivnicu za scenehd.org (traker je ponovo online) ili za BIT-HDTV. Naravno, dokaz o pristojnom ratiu saljem na pm.
 
Imam ja 2 pozivnice za EUC, a ne znam sta mi treba :d, dajte nesto :p.
Moze TeamTorrents (domaci) ili TorrentLeech.
 
Poslednja izmena:
Nudim 5 pozivnica za bit-hdtv... Dokaze o stanju na nekom trackeru na PP/PM!

Ako imate nesto za uzvrat ponudite, pretezno me interesuju trackeri sa HD materijalom.
 
Neko je trazio pozivnicu za awesome HD. Imam jos jednu kome treba nek se javi
 
Meni je potrebna pozivnica za hd-torrents.org ili HDbits.ro pa ako je neko dobre volje neka posalje.
Pozdrav.
 
hd-bits.ro je otvoren za registraciju trenutno (provereno pre par minuta), pa kome treba nek pozuri jel ne verujem da ce trajati dugo.
Btw, nema bas niko pozivnicu za TL ?
 
^

Upravo je zatvoren, jbt, ne mogu da verujem, nije proslo ni 20 minuta!:wall:
 
Nesto si ti pomesao.
Svojom zaslugom na nekom torrentu (trackeru), dobijem pozivnicu, koja jelte sluzi da pozovem nekog normalnog lika koji ce postovati pravila.
A taj normalan lik, moze biti neko ovde na forumu, koji kao dokaz prilozi svoj ratio na nekom takodje ozbiljnom torrentu.

Znaci dva ozbiljna torrentasha :D, razmene pozivnice za svoje torrente, sta je tu sad cudno ?

Opusteno, videces kad dodjes tamo. Pokazivanje dokaza i tako to je sasvim normalno
 
Meni je potrebna pozivnica za hd-torrents.org ili HDbits.ro pa ako je neko dobre volje neka posalje.Moze i za neki drugi dobar hd torrent.
 
quick question: od prilike u kom rangu spada LEECHERSLAIR? gledano u odnosu na torrentleech, revtt i slicne
 
Nazad
Vrh Dno