Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Само да се захвалим на инфоу о регистрацији за џ;-).
 
HD-Space

Site Free Leech: 1 days, 18 hours, 49 minutes
 
Sta se desava sa The fresh on, vec par dana na pocetnoj strani stoji samo The hamsters have gone mad! Mad I tell you!

But they will be back soon.
?
 
Freshon[dot]tv? Radi. Probaj CTRL+F5.
 
Poslednja izmena:
Zasto ne mogu ni jedan torrent da krenem da skidam, pise "unregistered torrent pass" za svaki koji ubacim u klijent ? U pitanju je FileList. Ratio mi je na nuli, tek sam sad krenuo da skidam.
 
Možda pomogne:

http://filelist.ro/forums.php?action=viewtopic&topicid=66968


4. Unregistered Torrent Pass - Solution: The torrent isn't registered yet with the tracker, you must wait two minutes than: Right click on your torrent > Update Tracker > Start.

5. Torrent not registered with this tracker/Unregistered torrent - Solution: There is no solution. In most cases, the torrent has been deleted because it may have some errors.
 
Ova prva opcija je pomogla. Jel tako i vama ? Svaki novi torrent fajl kad dodajete morate da cekate 2 minuta pa da apdejtujete torrent da bi dl krenuo ?
 
Ja sam se juče registrovao ali još nisam počeo da skidam. Sve imam na hardu što ima na FL. Videću u budućnosti kako i šta sa ovim trackerom. Evo na primer, svi CEE (uključeni srpski titlovi u BD) što imaju na FL imaju na Zamundi, svi remuxi isto tako imaju na HD-Spaceu.
 
@makiacaveki Da nisu u pitanju brzine,mislim da je to prednost FL nad navedenim trackerima?
 
Ova prva opcija je pomogla. Jel tako i vama ? Svaki novi torrent fajl kad dodajete morate da cekate 2 minuta pa da apdejtujete torrent da bi dl krenuo ?
Не, само први сам морао update tracker. Иначе већ имам 25гига upload и 23 ratio, одличан је FL.
 
Evo vec sledeci torrent file kad sam ubacio, situacija je normalna. Vise ne moram da kliknem na update torrent. jedina mana na FL-u za sada mi je to sto ne mogu da izlistam najvece u GB torrente na sajtu i to sto ne postoji pri vrhu top 15 lista najaktuelnijih torenata. brzine su super kao i kolicina materijala.
 
jedina mana na FL-u za sada mi je to sto ne mogu da izlistam najvece u GB torrente na sajtu i to sto ne postoji pri vrhu top 15 lista najaktuelnijih torenata. brzine su super kao i kolicina materijala.

+1

Ne znam zašto to nisu podesili kada na većini trackera možeš da sortiraš po veličini, broju seedera...?
 
Offtopic
Elem trazim knjige na eng moze i neki drugi jezik o termoelektricnim generatorima (thermoelectric generator ili seebeck generator), treba mi za master rad, ako neko nadje nesto nek salje na pm. Ja sam gledao na googlu, elbitzu, myanonmouse, library genesis, bitspyderu, learnbitsu, al nisam nista konkretno nasao, ako neko ima bibliotik i bitme da pogleda bio bih zahvalan...
 
@makiacaveki Da nisu u pitanju brzine,mislim da je to prednost FL nad navedenim trackerima?

Baš sada googlam i vidim na primer komedija "Ted" iz 2012. godine i BD i remux su 0/0, tako da nije ništa ni bolja ni gora situacija po pitanju BD filmova kao i njihovih remux-a.

screen-shot-2014-09-05-a.png


screen-shot-2014-09-05-a.png
 
Svakom trackeru se moze naci mana, meni je FL odlican tracker. Ako mi treba nesto specijalno od filmova znam da trazim odmah na AHD-u ili PTP-u i to je to.
 
Ima li neko da udeli pozivnicu za fuxor ? Unapred hvala. :)
 
Jedino ako bi neki film da skineš. ;)

Ja od kada sam ušao na BTN se ne sećam da sam TV program skinuo sa drugog mesta.

Samo još da navijam PTP i odjavljujem se.. ;) (probao preko BTNa da dobijem)
 
Mene samo muci sveukupni saobracaj za napredovanje na btn-u :(
A bas mi se Master-uje :D
Ima da giljam jedno 6.7TB podataka do tog nivoa :S:
 
Dodatni forumi za one sa visom klasom(pozivnice za neke teze trekere), npr. master ima pravo da daje koliko hoce pozivnica(naravno za sam btn :) ). Ima tu verovatno jos ponesto mada i ovo mi dosta.

▼@a c a: kako to mislis, obrisu? Deactivate account(osim ako to sam ne zatrazis od staff-a)?
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da to važi i za power user klasu.

@slobomo Verovatno disable naloga usled neaktivnosti.
 
Nazad
Vrh Dno