Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Au pa nemam toliko poena .. imam mozda 300max ako udarim to je max 6 torrenta.. Problem je sto mi je krepao hard disk pa sam ja to prebacio na drugi pa sam u zameni dobii drugi disk pa njega vratio nazad al izgleda da se torrentu nesto ne svidja.. jel ima neko poena na zajam? ;(


A recimo ima jedan 200gb koji su ljudi prestali da siduju jednostavno nema nikoga.. nzm sta raditi.
 
Poslednja izmena:

Već su jednom dogurali do nule, pa se brojač onda pomerio na još desetak dana... sada doguraše do nule opet i cvrc... ko zna koliko ćemo još morati da čekamo.

Au pa nemam toliko poena .. imam mozda 300max ako udarim to je max 6 torrenta.. Problem je sto mi je krepao hard disk pa sam ja to prebacio na drugi pa sam u zameni dobii drugi disk pa njega vratio nazad al izgleda da se torrentu nesto ne svidja.. jel ima neko poena na zajam? ;(


A recimo ima jedan 200gb koji su ljudi prestali da siduju jednostavno nema nikoga.. nzm sta raditi.

Mislim da na IPT-ju ne mogu da se šeruju poenčići.

Ako si podatke prebacio s tog pokvarenog diska na drugi pa vratio na novi, u čemu je problem sa ponovnim učitavanjem torenata?

Možda nisi ubo identičnu lokaciju pa re-check neće da ti odradi do kraja.

Ako je to u pitanju, desni klik na torent, pa na advanced, pa na change download location i izabereš gde su ti fajlovi.
 
Au pa nemam toliko poena .. imam mozda 300max ako udarim to je max 6 torrenta.. Problem je sto mi je krepao hard disk pa sam ja to prebacio na drugi pa sam u zameni dobii drugi disk pa njega vratio nazad al izgleda da se torrentu nesto ne svidja.. jel ima neko poena na zajam? ;(


A recimo ima jedan 200gb koji su ljudi prestali da siduju jednostavno nema nikoga.. nzm sta raditi.

Ako već nisi, stavi 10 najmanjih torenata na seed i ostavi ih tako zauvek. :)
Ne znam napamet koliko se poena tako dnevno dobija ali za nekih nedelju-dve bi trebalo da nakupiš dovoljno za zapovanje svega...
 
Ako već nisi, stavi 10 najmanjih torenata na seed i ostavi ih tako zauvek. :)
Ne znam napamet koliko se poena tako dnevno dobija ali za nekih nedelju-dve bi trebalo da nakupiš dovoljno za zapovanje svega...
imam 10 malih oni nisu problem , pa dosta toga sa pokvaren9g diska nije htelo da se kopitlra..
 
Trazim pozivnicu za Yuwabits
Evo ratio sa CB I BE
trackeri.png

Imam seedbox 100/100 pa seed nije problem
pozdrav
 
Treba mi yuwabits irc (ako ga imaju) ili mejl kontakt, pise mi Unauthorized IP address, nisam imao negativan ratio jedino da nije zbog ne koriscenja, pa ocu da vidim dal mogu da ga povratim?
 
Ako neko ima THR pozivnicu, bio bih zahvalan. Mogu na PM da posaljem ratio dokaze sa WCD i nekih drugih trackera.
 
Ako neko ima pozivnicu za iptorrents :)
 
Poslao sam dvojici moj mail pa ko prvi posalje hvala svima.

Edit:
Dobio sam pozvnicu hvala.
 
Poslednja izmena:
Pošto sam postao power user na BTN-u šta bi ste mi predložili da jurim od trackera,za Awesome HD mi je rekao Roberto Baggio da je težak za održavanje,predložite mi nešto.Hvala:banana:
 
Moram da se pohvalim, uspeo sam da dignem rejting iznad 1.0 na svim trakerima sa mojih 60-80kb up . Bilo je dosta cros seeda i mnogo natezanja na poene ali uspeo sam ;)
 
Pošto sam postao power user na BTN-u šta bi ste mi predložili da jurim od trackera,za Awesome HD mi je rekao Roberto Baggio da je težak za održavanje,predložite mi nešto.Hvala:banana:

Svaka čast! Ekspresno si došao do PU titule. Ne znam šta se tamo nudi, ali ja jurim filelist, za koji znam da sigurno valja.
 
Jeste, AHD je bas tezak za odrzavanje. Tj. tesko je poceti, posle kada krenu da se skupljaju lagano poeni i moze da se izadje na kraj.
Sto se FileLista tice, mislim da bih njega odabrao kada bi mi neko rekao da mogu samo jedan privatni tracker da ostavim. :)
 
Još samo ovo da pitam,treba da pošaljem pp i zatražim invite i to je to?Bar sam tako razumeo al hajde da proverim.Za What CD vidim da mogu extrem useri,nista ispod:sceptic:
 
Poslednja izmena:
Pa da, pise sve tamo u temi za FL.
 
Zahvaljujem Roberto_Baggio i Kobayashi Maru na pomoci:wave:
 
Koji no ratio tracker ima solidnu ponudu materijala? Imam zamundu i rutracker ali bi mi dobro doso jos jedan u tom rangu ili bolji :)
 
Koji no ratio tracker ima solidnu ponudu materijala? Imam zamundu i rutracker ali bi mi dobro doso jos jedan u tom rangu ili bolji :)
GFT i TorrentShack od onih do kojih mozes doci nekako, ali da li su bolji to je vec diskutabilno.
 
ni zamunda ni rutracker nisu no ratio, samo sto dozvoljavaju da samo skidas, a nista da ne uplodujes ili seedujes (tj ne banuju te za negativan ratio)
 
Nazad
Vrh Dno