Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nedavno, ali (pretpostavljam da) vrlo mali broj ljudi ispunjava uslov da ih deli.
 
Nasao sam:

The following members are eligible to hand out invites:
- you're seeding at least 2TiB of data of the following content types: full discs, remuxes, caps or internal encodes; or
- you're seeding at least 1TiB of data from the aforementioned content types and 3.5TiB in total.

Ako nista, povecace dostupnost fajlova. :)
 
Neki tip .. kako odrzavati ratio na ovim trakerima.. skinuo sam 5 manjih torrenta od 4-5gb znaci 20tak gb to su noviji torrenti koji se skidaju i vec 10dana mi komp radi 24/7 i imam 0.1ratio ;( a net 6/1 nzm sta da radim... izgleda da svi ljudi koji siduju isto sto i ja imaju cao upload.. nesto sam uspeo da odradim na hd spacu posto su davali neki upload u startu i bilo je free dl jedno vreme.. pa sam tu na 1.0
 
Na prvom mestu u klijentu podesavas 80% svoje maksimalno izmerene UL brzine kao ogranicenje UL - znaci dajes 80% a ne 1kb kako je to za "neke" normalno. Na drugom mestu, nikad se ne uclanjujes na trakere koji nemaju seedbonus. Na trecem probas I sa cross-seedingom. A na kraju krajeva ako je tvoja UL brzina ogranicavajuci faktor onda naucis da zivis sa tim ali nikad, bas nikad ne varas.
 
Poslednja izmena:
@Kissme1
Trazi pozivnicu za IPT ovde ako vec nemas, kupi seedbox za 1 mesec i miran si barem godinu dana, mozda i vise u zavisnosti sta skidas. Meni ratio za manje od mesec dana na IPT-u 233.72. :)
 
@Kissme1, traži ratioless trackere, npr. BeyondHD (trenutno ne radi, ali za par dana bi trebalo da bude u funkciji) i PTN za filmove, BTN za serije (malo teže ćeš dobiti), onda može Pretome kao general, pa i GFT itd ... Na Freshonu su sezone serija freeleech, od ex-yu imaš torrenthr i crobytes (mogu da ti dam pozivnice za oba) i tako, malo se snađeš i kombinuješ.
SCC ima prilično veliku freeleech sekciju pa je i to dobra solucija.
TorrentDay nije ratioless, ali je vrlo lak za održavanje preko bonus poena.
 
Poslednja izmena:
Pretome ima neki uskov da mora da mora upload bar 50gb, ja mislio da je skroz no ratio.
 
Koliko znam, ima uslov da ratio bude 0.05, tako je ranije bilo, strogo formalno nije ratioless, ali skoro da jeste.
 
PRETOME ima uslov za globalni ratio od minimum 0.05, a svaki torent moraš da seeduješ 60 sati ili do 0.75. Bilo je uvedeno skoro i pravilo da prvih 6 ili 8 sati mora iz cuga, inače zapisuje HNR, ali se i briše kad se iz cuga odseeduje tih 6 ili 8 sati, ali sad ga nešto ne vidim, tako da je možda to i otpalo.

Svakako bih ga svrstao u ratioless trekere, jer je globalni ratio od 0.05 zaista smešan zahtev.
 
Poslednja izmena:
paradizo, pejo, Roberto_Baggio, hvala vam na pomoći ako se odlučim registrovati na IPT i SceneAccess javim vam se za pozivnice.


Koji je dobar domaći tracker za novije filmove ?

Hvala još jednom
 
Poslednja izmena:
Mislim da je CrnaBerza ok za sve domaće.
 
Mozda nije zgoreg reci da su posle gasenja Yugoteke par YRT ripera presli na torrent.si.
 
Još uvek je to svež tracker, mislim da će biti bolji, za sada napreduju polako, ipak ne može da se očekuje ne znam šta za kratko vreme.
 
Uz to velika većina torenata ide sa seedboxa što se ne viđa baš često. Mislim da ga vredi imati svakako.
 
Pa nzm ja sam za sada zadovoljan sa ipt ratio mi je iznad 0.3 ali ima dosta fl i solidan je ovako za pocetnike kao ja.. molim vas uzite u obzir da mi je upload max 90-100kb
 
@Kissme1
Trazi pozivnicu za IPT ovde ako vec nemas, kupi seedbox za 1 mesec i miran si barem godinu dana, mozda i vise u zavisnosti sta skidas. Meni ratio za manje od mesec dana na IPT-u 233.72. :)

Gde?posto?kako? Dobio sam pozivnocu , ratio mi je oznad 0.3 trudim se.. nzm koliko je max seed axtive na tom trakeru ne nadjem ..
 
Uzeo sam ja 4tb disk sada pa cu da pokrenem ave torrente sto imam da vidim dal ima sta sa ipt-a da se siduje pa da na bonus p. Uspem da navucem skor...
 
Lagano na bonus poenima nakupis upload
 
Ja cu da pokusam pa vam se javim sa utiscima za par dana. Kontam da moze lako sa obzirom da ima i fl.
 
Freeleecha ima koliko hoćeš, pogotovo većih torenata, ali tebi bi značio i cross seed.

Što se freeleecha tiče, skini nekoliko malih programa, pdf-ova itd i to seeduj u nedogled. Ići će ti poeni, a neće ti to zauzimati mnogo mesta na hardu.

A što se cross seed-a tiče, skineš s nekog drugog trekera neku novu igru koje ima i na IPT-ju (ako sporo ide s pirate bay i sl., regni se na zamundu na primer, ulaz je slobodan tamo).

Kad skineš igru, onda samo odeš na IPT, skineš torent fajl od te iste igre (mora sve da bude identično, dakle proveri pre nego što staviš da se skida na oba trekera spisak fajlova, da vidiš da li su isti) i samo kao destinaciju izabereš folder gde ti je već skinuta igra.

Ali ne ulaziš u sam folder igre, već parent folder, isti onaj koji si izabrao kad si prvi put skinuo igru s drugog trekera.

Onda će torent klijent sam da pokrene re-check i kad završi i dogura do sto posto, to je to, samo klikneš start ili force start i odmah seeduješ na IPT-ju, a ništa nisi skinuo s njega.

Ako re-check ne dogura iz prve do sto posto, probaj par puta, pošto se dešava da neće iz prve da ode na sto posto iako su svi fajlovi identični. Meni nekad i iz 3-4. puta uspe.

Preporučujem ti nove igre, zato što ćeš tu najviše uploada da nahvataš, mada možeš bilo šta da skineš, samo da je svež torent s dosta leechera.
 
Nazad
Vrh Dno