Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da se manem ja corava posla onda, ne treba mi ban na PTP i na BTN-u, fala lepo :) Hvala za info!
 
Ljudi, da li moze preporuka za jedan "osrednji" HD tracker?
Kada kazem osrednji - mislim na to da nije toliko tesko dobiti pozivnicu i/ili odrzavati ratio, a da i dalje ima veliki izbor?
Da li postoji nesto takvo, a da je bolje od ponude na IPT, TDay?
 
Ljudi, da li moze preporuka za jedan "osrednji" HD tracker?
Kada kazem osrednji - mislim na to da nije toliko tesko dobiti pozivnicu i/ili odrzavati ratio, a da i dalje ima veliki izbor?
Da li postoji nesto takvo, a da je bolje od ponude na IPT, TDay?

HD-Space, HDME
 
Ako neko ima hdbits ili nesto slicno da mi udeli jedan .komp mi radi 24/7 i net mi je free tako da ne bi bio problem da steknem uslove, imam jos 2tb slobodnog mesta ;)
 
HD-bits.org cemo jos uvek tesko nabaviti, mada i ja stajem u red :)
Ako nekom treba:
HDT x1
HD-bits.ro x1...
IPT x3
Od ex-yu imam sve bitnije trakere, ako zatreba nekom.
 
Ae daj neki od ovih hd treba mi za neke odrwdjene filmove uglavnom od 98 pa na gore ako imas da das jedan salji na pm
 
Otvoren BitSeduce
 
Meni nisu,koliko sam razumeo to moze da potraje nekoliko nedelja.
 
Ja sam dobio za manje od 24h
 
OK,znaci necu dobiti mail ako mi ne aktiviraju:d
 
koje jos trekere imaju na BTNu ako si power user da znam da krenem da se cimam za isto?
 
Ja imam BTN a nemam te druge trackere,pokusavam da postanem power user.Da li su u pitanju PTP i What CD ili jos ponesto?
Ujedno da pitam gde je TozABG,par dana ga nema?
 
Poslednja izmena:
Ja imam BTN a nemam te druge trackere,pokusavam da postanem power user.Da li su u pitanju PTP i What CD ili jos ponesto?
Ujedno da pitam gde je TozABG,par dana ga nema?

Mislim da ima oba, vredi biti power user makar zbog toga. Ima odličnih trackera u ponudi.
 
koje jos trekere imaju na BTNu ako si power user da znam da krenem da se cimam za isto?
Imaju sve ..:p
Za elite klasu vec ima neki drugi koji nisam siguran da znam sad napamet koji je,jedino njega ne mozes sa PU ..ali mozes sve,sem hdbits da dobijes.
I What.cd i PTP

EDIT:p Za Bibliotik treba samo upload 5 torrenta,sad sam pogledao.
 
Poslednja izmena:
Ja jos 76GB da giljam do power-a :D
Jel bese posle moze da se daju pozivnice ili mora jos jedan nivo da se napreduje?
 
Nazad
Vrh Dno