Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ne znam sta je tesko izdvojiti par evra za najbolji hd tracker.
Ja bi odma uzeo SB i nabio par TB uploada.

Na HDBits-u zapravo destimulišu korišćenje seedbox-a (što i podržavam mahom, jer omogućava korisnicima sa slabijim konekcijama da i oni ostvare nešto upload-a). To znači da prvih 72h od postavljanja torrent-a, postoji limit na ratio (5 tj. 5x od originalne veličine). Plus, seedbox-ovi nemaju freeleech kao što imaju korisnici koji imaju kućne konekcije.

Tako da, neće da pali fora k'o na PTP-u: za 3 dana 3TB-a. :p
 
A na official smem da trazim?:sceptic:
 
Piše ti u svakoj invite temi koji su uslovi i kako da kontaktiraš lika koji te može pozvati.
 
Ne, i tamo imas giveaway ali imaju beskonacno pozivnica tako da nije problem da ti daju. Imaju dosta otvorenih giveaway-a a od zvucnijih imaju PTP, AHD, What.cd...
Kad postanes power user imas napisana pravila pa ces da vidis tacno sta treba.
 
Meni pored PTP-a i HDT-a nista drugo za filmove nije potrebno. Verujem da je HDBits najjaci, ali cemu cimanje i mucenje oko ratia bez posebnog razloga.
 
Na HDBits-u zapravo destimulišu korišćenje seedbox-a (što i podržavam mahom, jer omogućava korisnicima sa slabijim konekcijama da i oni ostvare nešto upload-a). To znači da prvih 72h od postavljanja torrent-a, postoji limit na ratio (5 tj. 5x od originalne veličine). Plus, seedbox-ovi nemaju freeleech kao što imaju korisnici koji imaju kućne konekcije.

Tako da, neće da pali fora k'o na PTP-u: za 3 dana 3TB-a. :p

Pa onda jos bolje :D S obzirom da ide do ratia 5 to nije lose. Ja sam na PTPu skinuo oko 100-200-300 freeleech torenta, ne secam se i samo 2 ili 3 su otisla preko ratia 4 ako se dobro secam, sve ostalo oko 1, 2.
Mada opet, lrvi mesec sa sb-om kolko se uspe, posle samo kucna konekcija.

@paradizo Sto se tice otvaranja vrata, kad postanes PU, mozes da dobijes ptp, w.cd, ahd, hdt kod njih na forumu to su najjaci trackeri sem hdbits-a.
 
Poslednja izmena:
Kakav je AHD,ima li internala i kakav je za odrzavanje?
 
Veoma dobar. Ima internala, ali ne u rangu HDBits-a. Mislim na količinu, dok su kvalitetom slični. Internal encode-ovi su svi 75% freeleech (remux-i 50%), dok je za održavanje manje-više čupav. Dosta seedbox-eva, tako da tamo trebaš biti mahom zbog internal grupa (zbog lakšeg održavanja ratio-a).

Ako juriš kvalitetne encode-ove, AHD je obavezan za imati.
 
Poslednja izmena:
Vratise se kinezi, hdroad jos uvek ne..
Ima li nade za BCG, spomenuse neki irc da ce biti osposobljen i jos uvek nista..
 
Jel postoji neki nacin, adresa da kontaktiram podrsku sa passthepopcorn torrenta?
 
Ima poena, ali se ne sakupljaju lako i tek kreću da se pune kad fajl (torrent) napuni 5 dana efektivnog seed-a. Plus, maksimum je 7 torenata na koje možeš da dobijaš poene. 1 poen na čas i neki bonusi ako seed-uješ duže, jedini seeder i slično.
 
Poslednja izmena:
Lepo sto nam dolivate ulje na vatru, kao da se sprema neko da nam da pozivnicu :'(
 
Ima poena, ali se ne sakupljaju lako i tek kreću da se pune kad fajl (torrent) napuni 5 dana efektivnog seed-a. Plus, maksimum je 7 torenata na koje možeš da dobijaš poene. 1 poen na čas i neki bonusi ako seed-uješ duže, jedini seeder i slično.

A koliko poena treba za odredjenu kolicinu uploada?
Znao sam da nije sve tako bajno :D
 
screenshot00016.png
 
Al sam se usemio na BTN-u za napredovanje s klasama :)
Izvalio sam foru za snatcheve :D
Trenutno seedujem 600gb, dobijam oko 500k poena mesecno, planiram da uzmem jos jedan hdd od 500gb pa ce biti vise :)
Izgleda da ce mi jedini problem do master clase predstavljati, vreme registrovanja, tek sam 3 meseca clan, a imam osecaj da cu par meseci pre uslova za master imati sve uslove sem clanstva :D

DOk nisam psotao clan BTN-a, PC mi je bio vise ugasen nego upaljen, sada mislim da ga gasim jednom u 20 dana.
 
Al sam se usemio na BTN-u za napredovanje s klasama :)
Izvalio sam foru za snatcheve :D
Trenutno seedujem 600gb, dobijam oko 500k poena mesecno, planiram da uzmem jos jedan hdd od 500gb pa ce biti vise :)
Izgleda da ce mi jedini problem do master clase predstavljati, vreme registrovanja, tek sam 3 meseca clan, a imam osecaj da cu par meseci pre uslova za master imati sve uslove sem clanstva :D

DOk nisam psotao clan BTN-a, PC mi je bio vise ugasen nego upaljen, sada mislim da ga gasim jednom u 20 dana.

Bitch please, ja svoj ne gasim nikada :D
Nije tesko iscimati se za klase na BTN-u, samo da se ima dovoljni veliki hard i da se dugo seeduje.
 
Ima neko pozivnicu za PTP?
 
Zna li neko sta se desava sa hdbits.ro?
Nemam nikakvu opomenu,imam dobar ratio medjutim utorrent mi ne pronalazi seedere i tako stoji na nuli vecnost.
 
Zna li neko sta se desava sa hdbits.ro?
Nemam nikakvu opomenu,imam dobar ratio medjutim utorrent mi ne pronalazi seedere i tako stoji na nuli vecnost.

Verovatno do verzije torrent programa. Stavi 2.2.1 uTorrent
 
Podesavanja u utorrentu ostaju ista posle instalacije starije verzije?
 
Probao, video.To je to,do utorrent verzije je bío problem.
Hvala Roberto_Baggio.
Ajd' sad da budem dobar i podelim neku pozivnicu.
3 pozivnice za HD bits.ro
 
Nazad
Vrh Dno