Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Koga interesuje...

HDBits je podelio po 4 pozivnice svim članovima, ali ih mogu iskoristiti samo oni članovi koji trenutno seed-uju 2TB+ HDB internala ili 1TB internala od 3.5TB ukupnog seed-a (kojeg trenutno seed-uju). Ako znate nekog takvog, moguće je da ima pozivnicu koju može da iskoristi.
 
Ja sam kandidat za HDBits :)
 
I ja se javljam za HDBITS, prosek vremena seedovanja na BTN mi je preko tri meseca. Nadam se da sam ozbiljan kandidat u nečijim očima :)
 
Niko nece dobiti, jer malo ko ispunjava taj uslov, tj. niko :)
 
I ja :D
Na HDT mi je buff ~14TB :)
 
Ako nisu menjali pravila od ranije onda meni ne treba :p hdbits je jedan od retkih sajtova gde mi je nalog disable-ovan jer nisam ispunio minimum, cini mi se da je bilo 4 GB da se skine mesecno, a ratio da ostane preko 1 (pricam o 2006.-2007. godini), ko ima nalog neka potvrdi, nesto slicno su posle hdbits.ro iskopirali. Tesko je uci, ali je isto tesko bez seedboxa opstati tamo.
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta je tesko izdvojiti par evra za najbolji hd tracker.
Ja bi odma uzeo SB i nabio par TB uploada.

Ti trazi na irc-u da ti aktiviraju nalog opet, pa ga daj meni :D :D :D :D
 
Ako nisu menjali pravila od ranije onda meni ne treba :p hdbits je jedan od retkih sajtova gde mi je nalog disable-ovan jer nisam ispunio minimum, cini mi se da je bilo 4 GB da se skine mesecno, a ratio da ostane preko 1 (pricam o 2006.-2007. godini), ko ima nalog neka potvrdi, nesto slicno su posle hdbits.ro iskopirali. Tesko je uci, ali je isto tesko bez seedboxa opstati tamo.

HDbits.ro nema nikakav minimum...
 
The following members are eligible to hand out invites:
- you're seeding at least 2TiB of data of the following content types: full discs, remuxes, caps or internal encodes; or
- you're seeding at least 1TiB of data from the aforementioned content types and 3.5TiB in total.

You also need to have downloaded at least 1TiB and been seeding the data for ~ 2 months.

Inace, da, podelili su po 4 pozivnice, samo sto ne mogu da se salju bez ovog ispunjenog gore...
 
3,4 godine sam koristio zamundu, meni je ona ispunjavala sve uslove, pre 3 meseca sam se tek malo informisao o privatnim trackerima, i u roku od 2 meseca sam upao na najteze trackere(PTP,HDT,AHD,BTN,W.CD i desetak laksih) hvala svima koju su mi dali pozivnice sa bencha :) Kad se postane PU na BTN ili PTP, otvore se vrata za sve, evo sad cu uzeti po drugi put seedbox od 10ak e i na gore navedenim uz SB i jos malo cimanja su imati status PU(na nekim vec jesam) ili kako se vec kod koga zove, tako da uzm malo srece, lako se upada svugde :D
Ali HDBits je stvarno nemoguca misija. Mislim ovi gore navedeni uslovi za slanje pozivnica su neverovatni :p
Ali nada umire poslednja, jednog dana, bicu i ja clan :D
 
Tozo ja mislim da si ti rekorder po broju trackera na koje si se registrovao za 2 meseca :d Samo ne znam kako te ne smara da vodis racuna o ratiu na svakom od njih :p
 
Tozo ja mislim da si ti rekorder po broju trackera na koje si se registrovao za 2 meseca :d Samo ne znam kako te ne smara da vodis racuna o ratiu na svakom od njih :p

Nema uopste mnogo posla. S prvim sedboxom sam resio PTP na duze vreme(3tb ul) i ipt.
Sada kad uzmem opet, 4tb uploada cu podeliti na "rezervne" trackere ahd, hdt, gazelle games i jos po neki. Za what.cd cekam sledecu turu freelecha da i sa njim zavrsim :D
BTN je hvala bogu ratioless, na njemu imam dl 2tb vec, da on ima ratio, morao bi seedbox da uzimam svaki 2 mesec.
 
Odradili fejslifting na scenetime.

34096815.jpg
 
Ako nisu menjali pravila od ranije onda meni ne treba :p hdbits je jedan od retkih sajtova gde mi je nalog disable-ovan jer nisam ispunio minimum, cini mi se da je bilo 4 GB da se skine mesecno, a ratio da ostane preko 1 (pricam o 2006.-2007. godini), ko ima nalog neka potvrdi, nesto slicno su posle hdbits.ro iskopirali. Tesko je uci, ali je isto tesko bez seedboxa opstati tamo.
Ne secam se za ratio dal je bio 1 , ali secam se da je bilo bavezno odredjeni tranfser da se ostvari na mesecnom nivou.
I potvrdujem hdbits ro je uveo isto posle.



A za hdbits , nemam komentara, ja bas mislio pozovem par ljudi odavde , Peju prvog :D , ali kad sam video uslove . NOPE NOPE
 
Poslednja izmena:
3,4 godine sam koristio zamundu, meni je ona ispunjavala sve uslove, pre 3 meseca sam se tek malo informisao o privatnim trackerima, i u roku od 2 meseca sam upao na najteze trackere(PTP,HDT,AHD,BTN,W.CD i desetak laksih) hvala svima koju su mi dali pozivnice sa bencha :) Kad se postane PU na BTN ili PTP, otvore se vrata za sve, evo sad cu uzeti po drugi put seedbox od 10ak e i na gore navedenim uz SB i jos malo cimanja su imati status PU(na nekim vec jesam) ili kako se vec kod koga zove, tako da uzm malo srece, lako se upada svugde :D
Ali HDBits je stvarno nemoguca misija. Mislim ovi gore navedeni uslovi za slanje pozivnica su neverovatni :p
Ali nada umire poslednja, jednog dana, bicu i ja clan :D
Druze hajde malo pojasni kako se otvore vrata za sve jer bih na BTNu trebao uskoro da postanem PU.Kako da iskukam nesto kvalitetnije,vidim da si se ti lepo "naoruzao":Klanjanje
 
Druze hajde malo pojasni kako se otvore vrata za sve jer bih na BTNu trebao uskoro da postanem PU.Kako da iskukam nesto kvalitetnije,vidim da si se ti lepo "naoruzao":Klanjanje

Motaš se po ovakvim topicima , dovoljno dugo da ljudi steknu poverenje u tebe , ozbiljnost , odgovornost prema svojim i tuđim nalozima , konekcija / seed box itd .... Eeeee , onda počinju vrata da se otvaraju , da ne poveruješ . Proces je dugotrajan , ali realno , par trakera je sasvim dovoljno .
 
Zahvaljujem Kico1,nemam ja neke velike ambicije,mozda jos PTP i AHD ako je bolji od IPT.Da napomenem,mnogo mi se dopalo kako su na IPT izdvojili filmove,bas pregledno i sa fotografijama,kao i sa osnovnim podacima o filmu.Alal im vera:happy:
 
Druze hajde malo pojasni kako se otvore vrata za sve jer bih na BTNu trebao uskoro da postanem PU.Kako da iskukam nesto kvalitetnije,vidim da si se ti lepo "naoruzao":Klanjanje
Kada postanes power user otvara ti se deo sa pozivnicama na BTN forumu (official i unofficial). Na official stalno imas podelu pozivnica za trackere poput what.cd i PTP i to dele operatori sa tih trackera. Na unofficial pozivnice dele korisnici BTN trackera i pravilo je da ne smes da trazis pozivnicu nego samo da se javljas na ponudu.
 
Nazad
Vrh Dno