Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Samo jedno pitanje..
Koja grupa je bolja hdwing ili chd..?
Hvala na odgovorima..
 
I dalje se nadam what.cd-u :D ajde skoro da sam istrosio seedbox :D
 
Peja hvala na odgovoru..
Dajem 2×CHDbits..

Tražim: x264.me
 
Da li može neko da pomogne na LosslessClub-u, zeznuo sam ratio. Da svuče ova 2 torrenta...imam 15Mb up, valjda će da ide od mene...
 
Ako neko skine baš ovaj fajl i pokuša da download - uje ovaj torrent biće kao da si ga ti još jednom skinuo, možda ćeš biti i banovan. Stavi samo ime torrenta pa neka ga nađe neko ko ima tamo nalog.
 
OK, hvala,

dakle:

1. Queen - Hungarian Rhapsody: Live in Budapest 1986 (2012) [BDRip 1080p]
2. Antonio Vivaldi - The Four Seasons (2005) [Blu-ray 1080i]

Ima i chill-out muzike, ali ova 2 bi me spasila

Hvala unapred
 
Gde ima najviše 3D remux-a?
 
Interesuje me Crna Berza,posto je open,vredi li gomilati?
 
Sta ja znam. Juce sam se regnuo. Eventualno domaci materijal, muzika, crtani i tako to. Za drugo tesko da ima koristi. Barem sto se mene tice.
 
Ima li sinhronizovanih crtaca na srpskom,to bi mi dobro doslo?I el.knjiga takodje na srpskom?
 
Poslednja izmena:
Za knjige ne znam, a sto se crtaca tice, pa onako. Koliko sam video, vise ima sa HR sinhronizacijom. Mada nisam detaljno cesljao torente.
 
Hvala za info Jozef
 
Generalno, ja bas nisam imao uspeha da nadjem crtace koje moji klinci vole sa SR sinhronizacijom. Imam i THR i EUC i CB.
 
Gde ima najbolja kolekcija 1D koncerta? Uglavnom me zanima danadnji pop, rap, rnb i ostalo sto ide uz to :)
 
Hvala Aco...
 
Radi li vam Zamunda?
 
^
Meni Zamunda trenutno radi.
 
Imam jedno pitanje u vezi internal grupa, valjda moze i ovde. Sta tacno znaci sto je npr grupa X internal na trekeru Y? Da li to znaci da se releasovi te grupe mogu naci samo na tom trekeru? Ili se tamo pre pojave ili sta? I jos samo, gde je DON internal? Njihovi ripovi su mi odlicni.
 
Sta tacno znaci sto je npr grupa X internal na trekeru Y?

Znači da im je to matični sajt gde prvo izbace film.

Da li to znaci da se releasovi te grupe mogu naci samo na tom trekeru?

Ne mora da znači.

Ili se tamo pre pojave ili sta?

Upravo.

I jos samo, gde je DON internal? Njihovi ripovi su mi odlicni.

HDBits.org

Ali, ima dosta DON-ovih izdanja po svim ostalim tracker-ima. HDVNBits i PTP se izdvajaju, jer tu ima nešto više.
 
Imam pitanje za CHDbits, jel bas mora da se ispuni onaj pocetni uslov za 60gb downloada i uploada?
 
Jbga, kinezi. :p

Mrače sa time, pa će opet tamo negde kroz pola godine isto (svim članovima)... Zato sam ih i batalio, jer su umislili da su nešto.
 
Stvarno su prsli. Realno mogu i bez toga.
 
+1 smorili su maksimalno... evo ode mi i TTG, doduse on je bio mnogo laksi, ali svejedno, smaraju kao da se ne znam ni ja sta tamo desava
 
Nazad
Vrh Dno