Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nudim pozivnice za crnu berzu (crnaberza.com) za zamenu.
 
otvoren bitGAMER link
 
Nudim invite za AVCHDbits.net u zamenu za sceneHD.org!
 
Nudim 2 pozivnice za torrential.

Torrential je relativno srednja zajednica (15k clanova). Ima svega i svacega. 99% torrenata ide maksimalnom brzinom. Odravanje ratio-a je vrlo lako, bonus za seedovanje torrenta koje niko ne leechuje. Uz pomoc bonus poene menjate za upload gigabajte... Tako da je vrlo prosto. Banuju samo usere kojima ratio padne ispod 0.2.

Uslov: 2 meseca provedena na benchu i jedan skrin o ratiu sa nekog drugog trekera (prihvatam do 0.75 :p)...

Kontakt na PM...

------

Trazim pozivnicu za bilo kakav HD tracker!
 
otvoren czteam link
 
^^
Imam ja jednu pozivnicu za http://awesome-hd.com/ ali bez seedbox-a nema leba. Resili su da ukinu free torrente i za interal ripove. Tako da ako imas seedbox ili neki opaki up, posalji mail na pm. Naravno neki dokaz sa nekog trackera nebi bilo los da posaljes uz mail. :)

Poz

Da ukinuli su free torrente ali je zato smanjen ratio koji je potreban na 0.3
 
Kad smo vec kod awesome-hd.com otvorene su registracije u narednih 48 sati, pa pozurite.
 
Probajte ovaj torrent sajt http://hq-films.ws ,ja tu pronasao sve sto mi treba,postoje i nekompresovani bd od 40-ak gb i dosta freelecha.
E da,jedini problem moze biti ruki jezik :(
 
Awesome gase posao na aktuelnom trackeru. Sve je sada freeleech i ratio se ne racuna. Pravi momenat za leech HD-ova :)
 
Drago mi je da je ova tema otkljucana :smash:

Ovako , trazim pozivnicu za revolutiontt , za hdbits.org i torrentbits.ro .
Nudim kao zamenu invite za sceneaccess , torrentleech , scenehd , hd-torrents.org , hd-bits.ro.


ko hoce da se trampi nek se javi na PM ;)

pozdrav
 
Awesome gase posao na aktuelnom trackeru. Sve je sada freeleech i ratio se ne racuna. Pravi momenat za leech HD-ova :)

Ovo je vec drugi put da imaju problema... Prvi put kad su selili svi koji su bili registrovani morali su ponovo da se registruju. Sad kazu da ce accounte preseliti na novi tracker tako da nemora opet da se registruje.
 
Treba mi pozivnica za BiteMe.ORG
 
music-vid , ali je jako tesko uci. I ja bih voleo da sam clan tamo.
A ip ima dosta stvari, i kao pack i pojedinacnih.
 
Music-vid - oko 20k torrenata, 2200 usera (ako se dobro secam jer je u zadnje vreme dosta cesto down). Ali tesko ces upasti tamo. Ima dosta spotova na regularnim 0day trackerima (TL, RevTT, SCC...) tako da skidaj odatle
 
Music-vid - oko 20k torrenata, 2200 usera (ako se dobro secam jer je u zadnje vreme dosta cesto down). Ali tesko ces upasti tamo. Ima dosta spotova na regularnim 0day trackerima (TL, RevTT, SCC...) tako da skidaj odatle

Pa odakle mi pristup njima? :S:

BTW: Imam jedan invite za IP Torrents, pa ako nelko hoće, neka ponudi na PM neki drugi invite zauzvrat. :smoke:
 
Poslednja izmena:
potrebna pozivnica za hdbits.org ili torrentbits.ro

tnx
 
Hdbits je zatvoren.
 
treba mi invite za Revolution TT

imam da ponudim:

1x TorrentLeech
2x TorrentDamage
 
@cholak sa torrentbits.ro
We are a private site now and require an invite to join. Please do not request to be invited on non-invite forums, thanks.
Inace i ja ga dosta jurim
 
moze onda i za hd-bits.ro ako nema za ove druge
 
i meni treba za biteme.org
 
@cholak sa torrentbits.ro
We are a private site now and require an invite to join. Please do not request to be invited on non-invite forums, thanks.
Inace i ja ga dosta jurim

"At this moment, the invites are stopped (INDEFINITELY)"
kazu na forumu 'vako.Delio bih ja da imam:wave:
 
Imam account na RevoTT-u i rado bih ga menjao za invite/account na what.cd-u....svako ko je zainteresovan neka me pm-uje :)
 
Nazad
Vrh Dno