Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ako neko može da pomogne sa pozivnicom za bitme.org bio bih mu večno zahvalan :)
 
razmena

Treba mi pozivnica za EUC!
Za uzvrat dajem pozivnicu za freethescene.
 
Elite United Crew je najbolji/najozbiljniji, barem prema mom iskustvu. Ali treba pozivnica, ja je nemam, tamo bas treba "raditi", da bi se stekao neki status ;), i bas zbog toga mislim da su najozbiljniji domaci torrent sajt/tracker.

Tu su jos TeamTorrent, ali mislim da ne primaju nove clanove, pokusao sam par puta i svaki put mi kaze pogresan e-mail :trust:, a stavljao sa od sbb do gmail-a.
Ima i My18K.org, na njemu sam takodje, ali dosta neozbiljniji od EUC-a.

U sustini, ova dva torrenta su dosta, jedino je HD materijal (filmovi, serije, dokumentarci) lose pokriven. Divx filmovi, igre toga ima bas dosta, 1-2 dana kad se pojavi na sceni neko izdanje, pojavi se i tamo :).



Nikad cuo ?!?

Treba mi pozivnica za EUC!
Za uzvrat dajem pozivnicu za freethescene.

I EUC i TT su lokalni SBB trackeri, znaci ako niste na SBB-u ne mozete da budete clan.
Imate njihov Gusari hub koji prima i clanove van SBB-a.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
ljudi pomagajte
nikako ne mgu da se regujem na crnu berzu
popunim nalog napisu mi da je sve uredu i da ce mi poslati mail ali ja taj mail nikako da primim
prodje 3 dana ja opet isto oni meni opet isto ali mail nikako da stigne
o cemu se radi sta da radim da bih mi uspela registracija na crnu berzu
 
Zavisi kako za koje
za Najbolji treba
 
ljudi pomagajte
nikako ne mgu da se regujem na crnu berzu
popunim nalog napisu mi da je sve uredu i da ce mi poslati mail ali ja taj mail nikako da primim
prodje 3 dana ja opet isto oni meni opet isto ali mail nikako da stigne
o cemu se radi sta da radim da bih mi uspela registracija na crnu berzu

Ne mozes da se registrujes ako koristis gmail, yahoo, hotmail i slicne mail naloge.
Probaj sa nekim drugim.
 
Ne koristim nista od toga imam uredno preko SBBa mail nalog

Onda pokusaj da kontaktiras nekog od moderatora sajta i pitaj sta se desava sa reg
istracijama. Ako ne mozes licno da stupis u kontakt i pitas zamoli nekog ko je vec registrovan da to uradi umesto tebe.
 
kali javi mi na pm koji user / pass hoces :d
 
Tražim pozivnicu za bitme.org, bitmetv.org ili hdbits.org. U zamenu dajem invite za TorrentLeech.
 
Poslednja izmena:
Po treci put
Hdbits.org je zatvoren.
 
Nema stete samo obavestvam :)
 
Potrebna pozivnica za racing-underground. Reg sam na nekoliko trakera i odrzavam ratio bez problema.
 
ja imam pozivnicu za demonoid i funfile a treba mi TL IPtorrents ako zeli neko da se menja neke javi,otvorena registracija za www.hd-torrents.org
 
Poslat ti na pm invate za bits.ro
 
Dajem pozivnice za IPtorrents!

Ima li neko hdbits.org?
 
I dalje vazi ponuda za IP pozivnice, 1 za pass the popcorn, 2 za scenerace.
2 dokaza i da niste tek uclanjeni.

Znam da su male sanse, ali ako neko ima music vid to bi bilo fantasticno.
Saljem sve dokaze, necete imati problema zbog mene sigurno, na svakom koji koristim imam dobar ratio.
Nista drugo mi ne treba, ima na ip nesto spotova i koncerata, ali nije to to.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
nudim
1x brokenstones
1x pretome
3x torrentaddict
2x nanovije.net
nx demonoida
 
Evo ja sam nov pa sam resio malo da podelim pozivnice :D tj ono sto imam..

Imam 2 pozivnice za www.bit-hdtv.com, pa kome treba neka me kontakrira putem PP ili PM. :p

Uslove vec znate dobar ratio, bla, bla, bla....

Poz


Jos 2 pozivnice! Uslovi isti :)


^^
Imam ja jednu pozivnicu za http://awesome-hd.com/ ali bez seedbox-a nema leba. Resili su da ukinu free torrente i za interal ripove. Tako da ako imas seedbox ili neki opaki up, posalji mail na pm. Naravno neki dokaz sa nekog trackera nebi bilo los da posaljes uz mail. :)

Poz
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno