Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jeste bitgamer je samo za igre.Nego sta ima na tom BitmeTV sto nema tvtorrent.ro TVT.com.....n

U suštini nema (bar za mene) razlike po sadržaju. Na TVT se mnogo lakše održava ratio, ima dosta free torrent-a... Ja iz tih razloga slabo koristim bitmetv, nisam još naišao na nešto što na tvt nema a ovamo ima..
 
narode, da li jos neko ima problem sa pristupu Torrenleech.org?!?
izgleda mi ko da mi je banovan nalog, a imao sam Ratio 4.969 i uploadovano preko 600GB.
pokusavam da se nakachim na CHAT kanal, ali mi odbija konekciju...

any idea, help?!?
 
Znam da pise da samo vip dobijaju, al ja sam dobio dve u proteklih 5-6 meseci, a negde sa procitao da PU dobiju ponekad pozivnicu dok ovi sa tera upload dobijaju svake nedelje po jednu.
 
Poslednja izmena:
@IzNoGooD: Ako ti nešto znači, evo ja se normalno logujem...
edit: chat isto radi ok.

@masamunea: Ja dobio jednu tj smanjili mi broj pozivnica na jednu još kada je bilo ona čistka prošle godine ili šta je već bilo :) Ranije sam imao više. Od tada nisam više dobio ni jednu. Blizu sam 1 TB, potrudiću se da predjem "preko" pa ćemo da utvrdimo da li je tačno ;)
 
Poslednja izmena:
I meni radi normalno.

Pazi, ja sam pozvao chitera pre godinu dana i tad su mi uzeli sve pozivnice, pa sam pre par meseci dobio jednu i kad sam je dao posle dva tri dana sam dobio drugu i sad vec par meseci nista. meni fali nekih 100 giga do terabajta...
 
Meni su isto uzeli sve pozivnice, ja sam tada razumeo da je to bilo zatezanje njihove politike, namera da se teže dodje do naloga i više ceni isti. Od tada imam jednu jedinu pozivnicu :)
 
kako vidis da si pozvao chitera na tl-u,
ja nisam dobio skoro pozivnicu ima jedno mesec dana, dosta tb imam upload
 
mene su isto iskljucili sa TL pa zato trazim pozivnicu, imao sam dobar ratio ali nisam skinuo nista skoro dva meseca, izgleda da su me iskljucili zbog neaktivnosti.
 
sto se TL tice, imao sam 1 pozivnicu i seed-ovao sam svakodnevno... tako da nemam pojma sta se desilo.
 
pih, ne mogu ni da pristupim chatu
izbacuje mi
[08:10] Connecting...
[08:10] Unable to connect : java.net.SocketException : Permission denied: connect
[08:10] Connecting...
[08:10] Unable to connect : java.net.SocketException : Permission denied: connect

ko da mi je IP banovan.
 
Probaj sa nekog drugog IP-a :)
 
Nemo da se brinete za chitere na TL nema neka zastita tamo,ali zato pazite kome dajete pozivnice what.cd,waffles.fm jer tamo ima zastita sa dobrim skriptama i kad uhvate chitera autmotaski izbace i onoga ko ga je pozvao....A tek tek da ne prricam za SCL....
 
Sada sam cuo da na TL te izbace ako nisi aktivan 60 dana.
Ja sam korisio CZone (tamo lakse se odrazva ratio) u poslednje vreme i ovi me iskljucili.
 
@mr008 imao sam ih u prijateljima, prvo su uploadovali 40-50 giga dnevno, a onda su im acc disejblovani.

@IzNoGooD probaj da im pustis mail na [email protected]
 
uspesno su mi resili ticket, dobio sam nalog sada... me happy :D
 
po njima slab pass na nalogu, mada cisto sumnjam. sada je uber-complex
 
koji im je mail? hocu da probam da im pisem, valjda ce i meni da aktiviraju nalog
 
Ima li ko pozivnicu za yuwabits, bio bih mu zahvalan... Moze na pp...
 
Nazad
Vrh Dno