Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

clan sam na crnaberza vec godinama (mislim da cu jos malo u srednju skolu), ranije sam bio na yuwabits al odose
na berzi sam napravio jedan h&r i dobio upozorenje

upisah "pozivnice za torrent sajtove" u google i naisao sam na ovaj sajt sa ciljem da nadjem alternativu za berzu i domaci materijal
yuwabits i crnaberza su nekada bili skoro pa isti, sada je crnaberza tolikooo ispred svih ostalih domacih sajtova da nemoze ni da se poredi

exyusubs i euc kao da nemaju uploadera, torrenthr kopira sve sa balkandownload
jel ja nisam upucen? koji su jos domaci torrent sajtovi? ili mi ostaje da podvijem rep na berzi i cutim?
 
clan sam na crnaberza vec godinama (mislim da cu jos malo u srednju skolu), ranije sam bio na yuwabits al odose
na berzi sam napravio jedan h&r i dobio upozorenje

upisah "pozivnice za torrent sajtove" u google i naisao sam na ovaj sajt sa ciljem da nadjem alternativu za berzu i domaci materijal
yuwabits i crnaberza su nekada bili skoro pa isti, sada je crnaberza tolikooo ispred svih ostalih domacih sajtova da nemoze ni da se poredi

exyusubs i euc kao da nemaju uploadera, torrenthr kopira sve sa balkandownload
jel ja nisam upucen? koji su jos domaci torrent sajtovi? ili mi ostaje da podvijem rep na berzi i cutim?
meni lani ovde jedan fini forumas pokloni 30000 poena za CB i dan danas ih koristim da odrzavam ratio iznad 1, hvala mu i danas
 
Filelist je otvoren za registracije, bar tako pise na sajtu.
1711705708518.png
 
Koji to imaš da je bolji od FileLista? Pričam o globalnim trackerima.
 
Ok, to je da domaći sadržaj. Za globalni sadržaj pitam.
Ovde govorimo o privatnim trackerima, pusti me tih javnih. Nisam 12,13 godina ništa skinuo sa javnih.
 
FL je sasvim okay opšti privatni tracker, ima svašta nešto i nije mnogo težak za održavanje.
 
evo sad zamijenih 600 poena za 500 Gb uploada, ratio ode na 50 na file list, bas cu ga malo aktivirati u narednom periodu
 
Nazad
Vrh Dno