Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Pošto je zamrla tema, da odradim jedan bump i pitam ako je neko od kolega voljan da podeli pozivnicu za PTP.

Imam 2 seedboxa, na FL sam perma vip i special rank, šaljem screenshots od drugih trakera uključujući i BTN (ujedno da se još jednom zahvalim uvaženom gospodinu koji me je pozvao tamo).

Plan mi je bio da nakon godinu dana na BTN-u dobijem pozivnicu za PTP, međutim pre par dana su nažalost podigli uslov na dve godine.
 
Neko mi je ladno prodavao pozivnice na ebay-u sa mog TL naloga i suspendovali mi nalog. Jedva sam uspeo da ga izvucem, slao screenshotove sa ebaya i paypala. Nisu oni trazili, za njih je vec bio case closed, ali sam insistirao. Jedva su mi vratili nalog. Naravno, onemogucili su mi slanje pozivnica permanently, iako nista nisam uradio, ali tako je kako je. I to samo sto su dvojica rekla da sam im ja prodavao naloge. A moj ebay account ima skroz drugu email adresu i drugi username. Paypal takodje. I jos mi kaze covek tvoj nalog ovde i ebay nalog su linkovi. Kako?! :D

Plan mi je bio da nakon godinu dana na BTN-u dobijem pozivnicu za PTP, međutim pre par dana su nažalost podigli uslov na dve godine.
Kako to funkcionise? Ja sam jedno 15 godina na BTN-u. :D
 
@Nabukodonosor znači neko imao tvoj login sa TL i samo generisao. Sreća u nesreći je što TL nije neki elitniji kabal treker, inače odoše nalozi sa svih doživotno. :)

Na BTN forumu imaš temu za PTP regrutovanje. Ako si master+ klasa, pošalješ tom PTP regruteru PM sa onim što piše tamo i dalje će ti objasniti.
 
Šteta što ne možemo da udružimo snage za jednu pozivnicu. :D Ja prilično brzo prolećem kroz zahteve za snatches i poene, ali džabe kad moram da čekam zahtev za starost BTN naloga.
 
Ima mozda neko pozivnicu za PTP?
 
Daj neki tip kako i ja da proletim kroz poene. :D
Ubedljivo najbrži način je da ispunjavaš zahteve drugih korisnika, tu možeš prilično mnogo da skupiš, ali ako nemaš odakle, onda skidaj što veće sezone serija sa što manje seedera (ispod pet). Samo nemoj preterivati, pa skidati isključivo starije torrente (pošto su upravo oni sa manjim brojem seedera), jer im u pravilima piše da brane to.
 
Ptp ima na MTV (MORETHANTV)
"You must be an unwarned Engineer+ with an account older than two years to apply."

Engineer: 48 weeks membership; 3000GB Upload; 500 Checked Uploads*; 25 Forum Posts

Hdb imate na BHD (Beyong Hd)

2.5 godina star nalog,minimumKing klasa, Avg Seed time of Five Months (3600_+ Hours),Skrensot sa vasa top 3 naloga sa drugih sajtova, your non vpn /last used ip


Ima i na Ggn (gazella games) Ptp samo nzm koja klasa zaboravio sam verovatno medju 3 najvece na tom sajtu/trakeru

Zasucite rukave i eto pozivnica
 
Poslednja izmena:
Imam problema sa PTP. Seed-ujem preko qbittorrent 4.5.4, on je na white list a ima h&r. Torrent koji sam zadnji skinuo. Prvo sam pomislio da je to torrent clienta ali nije, sta moze biti?
 
Možda ti je internet bio u prekidu,neko vreme nisi seedovao?
 
Gde je ta whitelista za klijente na PTP-u? Trazio sam jedno vreme da vidim za Utorrent 2.2.1 i nisam nasao. Mislim sad vidim da nema problema, bar za sada, sa seedovanjem sa tom verzijom u Utorrenta pa pretpostavljam da je ok. Ali bas sam njuskao jedno vreme po sajtu da nadjem tu whitelistu i nisam nasao, pa sam odustao. Na TL sam nasao za 2 minuta.
 
Dozvoljeni su svi utorrent 2.2,x, ides na Wiki pa Guides and Tutorialsi pod torrent clients imas allowed torrent clients.
 
Možda ti je internet bio u prekidu,neko vreme nisi seedovao?

Pojma nemam sta se desilo, uglavnom otisao sam na ptp i pogledao white listu, tamo je bio 4.5.4 qbittorent koji sam imao. Probao sa reatartoknkompa mreze... Nije uspelo. Update-ovao torent client i proradilo. Sta je bio oroblem pojma nemam.
 
Nazad
Vrh Dno