Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ljudi preporucite mi neki traker najslicniji TL... Posto TL definitivno batalim retardi nemogu da mi nameste da mi se updatuje statistika.
 
Može li mi neko poslati invite za IP Torrent? Unapred se zahvaljujem, uz garanciju da neću praviti dar-mar :)
 
pošalji mi mail na pm.
 
da li neko ima pozivnicu za hdspace?

imam bit-hdtv i hdme.eu, ali većina dobrih blu-ray filmova su 0/0.
 
Poslednja izmena:
mislim da to ima gotovo svako, aj daj mi mail na pm
 
DJOXXXA dobio pozivnicu za ipt.
 
Posalji meni za hdme, i ako treba nekome za hdspace, posaljite mail.
 
Jel ima neko pozivnicu za ovaj torent cinemageddon.net? Ima jako puno klasika.
 
hd-torrents.org - otvorene registracije


Dear members, we moved HD-Torrents to a new server and we decided to open the tracker for registration to a total limit of 38,000 members. The site will open at 16:00 GMT on 03.10.11
 
Poslednja izmena:
Kod hd-torrents.org postoji pravilo da svaki korisnik mora da skine bar 15 GB na 3 meseca, kao i da odrzava ratio iznad 0.7. Cisto da imate u vidu...
 
Bolje nego kod kineza gde mora 30 gb up i down...
 
Kod hd-torrents.org postoji pravilo da svaki korisnik mora da skine bar 15 GB na 3 meseca, kao i da odrzava ratio iznad 0.7. Cisto da imate u vidu...

imam nalog vec dugo vremena i odavno nisam nista skidao, skoro da se i ne logujem tamo... i evo sta me zateklo:

You have not fulfilled the requirement to download 15 GB within the last 90 days. Please note if you are bellow the 15 GB limit your account will be disabled on 1-st of October.

ima li povratka?
 
Pa skini jedan film, ili nemoj, kada ti nije zatrebao za 3 meseca, nece ti ni trebati.
 
nemam pristup torrentima.... a sada brat zapeo za 3D filmove :)
 
Društvo,

ako ima neko na hdme.eu, zamolio bih da u forumu ili preko pm postavi pitanje adminima zasto mi je account disable-ovan (username: glisoni)

poz
Goran
 
I kod mene isti slucaj.Imao sam dobar ratio ali u poslednje vreme nisam nista skidao od njih.Dobio sam par upozorenja ali nisam uopste isao na njihov sajt i sad ne mogu da skinem nista od njih.A ratio mi je bio 2,35. Upload 192 gb i download 82 gb.Pretpostavljam da ne moze nista da se uradi po tom pitanju da bih se ponovo vratio na hd-torrents.org?Udjem na sajt ali ne mogu da vidim torente odakle bih skinuo neki film.
nemam pristup torrentima.... a sada brat zapeo za 3D filmove :)
 
I gft se otvorio, evo imam jednu pozivnicu, samo za pouzdane clanove...
 
Pa dobro, oni sto pozivnice daju ne tako cesto to mu dodju leet trackeri na koje se svi loze, a verujem da je tako i gft zasluzio svoj status. :D A bre i necu da dajem nepouzdanim, prosli put me lik ispali za Scc i izgubio sam pozivnice...
 
Isti slucaj i kod mene. Registrovao sam se pre godinu i nesto dana, trazio sam stvari koje su mi trebale 50+ puta, nisam nasao NISTA, i samo je izleteo iz bookmark taba :D. Steta sto nisam tada znao da se loze svi na njega, mogao sam da ga utopim za nesto korisnije ili dam nekome ko ce se loziti par sati dok ga ne prosledi dalje xD
 
Nazad
Vrh Dno