Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

do sada sam dobio 2 pozivnice za bit-hdtv i iptorrents. na oba sam skinuo po jedan blu-ray film i nešto sitno mkv-a (par giga).

e sad nisam uspeo da održim ratio, dok sam ja ukapirao kako se otvara port (tek sam juče dobio detaljno objašnjenje preko pm-a)... i imao sam problem taj što sam skidao brzinom od 480 kb/s a uploadovao brzinom od par kb/s.

-da li sam napravio ogromnu štetu ljudima koji su mi dali pozivnice?

-da li znači izvinjenje i na koji način da se izvučem iz ove situacije u koju sam došao i kako se se odužim ljudima koji su mi dali pozivnice?
 
Ako jos uvek nisi disablovan uzmi seedbox (npr. http://whatbox.ca koji kosta 15$ - imas zasebnu temu o ovome) i sve ces to ispraviti
Sledeci put kad ti neko da neku pozivnicu a nemas seedbox, najbolje je skidati nesto sto je freeleech (bez obzira da li ti treba ili ne), toga si imao i na bit-hdtv i na ipt, i seedovati sto duze (izmedju ostalog dobijas poene koje mozes da trampis za upload) - to je dobar nacin da se napravi kakav takav ratio....
 
Free | 2x up | Free (2x up) torrents

ovako piše na bit-hdtv, šta je od ovog najbolje za freeleech?
 
1Momir je u pravu,ja moj ratio odrzavam na Bit-HDTV bez problema preko 2 a nemam seedbox,skidam samo sta mi treba,uvek ono sto se pojavi kao free i ne gasim komp danima.
 
Najbolje je Free (2x up) ali je slab izbor zato Free je trenutno najbolji

Imas li seedbox - ako nemas skini Age.Of.The.Dragons.2011.720p.BluRay.DTS.DXVA.x264-FLAWL3SS pa mi posalji posto imam seedbox (mozda ti bar malo pomogne)
 
izgleda da ne mogu da pokrenem ni jedan torrent koji skinem preko bit-hdtv. dobijam u utorrentu crvenu strelicu i neće da pokrene ni upload, ni download. nemam seedbox.
 
evo, razvukao sam:
 
Blokirali su ti download, možeš samo da seed-uješ.
 
bar da hoće da seed-uje, nego non stop stoji na 0, sada sam gledao u utorrent-u options/setup guide i piše da je port otvoren:
 
Poslednja izmena:
Označen si kao leecher, nema downloada, samo možeš da seeduješ što imaš skinuto već od njih.
 
Ne znam, meni chdbits otvara sasvim normalno ovih dana...
 
Ma i meni je sve fino radilo do veceras, znaci sve ove dane sve je bilo super, a sad prosto nece da se otvori, nece pa nece...valjda ce sutra...
Ovo je ono sta dobijem kad kad....(Могуће је да веб страница на адреси http://chdbits.org/ привремено не функционише или да је трајно премештена на нову веб адресу.)
 
Koristim ruter TL-WR340G, ocito je da nesta pogresno radim, treba li da to upisem ovde
axu6spizewyylmzcj8ur.jpg
 
Mozes, a ne moras. Probaj sa ovim googlovim sto ti je The Stig predlozio, ja njih odavno koristim.
 
...ali stvar je u tome sto ja ne znam sta da uradim, gde sta da upisem?
 
Stikliras Use These DNS i u jednu kucicu upises 8.8.8.8, a u drugu 8.8.4.4 pa save.
 
To sam i uradio i nece, takodjer sam probao da u podesavanjima za mreznu karticu isto uradim isto nije htelo, sad sam spojio direktno sa modema na mreznu karticu i radi (ali onda ne mogu da koristim ruter), sta pogresno radim?
 
Proradilo - u ruteru sam podesio kako mi je i receno, a na mreznoj sam pod Preferred DNS server upisao 8.8.8.8 a Alternate DNS server samo ostavio prazno

hvala svima
 
evo pokušavam da se izvučem iz situacije na bit-hdtv.

ovom prilikom bih želeo da se zahvalim mbobanu koji mi je poslao 400 poena.

potrebno mi je još 1600 kako bih mogao da razmenim za 20 gb.

da li neko može pomoći?

unapred hvala!!!
 
Poslaću ti ja, koji ti je user name?
 
Nazad
Vrh Dno