Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neki tracker da izbacuje redovno sva izdanja od scenske grupe FAIRPLAY ? Konkretno, bave se fudbalskim utakmicama u x264 720p. Jako lep kvalitet. Samo me zanima, posto na ovim 0day trackerima na kojima sam clan (TL, BitSoup) nemaju redovno njihova izdanja. I ako takav tracker postoji, voleo bih da dobijem pozivnicu :)
 
Soad dobio pozivnicu za BTN.Inace imam jos 3 komada pa ako nekome treba neka se javi na PM.
 
Ljudi jel moze info IRCa za HDME, Awesome i HD-Torrents? :S:
 
Hakovan :d Uhakovali mi gmail i otislo sve u paketu... ovo ostalo sam vratio gde sam mogao da saznam irc, ova 3 nisam mogao da nadjem, a nisu mi ni trebala pa sam ih ostavio za posle aprilskog roka sto je sad...
 
posto imam brz net i prvi put hocu ovo da koristim, da li neko moze da mi posalje bilo kakvu pozivnicu da isprobam kako sve funkcionise?
 
Kad smo vec kod bit-hdtv imaj ja jos 8 pozvnica ko hoce nek mi salje mail na PM.
 
Ja nikada pre nisam skidao preko torenta. Uvek sam išao na rapidsare i megu. Ako može da mi neko pošalje jednu pozivnicu, za neki dobar torent. Volim igrice i serije.

[email protected]

Pozz
 
bio bih mnogo zahvalan za pozivnicu HD-Corea,yuwabits.
hvala uaprijed.
 
ma jaro znamo se.dijelim ponekad i ja pozivnice tako da za dokazivanje (mislim) nije potrebno.
je li tako;)
 
ma jaro znamo se.dijelim ponekad i ja pozivnice tako da za dokazivanje (mislim) nije potrebno.
je li tako;)

Pogrešno si me shvatio. Ja nemam pozivnice za Yuwu, podjelio sam ih 7-8 i većina usera nije koristila accounte kako treba, te su mi pozivnice ukinute. Htio sam da kažem da mnogo usera ima pozivnice, ali da ih nećeš dobiti samo zato što tražiš, nego treba da ponudiš neke dokaze (moje lično mišljenje, tj. savjet) :)


Druže ništa nije stiglo :)

Ako može jo jednom na

[email protected]

Unapred hvala

Pozz


Meni piše da si se registrovao i skinuo 642.933 MB :)
 
Mozda mu uhakovali gmail i iskoristili pozivnicu :D
 
Pogrešno si me shvatio. Ja nemam pozivnice za Yuwu, podjelio sam ih 7-8 i većina usera nije koristila accounte kako treba, te su mi pozivnice ukinute. Htio sam da kažem da mnogo usera ima pozivnice, ali da ih nećeš dobiti samo zato što tražiš, nego treba da ponudiš neke dokaze (moje lično mišljenje, tj. savjet) :)





Meni piše da si se registrovao i skinuo 642.933 MB :)


Kako "bre" da dam dokaz kada nikad ništa nisam skidao preko torenta :D

Ja bih, ako može, pozivnica na "lepe oči" :zgran:
 
Nazad
Vrh Dno