Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nakupile se neke pozivnice, pa rekoh da podelim sa rajom. Neka javi kome sta treba, naravno, podrazumeva se dokazi o ratiju na par sajtova. Meni treba za HD-Bits.org, ali verovatno su invite zatvorene tako da ne ocekujem to da dobijem, uostalom ponudite sta imate. Dobro bi mi dosao neki Rs nalog... :)
Ima se sledece:

bit-hdt - 2 kom.
awesome-hd - 4 kom.
hd-torrents - 5 kom.
hd-bits.ro - 1 kom.
pretome - 1 kom.


Pozz
 
Moze li se dobiti invite na hd-torrents ikako drugacije sem kupovinom bonus kreditima (350 kredita) Ja uvek kad nakupim 350 kredita, pretvorim u 10gb uploada. Imam preko 120gb uploada i 99gb downloada i jos nisam dobio invite :(
 
eureka na hd-bits.org

O_O_O_O_O_
otkad to ?

Cisto kao mera velicine ;)
Ako vise odgovara, isto to je 4-5 1080p random ripova (8-10GB).

Sve u svemu 128Kb/s upload i ja imam sada...posle 3 godine:) Sa 256 ili 384 se moglo nesto i vratiti. Ovo sada je beda i uopste ne racunam da imam upload :S:
 
Cisto kao mera velicine ;)
Ako vise odgovara, isto to je 4-5 1080p random ripova (8-10GB).

Sve u svemu 128Kb/s upload i ja imam sada...posle 3 godine:) Sa 256 ili 384 se moglo nesto i vratiti. Ovo sada je beda i uopste ne racunam da imam upload :S:
Pa nije sta meni vise odgovra
nego je eureka oduvek zabranjena na hd-bits.oru-u
pa mi zato cudno kad napises to
 
Poslednja izmena:
Zna neko jos trackere sa music producing stvarima kao sta su ProAudioTorrents i Audionews.ru?
 
Ako nekome treba pozivnica za Torrent Leech
Use an IRC client such as mIRC to connect to irc.torrentleech.org:7011, and enter the #invites channel.
Read the topic, but presently you’ll need to send a message/PM to _w00t_ (with your email address, preferably gmail) in order to request an invite, such as this example:
/msg _w00t_ [email protected]
If it worked, you’ll be instantly kicked out of the channel, but there will be a message on your IRC server window, stating "You were kicked from #invites by… (Invite sent! Enjoy the site!)."
Now, go back into your email (gmail) account - you’ll see a new message from "TL Invitation". Open it, you’ll see a special signup URL, as well as an invitation code. Click on the URL and use the code to register. You’re in!

Proverio sinoc, radi :wave:
 
Radi i kod mene mada meni nije trebala pozivnica jel sam vewc registrovan ali dobro dacu drugaru da napravi nalog.
 
Stvarno radi. Jeste da nisam nikada koristio mirc ali snađoh se, a mislio sam odustati!
 
RevolutionTT otvoren za vikend!!!

RevolutionTT Goodwill Weekend IV

Friday August 28th through Sunday August 30th 2009
We would like to welcome a new influx of sensational Members like yourselves, so please tell your friends and help us spread the word.
The Goodwill Weekends have been a glowing success in the past and we hope Goodwill Weekend IV will build upon that wonderful foundation.
 
Treba mi pozivnica za HD-Bits.ro.
Kao dokaze za ratio mogu da pokazem sa yuwe, crne berze, najnovije.net

Hvala i pozdrav
 
Potreban invite za TorrentLeach

Potreban mi je invite za TL. Ona IRC fora vise ne radi.

Radi potvrde mogu da saljem ratio sa bitsoup, Nordic-t i cheggit (xxx tracker).

Pozdrav i hvala unapred.

P.S. Ah, da ... i biteme.org bi mi odgovarao ;-)
 
Poslednja izmena:
RevolutionTT otvoren za vikend!!!

RevolutionTT Goodwill Weekend IV

Friday August 28th through Sunday August 30th 2009
We would like to welcome a new influx of sensational Members like yourselves, so please tell your friends and help us spread the word.
The Goodwill Weekends have been a glowing success in the past and we hope Goodwill Weekend IV will build upon that wonderful foundation.

Preporucujem apsolutno svima da se registruju, jer RevTT je jedan od najboljih general content trackera
 
E do *****. Izgleda da danas Srbin čovjek ne može koristiti normalan torrent s ovakvim uploadom. Evo uvalim se na TorrentLeech, skinem jedan film, upload 0.00B. Evo sad sam stavio da se skine dio torrenta sa najboljim odnosom u korist leechera, evo skinulo se pola, idalje upload 0. Imam upload 192Kb/s. Izgleda ništa bez seedbox-a. :(
 
Nema to veze s uploadom, jednostavno na TL je leechera malo jbt, ja sam znao da drzim upload i po 10tak dana i uploadujem malo nesto, (512 upload imam). Leteo sam posle 5-6 dana i nije mi zao. Na sve ostale trackere nemam problema, imam odlican ratio. Mada ima fora npr skines neki file cim se pojavi na neki drugi tracker i seedujes ga na TL
 
Poslednja izmena:
Evo ja imam seedbox i za 2 dana nisam uploadovao ni 5% onoga što sam skinuo sa TL. Pa kako čovjek onda da se ne pripomogne nekim metodama?!

A da ne pričam o what.cd. Prvenstveno sam uplatio seedbox radi njega i nema sile da povećam ratio preko 0,3 a koristim seedbox 20 dana.
 
Evo ja imam seedbox i za 2 dana nisam uploadovao ni 5% onoga što sam skinuo sa TL. Pa kako čovjek onda da se ne pripomogne nekim metodama?!

A da ne pričam o what.cd. Prvenstveno sam uplatio seedbox radi njega i nema sile da povećam ratio preko 0,3 a koristim seedbox 20 dana.


Na torrentleech je glavno hvatati torente koji su tek postavljeni za odrzavanje ratia drugacije nema svrhe ni seedbox ako vec na doticnom torentu ima 5 do 10 seedera .
 
Pa ako vec nemate moralnih problema zbog besplatnog skidanja materijala zashticenih autorskim pravima,ne vidim razlog zashto ne biste koristili RatioMaster.Ionako besprekorno funkcionishe na svim trackerima.Da ne bude zabune,pomenuti koristim samo u sluchajevima kada zaista ne mogu da odrzim ratio.Inache,pre bih dao pare u kasicu autora nekog dela koje skidam,nego shto bih iste dao za seedbox.Mislim,to je samo moje mishljenje...
 
Pa ako vec nemate moralnih problema zbog besplatnog skidanja materijala zashticenih autorskim pravima,ne vidim razlog zashto ne biste koristili RatioMaster.Ionako besprekorno funkcionishe na svim trackerima.Da ne bude zabune,pomenuti koristim samo u sluchajevima kada zaista ne mogu da odrzim ratio.Inache,pre bih dao pare u kasicu autora nekog dela koje skidam,nego shto bih iste dao za seedbox.Mislim,to je samo moje mishljenje...


Slažem se!
 
kad dobijete globalan bann ili kad srbija bude na spisku blokiranih zemlji, kao sto je slucaj sa zemljama u okruzenju, onda ce biti kasno
 
Zbog tih stvari je meni bolji IPT od TL.
Ima bonus za seed a ima i freeleech i zaista je lako odrzavati ratio.
 
kad dobijete globalan bann ili kad srbija bude na spisku blokiranih zemlji, kao sto je slucaj sa zemljama u okruzenju, onda ce biti kasno

Unapred se izvinjavam ako nesto pogresno kazem posto sam nov u ovoj prici (ne skidam torrente) ali o kakvom banu pricas. Ko ce da nas banuje. Pa nisu valjda pirati organizovali drzavu u drzavi pa sad namecu nekakva pravila, sankcije...

Pa ako je stvarno tako i treba da zatvore i Pirate Bay i sve ostale trackere. Gde god neko zaradjuje pare tako sto eksplatise druge a sam ne radi nista ili vrlo malo (citajuci temu dosao sam do takvog utiska) tu nema govora o nekoj slobodi, deljenju itd. Ja sam mislio da je Scena ogranizovana na drugaciji nacin (kao Open Source zajednica) a ovde razne diskriminacije, sankcije, banovi i sta ti ja znam a u stvari se radi o nelegalnim aktivnostima. To mu dodje isto ko Mafija.

Jos jednom se izvinjavam ako je totalni off, ali ovu temu prvi put vidim i stvarno se nisam bavio skidanjem preko torrenta (slab upload kao i svima, a obicno mi je neophodan sto za posao/sto za zabavu). Ali morao sam da kazem moje misljenje jer sam u cugu procitao citavu ovu temu o torrent trackerima i kako ljudi strepe za banove, placaju nekakav virtuelni upload i ko zna sta jos. Drzacu se ja megashare siteova. Pored svih ostalih nepravdi u zivotu poslednje sto mi treba je da mi jos neko govori kako, koliko i kome da dam deo kad nesto "kradem"...
 
Nazad
Vrh Dno