Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da novi yuwabits je bzvz, marnuli kompletan izgled od blutopia trekera :)

YB je sada nepregledan i neaktivan treker sa malo sadržaja.
 
Poslednja izmena:
Sta je TL ?
FileList je bezveze , ok je brzina ali sve generalno ima sto i ostali sto se tice filmova i tu i tamo serija.
Crna Berza mi je i dalje ok sto se tice domaceg sadrzaja.
Sta ima dobro a vezano za filmove i serije ? Koncerti tu i tamo...

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Na BLU je na snazi global freeleech još dva dana i 14h.
 
Pozdrav drugari, treba mi mala pomoć. Da li neko zna na kom torent sajtu može da se nadje kurs ili knjiga iz trigonometrije, a da iz toga može da uči srednjoškolac. Ili ako neko ima pa da postavi. Ja na ovim sajtovima gde sam član nisam uspeo ništa da nađem što iole valja i može da bude od koristi. Hvala unapred.
 
Zdravo drugari, da li neko mozda ima pozivnicu za CHDBits (chdbits.co), mnogo bi mi znacilo?
Hvala unapred. :)
 
Jel vama radi Crna Berza,meni već nekoliko dana jok?
 
Dobro je,pomislio sam na nešto gore mada nema razloga
 
Pozdrav, ako neko slucajno ima jednu slobodnu za TV valut, bio bih zahvalan.

Hvala unapred,
 
Poslednja izmena:
Ima li neko pozivnicu za Filelist?

U zamenu mogu da ponudim ili IPT ili Netflix 4k ili HBO GO.
 
Razmišljam da predjem sa Telekoma na SBB, hoće li biti problema sa raciom u uploadom zbog NAT-a?

Najvise koristim Hdbits, IPT, i File list.
 
Ako doplatis za staticku ip adresu kod sbb-a nemas frke, bice ti sve u f u l l u kao i kod mts-a.
 
Ja ništa nisam doplaćivao, a godinama mi radi sve bez problema (SBB) , možda imam sreće... ;)

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jel bi mogao neko da mi posalje pozvnicu za crnu berzu? Trazio nesto na Balkandownlaod ali nema.
 
Imam par pozivnica za HD-Torrents pa ako nekom treba neka pise. Ako neko ima da udeli PTP isto bih bio zahvalan, na svim trakerima imam odlicne statsove bez ikakvih opomena.
 
PTP potraziti i dobiti je isto kao da si dobio na novogodisnjoj lutriji 1000000 dolara u zlatu, cak cini mi se da bi ti se ovo drugo pre desilo.
 
Da li neko ima pozivnicu za yuwabits? zakasnio sam da se ponovo registrujem kad su proradili
 
3 pozivnice za HD torrents, uslov da je član Benchmark foruma min 3 godine i da ima min 300 poruka, ako zadovoljavate kriterijum pošaljite kao privatnu poruku email i screenshot vašeg naloga sa nekog privatnog trackera gde se vidi vaš username i statistika.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno