Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nisam dao pozivnicu jer je lik nov clan, poslao mi je PP objasnio sam mu i rekao da pita na temi ako moderarori hoce da mu izadju u susret poslacu mu.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Nisam dao pozivnicu jer je lik nov clan, poslao mi je PP objasnio sam mu i rekao da pita na temi ako moderarori hoce da mu izadju u susret poslacu mu.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
Kakve veze imaju moderatori sa tim?

Ako hoćeš nekome da daš pozivnicu, daćeš mu i niko ti to neće zabraniti. Pravila su takva da ne bi pridošlice smarale forumaše, koji bi time da se samo ovajde. Nisi ni prvi ni poslednji koji bi javno dao pozivnicu pridošlicama.

E sad, što deljenjem takve pozivnice neproverenom članu dovodiš u opasnost celo stablo (i one si pozvao, ali i one koji su tebe pozvali) to je već druga stvar...
 
Rrlativno sam nov na temi, zato sam i pitao. Nista, postujemo pravilo bez izuzetaka i to je to...

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Dok sam bio aktivan davao sam novim članovima pozivnice preko pp-a i samo sam jedanput bio izigran (čiter je dobio pozivnicu pa sam ostao na TL-u bez daljih pozivnica) ali se dešavalo u 99% slučajeva da ne pročitaju novajlije pravila i kao na javnom počnu sve redom da skidaju.

Sećam se kada sam počinjao sa torentovanjem pre više od pola decenije :p da sam ovde dobio pozivnicu za bit-hdtv (valjda i danas postoji tak treker) i istu sam napravio grešku. Srećom isporavio sam to tako što sam dobio poene koje sam menjao za upload.
 
Relativno sam nov na temi, zato sam i pitao. Nista, postujemo pravilo bez izuzetaka i to je to...
Stvar je u tome da ces napraviti buffer na tom nalogu, podelices pozivnice ok ljudima koji ce takodje uloziti trud a mozda i novac (donacije, seedbox) i na kraju ce neko varati ili prodati nalog ili pozivncu i zbog takvog banovati celo stablo. Nije ovde rec o nikakvoj ljubomori ili slicno. Svi smo mi pocinjali na forumu i ne mora da znaci da je covek los, ali...
 
Ako može mišljenje: HDBits na prvoj strani 417.89 GiB. Da li je sada kasno za uletanje s obzirom da bi seedbox "pojeo" isto toliko GB. Da li ima šanse da se vrati skinuto i još da se ode u plus (pogledati broj leecher-a)?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako može mišljenje: HDBits na prvoj strani 417.89 GiB. Da li je sada kasno za uletanje s obzirom da bi seedbox "pojeo" isto toliko GB. Da li ima šanse da se vrati skinuto i još da se ode u plus (pogledati broj leecher-a)?

Mogao bi otici u plus ,ali bolje sacekaj sledecu promociju, uvek su oko 100-200gb, pa makar tri puta da napravis odnos.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Problem je što ne ulećem svaki sat da pogledam šta ima pa kada god pristupim vidim da sam zakasnio :)
 
Postoji veliki torrent ali se ide u minus kada se skida seedbox-om, pa sam pitao da li da upadam sa skidanjem pošto nisam među prvim leecher-ima.
 
Imaš free leech torente uvek na prvoj strani. Na njima se ne racuna download i to ti je najbolji način da napakuješ upload, pored 2fa, i bad seeding bonusa.

Poene kasnije menjaj za upload kredit ili upload svog free leech torenta.

Jedino ako ima neke razlike za seedbox kada je freeleech u pitanju?
 
Postoji veliki torrent ali se ide u minus kada se skida seedbox-om, pa sam pitao da li da upadam sa skidanjem pošto nisam među prvim leecher-ima.
Razumeo :)

Najbolje da čuvaš poene za Freeleech jer on važi za seedbox, pa uzmeš FL na 1/2/3 dana i tada Seedbox. Jel ima poklanjanja poena tamo?
 
Imam jedan invite za BrokenBones (mac tracker) i za MYM, dokaze sa drugih legit trackera na PM.

Ima neko invite za neki movie tracker, ne znam sad gde cu kad je teh nestao a PTP i dalje zatvoren, Awesome HD ako neko ima npr?
 
Kolege,

Imam Yuwa i CB. Ima li nesto bolje za sinhronizovane crtane filmove?
 
Ima i EUC, ako hoćeš pozivnicu pošalji mi mail na PM.
Hvala na pozivnici. Ima dosta crtanih kojih nema na Yuwa i CB (ili ima samo sa CRO sync).

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nazad
Vrh Dno