Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ekipo, da li moze pomoc oko ovoga, ne mogu da pristupim Trakeru https://www.cgpeers.com/login.php sa SBB mreze, sa mobilnog telefona sve radi najnormalnije gde je ISP mobilni operater. Da li neko ko je na SBBu moze da proveri da li ima pristup, jer kontaktirao sam sajt podrsku i kazu da je idkljucivo do ISPa, to jest da mi je on blokirao pristup ovom trakeru, ove sam kontaktirao i oni najnormalnije otvaraju ovaj sajt iz poslovnih kancelarija, ja sam inace sve probao od promene web browsera, DNSova, racunara, nista nisam uradio...

Izmena:
Definitivno ISP SBB blokira pristup trackeru, probah sad preko VPNa i sve radi, ovako direktno jok...
 
Poslednja izmena:
Ej drustvo,
postoji li bolji izvor za sinhronizovane (SR i CRO) crtace od CrnaBerza?
Kako EUC stoji?
Ako ima nesto bolje, ima li neko neku pozivnicu?
Hvala
 
Ima li neko pozivnice za neki od ovih nemačkih trackera?

MaxNewVision
TSC
HDcenter.cc
Gods.lu

Ili bilo koji drugi nemački tracker

Imam isto pitanje? :)

Zena i ja trebamo nemacki da slusamo/gledamo pa trazim neke serije.

Posle sat vremena guglanja i uzaludnog trzenja nacina da upadnem na neki tracker nasao sam ovaj sajt za streaming i seriju koja mi je trebala: bs.to
 
Poslednja izmena:
Da li ima neko pozivnicu za HDbits.org, bio bih mu beskrajno zahvalan
 
Tesko ces doci do nje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja tamo imam dosta dobar status, i nadam se pozivnici već dugo, ne bih li se odužio čoveku koji me je pozvao pre više godina. Ali nikada ne dobih ni jednu...
 
Donirajte i dobicete pozivnicu ja mislim, ako se dobro secam. Ali ne nadajte se pozivnicama na BTN-u, izuzetno se tesko upada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Težak je Torrentlech za održavanje ratia, da vas upozorim.
IPT, a naročito Filelist (Rutraker, Zamundu i ostale neračunam) je prelak po meni za održavanje od general trakera za one ko hoće da njemu služi traker, a ne on trakeru.
Ali kad je već otvoren...
 
A i FileList ima najbolji materijal i brzine od svih pomenutih. Ja koristim IPT i FL najviše od globalnih.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I ja ta dva iskljucivo koristim, nalazim u 99% slucajeva sta mi treba od filmova/serija/programa.
 
Uglavnom za programe, igre. Za filmove vec PTP i HDBits, oni su meni nezamenljivi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel imas inv mozda za PTP ili HDBits?

Imam odlican ratio na IPT, FL i Crnoj Berzi.
 
Nemam, tamo se tesko dolazi do pozivnice, tj mislim da obicni korisnici ni ne mogu da ih salju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozdrav svima, možda je malo bezobrazno, ali nemam drugog načina da dođem do pozivnice za e.rock.ru, nego da u prvom postu zamolim za uslugu.

Znači, ko je voljan da ustupi jedan invite.

Hvala unapred.
 
Ne znam kakav je, ako je dobar za serije/filmove, moze.
 
FileList kida, bukvalno dovoljno imati samo taj tracker i sve moze da se nadje.

Kada smo kod njega, imam pozivnice za FL, samo proverenim clanovima sa dokazom sa drugih trackera.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno