Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Neko ko ima mogućnost za pozivnice generiše kodove i pošalje ti, kad se registruješ upišeš tu taj kod ;)
Različiti trackeri, različiti načini deljenja pozivnica, nije sve preko linka u email-u.
 
Neko ko ima mogućnost za pozivnice generiše kodove i pošalje ti, kad se registruješ upišeš tu taj kod ;)
Različiti trackeri, različiti načini deljenja pozivnica, nije sve preko linka u email-u.

Ma jasno zato i pitam ima li neko, ne moze reg bez te pozivnice /koda...

0bXhklF.jpg



Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
My Morning Jacket - Azkena Rock Festival [2012]
My Morning Jacket - The Waterfall [Deluxe Edition] [Indie Rock] [2015 / MP3 / 320] [Rock]
My Morning Jacket - The Waterfall [Deluxe Edition] [Indie Rock] [2015 / FLAC / 1411 (VBR)] [Rock]
My Morning Jacket - The Waterfal - Limited Edition
My Morning Jacket 2008-09-05 Festival Pier, Philadelphia, PA, US [FM]
My Morning Jacket 2006-07-04 Petrillo Music Shell, Chicago, IL, US [FM]
My Morning Jacket 2001-10-22 KCRW Studios, Santa Monica, CA, US [FM]
My Morning Jacket 2000-10-27 WFPK Studios, Lousiville, KY, US [FM]
My Morning Jacket 2007-01-08 Moore Theatre, Seattle, WA, US [FM]
My Morning Jacket 2005-10-22 The Vic Theatre, Chicago, IL, US [FM]
My Morning Jacket 2000-10-15 KVRX Studios, Austin, TX, US [pFM]
My Morning Jacket 2015-05-01 Studio 6B, Rockefeller Center, New York, NY, US [TV]
My Morning Jacket 2012-06-16 Azkena Rock Festival, Vitoria-Gasteiz, ES [PRO]
Ray LaMontagne with members of My Morning Jacket 2016-06-22 Brooklyn, NY
Ray LaMontagne with members of My Morning Jacket 2016-06-21 Port Chester, NY
Jack Johnson & My Morning Jacket 2013-10-26 Mountain View, CA (NTSC)

To verovatno nije nista od ovoga?

Nije. U pitanju je My Morning Jacket Setlist at VH1 Storytellers, New York, NY, USA JUN 3 2011. No, svejedno, hvala za potragu i što si učinio. Probao sam sign-up na http://zombtracker.the-zomb.com/signup.php, međutim ništa ne stiže na mejl još.
 
Nakupilo se ponovo 50.000 bodova na uhdclub-u.
Kupio 3 pozivnice.
Ko ima 4K tv ili planira upgrade u skorije vreme, najbolji treker za 4K materijal.Stariji članovi imaju prednost.
Javite se na pp.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nakupilo se ponovo 50.000 bodova na uhdclub-u.
Kupio 3 pozivnice.
Ko ima 4K tv ili planira upgrade u skorije vreme, najbolji treker za 4K materijal.Stariji članovi imaju prednost.
Javite se na pp.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Koliko dobijaš poena po satu?
Koliko torenta držiš na sidu i jel siduješ 24/7?
 
Pisao sam ja sta ti je po formuli najisplatljivije nego mi se cini da je brže od mene skupio (mada sam ja menjao za upload) pa da vidim jel mi se čini lili ne :)

Ako te mrzi da čitaš šta sam pisao, skini što više najmanjih torenata i uživaj :)
 
Nakupilo se ponovo 50.000 bodova na uhdclub-u.
Kupio 3 pozivnice.
Ko ima 4K tv ili planira upgrade u skorije vreme, najbolji treker za 4K materijal.Stariji članovi imaju prednost.
Javite se na pp.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Prekoračio si broj poruka u inbox. Ako mozes obrisi pa da ti pišemo :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel može savet za TL. Pre neki mesec sam iznajmio seebox i javio njihovom stuffu da ga imam i da planiram da koristim, oni me upisali tamo i imam onu oznaku da koristim seedbox. Ja više seedbox nemam već nekoliko meseci a tamo mi u profilu i dalje stoji oznaka za seedbox. Ne koristim nešto preterano traker, nabacio sam nekih 200 GB uploada i tako mi stoji već nekoliko meseci. E sad jel trebam da im javim pošto više nemam seedbox ili neka stoji tako slobodno i taman da ih ne cimam ponovo na pm kad iznajmim sledeći neki put?
 
stavio sam 3GBPS umesto 30GBPS... tako je to kad srbin uzme seedbox...

Pisao sam ja sta ti je po formuli najisplatljivije nego mi se cini da je brže od mene skupio (mada sam ja menjao za upload) pa da vidim jel mi se čini lili ne :)
Ako te mrzi da čitaš šta sam pisao, skini što više najmanjih torenata i uživaj :)

Secam se tvog posta ali sam ga tada povezao sa hdclub.org a za ovaj nisam ni znao da postoji, tako da thanks a lot. :)


Prekoračio si broj poruka u inbox. Ako mozes obrisi pa da ti pišemo :)
Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ko mu kaze :p

Jel može savet za TL. Pre neki mesec sam iznajmio seebox i javio njihovom stuffu da ga imam i da planiram da koristim, oni me upisali tamo i imam onu oznaku da koristim seedbox. Ja više seedbox nemam već nekoliko meseci a tamo mi u profilu i dalje stoji oznaka za seedbox. Ne koristim nešto preterano traker, nabacio sam nekih 200 GB uploada i tako mi stoji već nekoliko meseci. E sad jel trebam da im javim pošto više nemam seedbox ili neka stoji tako slobodno i taman da ih ne cimam ponovo na pm kad iznajmim sledeći neki put?

Ja njima nisam ni prijavio SB. A kada su me prebacivali sa nekog noda koji je bio shit bace me na 30GBPS i to je stajalo par dana. Imam screen za TL kako vuche 30GBps upload, nenormalno nesto. I niko mi nista nije rekao. Oni su sad puni boxova kao SCC sto je nekad bio (valjda i sad, pukao sam sav upload na kockanju pa ga i ne koristim). Ali ono sto sam se sigurno zeznuo je sto sam na blutopia prijavio box pa mi sad pise na koji god torrent da skocim (high speed seed) sto ume da odbija druge boxove koji hoce da naprave upload. Prijavio sam box samo na party.si (i promenio nod sa .nl na .fr posle 5 dana i nikom nista) i na PS.pl (zato sto oni kao zabranjuju boxove) mada sam kod njih imao problem jer nije hteo iz XP-a nista da mi vuche od njih. Svi torrenti crveni. Sad sam presao na drugi OS a box je ostao. I tu sam donirao 1eur da mi nikada ne izbrisu nalog jer je ratioless. Sta znam...
 
Poslednja izmena:
Ne koristim nikakve računice niti mi je to bitno uopšte, plus sto sam stalno skidao/brisao/sidovao razne fajlove različitih veličina pa je to tesko i utvrditi.Ako se okrene ova tema malo unazad delio sam pozivnice pre tacno tri meseca za uhdclub.
Zadnjih mesec dana možda nisam nista skidao sa uhdclub-a.
Sad sam bas pogledao, seedujem 24/7 24 torenta sve zajedno veličine od 350gb.

btw inbox prazan tako da.... [emoji6]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Zasto bi bila tajna,piše 25.39 po satu.Koliko vidim ovde pise da poeni variraju i od veličine sedovanog fajla, starosti i popularnosti. To sve deluje na ukupne poene. Bem li ga, ne bakcem se time, laptop mi je uključen 24/7 koristim ga realno jednom nedeljno, vise služi kao torrent mašina. Proverim povremeno kad se setim da li imam dovoljno poena za pozivnice kao i na ipt za dodatni aploud i tako.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tebe vadi 24/7 seed.
Meni je stari kompjuter pa dok ne zamenim ne mogu (matična poluispravna, bučan...).

Inače, za 250gb na seed-u dobijam 87 poena/sat :)
 
Realno ne stižem u zadnje vreme da gledam filmove, serije, dokumentarce pa ni ne skidam skoro ništa. Držim 24/7 vec godinama na ipt recimo. Iako nisam skinuo skoro ništa sa tog trakera zadnjih pola godine.
Eto i ovde na uhdclub-u više zbog zajednice i aktivnosti, volim da imam dostupno u slučaju da mi se nesto gleda.
Inače i netflix zadovoljava 4K trenutne potrebe.

Još jednom 3 uhdclub. org pozivnice pa ko voli nek izvoli.
Sent from my D6603 using Tapatalk
 
uhdclub je open za registraciju jedino se polje za pozivnicu ostavi blank
 
Imam 3 pozivnice za IPT, ako nekog zanima neka podalje svoju e mail adresu.
 
Član dejan87dex dobio naloge za e-rock i waffles.
 
dejan87dex dobio i Redacted nalog ;)
 
Nazad
Vrh Dno