Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imas na piratebay sve od tih stvari.
 
Pozdrav ljudi, da li neko može da mi pošalje pozivnicu za CrnaBerza? Koristim Zamundu i extra je,a hteo bih da se oprobam kod naših. ,)

[email protected]

Hvala.
 
ne bih preporučio piratebay za bilo kakvu vrstu izvršnih programa i aplikacija. Uvek se nađu lukavi prevaranti da ugrade viruse i trojance, oni iskusniji čak znaju da to urade tako da antivirusi ne reaguju. Sa tih javnih trackera samo slike, muzika i filmovi.. eventualno stripovi i knjige.. A aplikacije sa privatnih trackera zato što tamo uglavnom nema prevaranata (uploaderi se proveravaju i moraju da zasluže taj status). Na privatnim trackerima ne može svaka šuša da uploaduje šta hoće...
 
Potrebna pozivnica za:
- FileList
- AppzUnivers

Dugogodišnji sam IPT Power user.

Hvala unapred :)
 
FL ti treba za Elementum?
 
FL ti treba za Elementum?

Koliko sam pročitao po diskusiji - vidim da ne radi. Treba mi za klasično korišćenje i skidanje generalnog sadržaja jer je bogatiji od IPT-a.

Inače, zanimljivo kad pogledam kako se sve promenilo. Sećam se nekada da sam bio jedan od 100 prvih korisnika SCC-a, imao TT i What.CD naloge i još ko zna šta sve ne, a eto danas mnogi od njih ili ne postoje ili su na margini. Upravo vidim da je i TL otvoren, a sećam se tih godina (2006-2008) da je bilo gotovo nemoguće ući...
 
@FTN
Šaljem ti invite code na pp
 
Vidim da ima na HDTorrents
 
Nemam hd torrents. Tu treba pozivnica? Ima li neka fora da mi neko skine, pa nekako da mi seruje, ili torrent da mi prosledi?
 
Znam, pola od toga bi mi islo u ratio, a tek sam od skora clan pa ne mogu to da ispratim.

Na zamundi sporo skida, evo sada sam stavio da se skida, ide oko 250-300 kb/s par dana ce mu trebati, valjda ce ubrzati. Zna li neko ima li na rutracker-u. Na rutoru nema, gledao sam.
 
Ljudi dajte mu HDT,dobar je čovek.Ja nemam,zato vas i molim.
Iju,sad sam video,imam toliko poena da kupim invite.Šaljem @veljkoka ako hoćeš.
 
Poslednja izmena:
Nemam ni ja, imao sam pa se nisam logovao. Ali opet kako će i tamo skinuti ako nije freeleech?
 
Ima i na UHDBits,neće valda da ga izbace.@veljkoka hoćeš UHDBits,tamo su malo fleksibilniji?A odličan je za cross seed na HDBits
 
Poslednja izmena:
Napisao sam poruku ali je nema.
Potrebna mi je pozivnica za IPT nisam se logovao i izbrisali su mi nalog.
Imam samo speed.cd a to mi je za starije naslove nedovoljno.
Ako moze pozivnica znacilo bi.
Hvala
 
Ima i na UHDBits,neće valda da ga izbace.@veljkoka hoćeš UHDBits,tamo su malo fleksibilniji?A odličan je za cross seed na HDBits
Druze, hvala ti, upravo sam procitao PP koji si mi poslao. Hvala i drugima koji su pokusali da pomognu.

Slusaj, imam vec 4 trackera koji odrzavam i to radim na lap topu sa 500GB harda i ekstwrnim hardom od 750GB. Bilo bi mi previse da uzmem i peti tracker. Za to treba vise prostora. Nije bitno, gledacu ovo u 720p, a mozda se skine na zamundi. Nije tako losa slika.
Prezivecu, hahah...

Evo samo da javim, kolega rasaNS mi je resio problem sa ovom serijom. Hvala svima na pomoci.
 
Poslednja izmena:
Sta mislite,kolika je sansa da povratim racun na BTNu ? Nisam ga veoma dugo koristio,neki dan se sjeti da sam imao,pokusavam ih kontaktirati na ircu,ali niko ne odgovara?
 
Izvinjavam se ako nije pitanje za tu. Gde mogu da skinem Macke iz visokog drustva sinhronizovano na SRB?

Na Balkandownloads radi samo link za 1vi deo..
 
imam 5 pozivnica za IPT (iptorrents)
dajem svakom ko se javi na PM
nekih posebnih zahteva nemam osim što se nadam da ćete me se setiti kad budem pitao za neku pozivnicu
eventualno me zanimaju visokokvalitetni nemački trackeri sa puno seedera i torrenata (ako neko ima pristup tome)
ne bi bilo loše da oni koji traže pozivnice imaju bar višemesečni staž na ovom forumu i bar 10ak poruka... (eto, ipak ima nekih sitnih zahteva)
pozz
 
Da li neko moze da mi posalje pozivnicu za crna berza ili yuwabits ili slicno gde ima sinhronizovani crtani?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
CB.

U poslednje vreme mnogi korisnici ocigledno nisu procitali pravila u vezi pozivnica. Pozivnice su moguce samo za klase korisnika VIP,Uploader i Majstor uploader. Ostale klase korisnika nemaju mogucnost slanja pozivnica.
Ovo je grupna poruka !
 
^ Vucemo ko blesavi u ovom trenutku :)
 
Nazad
Vrh Dno