Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Čak par dana? Bolje da ti ne pričam koliko ja pojedine torrente imam dugo na seed-u. 24/7 je HTPC uključen i seeduje. Meni treba taj tracker. Tačno znam koji ki trackeri trebaju za šta i njih koristim, ne gomilam ih kao nekada.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
@focus i meni se isto desilo... CB te ne smatra aktivnim ako se ne ulogujes... Ja drza moj RPI seed box 24/7 online imao rate preko 3 ali se nisam logovao na sajt, kontao sam da kad vec seedujem non stop, da to znaci da sam aktivan. Ali djoka... Moras da udjes jednom dnevno ili jednom u dva dana na sajt i da se ulogujes... Tako prate ko je aktivan a ko ne... Meni su ugasili nalog, i pojma nemam kako moze ponovo da se aktivira...
 
Jel ima neko pozivnicu za Crnu berzu? Tražim prvu sezonu Senki u 1080p, ali ne pronalazim ni na jednom javnom trackeru.
 
Sta se desava sa crnom berzom? ne mogu da se ulogujem... Resetovao pass i opet ne mogu... Jel ima jos neko slican problem?
 
Sta se desava sa crnom berzom? ne mogu da se ulogujem... Resetovao pass i opet ne mogu... Jel ima jos neko slican problem?
kod mene sve radi normalno

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
evo sad citam... izgleda da je i meni ugasen nalog, nisam se logovao par dana... ali mi cudno sto mi salje reset pass email...

EDIT: evo sad me ulogovao... cudno...
 
Poslednja izmena:
Ima na BTN-u obe sezone.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Nemam nažalost pristup tom trackeru. Jel imaš možda pozivnicu viška?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nažalost nemam. Pitanje koja klasa tamo ima omogućene pozivnice.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ima li Ubice na Crna berza? Pošto je nema na Yuwi iz nekog razloga.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
@focus i meni se isto desilo... CB te ne smatra aktivnim ako se ne ulogujes... Ja drza moj RPI seed box 24/7 online imao rate preko 3 ali se nisam logovao na sajt, kontao sam da kad vec seedujem non stop, da to znaci da sam aktivan. Ali djoka... Moras da udjes jednom dnevno ili jednom u dva dana na sajt i da se ulogujes... Tako prate ko je aktivan a ko ne... Meni su ugasili nalog, i pojma nemam kako moze ponovo da se aktivira...

Koristim nekoliko trackera različitog sadržaja, seed ide sa nas-a 24/7 i na CB sam se pridržavao pravila, ratio bio odličan ali ni na druge se ne logujem svaki ili svaki drugi dan jer je to preterano
 
Ne treba svaki drugi dan, sigurno ti nisu zbog toga ugasili nalog.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Na CB se nekada i po par meseci nisam ulogovao i nisu me izbacili, sidujem 6 torenta od kojih je najstariji iz januara 2017, mada sidujem skoro 24/7...

Nisu privatni trekeri za svakoga...
 
Ne postoji ni jedan drugi razlog... Nista nisam pisao po forumu, shoutbox-u, rate preko 3, tako da u cemu moze biti problem nego u tome sto nisam ulazio na sajt par dana...
 
Upravo.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ako neko želi da udeli pozivnicu za CB. Imam odličan ratio na yuwa, filelist, ipt, torleech pa ako treba da dokaz šaljem.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Dobio[emoji106].

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Site FreeLeech has been activated.

Hoping everyone the best through these tough times.

Activated until April 30th 11pm.

Could everyone who has downloaded with freeleech, stop there torrents before the expiration date, and restart them. Hopefully the torrents won't get counted towards your download amount.

HD-Space
 
Ima li neko pozivnicu za torrentday, bio sam član dostaaaaa godina, ali zbog neaktivnosti me izbrisali? Ja se izvinjavam ako sam prekršio neko pravilo ovim pitanjem, ali na početku teme nisam našao pravilo po kome šta može a šta ne može da se traži. Opet se izvinjavam ako sam prekršio neko pravilo.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ekipo, trebaju mi 2 programa za obradu fotografija, PS i LR, da ubijam vreme u karantinu :D .
Na Rarbg ih ne nalazim, može li neko da mi pošalje pozivnicu za tracker na kom imaju ova 2 programa.

Zahvaljujem.
 
Nazad
Vrh Dno