Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Poslao sam 6 pozivnica za crnu berzu ljudima koji su me kontaktirali, imam jos 2 ako neko hoce...
 
4 sam potvrdio, 4 jos uvek ne...

Nemam vise inace, podelio i ostalo danas, iznenadjen sam koliko mi je ljudi pisalo. Inace, zadnji clan koji mi je pisao nije imao ni jedan post napisan i registrovan je danas, nadam se da to nije neko ko je vec dobio pozivnicu pa hoce jos jednu...
 
I na CB je cela druga sezona
 
4 sam potvrdio, 4 jos uvek ne...

Nemam vise inace, podelio i ostalo danas, iznenadjen sam koliko mi je ljudi pisalo. Inace, zadnji clan koji mi je pisao nije imao ni jedan post napisan i registrovan je danas, nadam se da to nije neko ko je vec dobio pozivnicu pa hoce jos jednu...
Meni su 2 člana već poslali pozivnice ali mi nisu stigle. Mislim da se još neko žalio ovde na forumu. Ne znam u čemu je problem sa CB. Nisam ni našao kontakt od admina da ukažem na problem.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Haha vec par dana ne stižem ovde da pitam za pozivnicu za CB zbog Senki, pošto su mi ugasili nalog (verovatno je se nisam ulogovao nekoliko godina), ali vidim da baš dosta ljudi ima istu ideju :d
U svakom slučaju, ako neko ima pozivnicu za neki od tih naših torenata, bio bih mu zahvalan da mi pošalje :D
 
Sigurno i Bjela ima nalog na CB, pa može da vidi sa kojih IP adresa se skida serija.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Ima li neko pozivnicu za yuwabits? U zamenu imam: IPT, Torrent HR, Crna berza, Sport cult...
 
Ako slucajno neko ima viska pozivnicu za torrent HR, ili CB posto koliko razumem tamo ima Senki :D bio bih izuzetno zahvalan
 
Slobodno se registruj na partis.si imas i tamo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze pozivnica za cb ili neki od sajtova koji ima snb2 jer je skinuto sa partis.
Hvala puno, thank you
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko od relativno starijih clanova (dakle, ne onih koji su se registrovali da bi dobili pozivnicu) ko nije dobio pozivnicu za CB, nek se javi na PM.
 
Ajde imam jos pozivnica, opasni ste :)

saljite pm, moguce da ste slali vec ali mi je inbox bio pun, zatrpali ste me :)

Inace, troje jos uvek nisu registrovali nalog pa ne mogu da ih potvrdim, novi koji mi posalju - molim vas da seedujete kada skinete (da ostavite jedno 15 dana ukljucen torent klijent)

I ako se slazete, ko ne postuje pravila da ga ovde spomenem!
 
Jel se vazi seed kad mi je skinuto na NAS? Upload u torrent clientu mi je na unlimited i stalno je ukljucen.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Samo ne makinji torrent iz liste i ne menjaj mesto na disku...
 
Nazad
Vrh Dno