Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Није трекер, линкови су ка разним фајл серверима. Шта те конкретно занима а нема нигде осим тамо? Иначе су у последње време прешли на турбо фолк, сваки десети прилог је рок, остало певаљке.
 
Pozdrav ljudi! Da li neko moze da mi da pozivnicu za yuwabits.?
Cuo sam da imaju dosta istorijskih dokumentaraca, a potrebo mi je zbog diplomskog. Hvala unapred.
 
Da nema neko slucajno pozivnicu za PTP (PassThePopcorn)? Bio bih izuzetno zahvalan :) Ako je uopste moguca registracija novih clanova, ne znam da li su dosli do limita.

Ja imam za IPT, crnu berzu, yuwabits... ako nekome treba.
 
Torrentovanje sa pwt trackera na mobilnim telefonima neće da može je li? Probao sam uTorrent i 10 mu alternativa, dl neće da počne, dok sa pirata radi normalno...

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Ako nisi znao, privatni trekeri ne dozvoljavaju bilo koji torent klijent ili bilo koju verziju. Potraži listu dozvoljenih torent programa na svom trekeru.
 
Da li neko zna da li na RU moze da se promeni boja u crnu ili neku tamniju temu?
 
Ako nisi znao, privatni trekeri ne dozvoljavaju bilo koji torent klijent ili bilo koju verziju. Potraži listu dozvoljenih torent programa na svom trekeru.
Da, nisam znao to, mada sam pretpostavio onog momenta kad sam vidio da sa Pirata sve fercera kao podmazano. Hvala za tip, pogledaću na forimima od mojih trackera koji client dozvoljavaju.

Btw, FileList smijurija za održavanje, za nepunih mjesec dana sam skupio na jednom torrentu samo bonus poena, dovoljno da zamijenim za teru uploada :)

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, nisam znao to, mada sam pretpostavio onog momenta kad sam vidio da sa Pirata sve fercera kao podmazano. Hvala za tip, pogledaću na forimima od mojih trackera koji client dozvoljavaju.

Btw, FileList smijurija za održavanje, za nepunih mjesec dana sam skupio na jednom torrentu samo bonus poena, dovoljno da zamijenim za teru uploada :)

Sent from my P10+ using Tapatalk

Ne moraš ići na forume,imaš info u FAQ i Rules koji klienti su podržani.
 
i ako je do sada koristio privatne trekere veoma je čudno što to do sada nije znao. Ne mislim ništa loše, ali pravila i FAQ se svuda moraju čitati i poštovati, većina jačih trekera ima intervju za ulazak gde se obavezno pitaju pravila i često je u tim pitanjima i za torent klijente.
 
Jel može meni neko da objasni zašto sve što skinem recimo sa PrivateHD trackera, nakon završetka preuzimanja, odbija da se seed-uje? Koristim qBittorrent, koji je podržan, ali jednostavno skoro nikad ne uspejem da upload-ujem ni 1Mb onoga što sam skinuo.
 
Da li je otvoren port koji traže na trackeru?
Ili niko ne svlači ono što seeduješ?
 
Ne znam stvarno, gde proveravam koji mi je port otvoren?
 
Nazad
Vrh Dno