Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ja sam na CB otišao zbog crtaća. Skinuo par za.decu i za vrlo kratko vreme uradio 3-4 puta veći upload. Komp ne gasim a imam SBB i to samo pici :) Tako da je jedan od lakših za održavanje.

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Za stare i proverene korisnike, neka posalju mail na pm.

1 IPT.
 
Gde si prijatelju,jesi dobro?IPT nemam,odavno sam izašao odande.Ako treba nešto drugo javi se.:wave:

Evo me... puno posla, problemi sa zdravljem pa sam manje aktivan na forumu... ali tu sam, živ još uvek, umro nisam. :d

Kako si mi ti?


@Kobayashi Maru

Ako nisi dobio jos za IPT, pisi na PM.



Dobio sam invite već (da ne pominjem javno user-a, ne znam da li neki treker prati forum, znam da je dosta njih banovano s BTN-a beše pre nekog vremena).

Ne znam samo kako sam dobio invite kad nisam dao mejl, ali ne bunim se. :D

Hvala dobroj duši.
 
Poslednja izmena:
E,vidim da si već pozvan,nema veze.Dobro sam,i dalje ludujem ovde.Čućemo se,pozdrav:)
 
Yuwa je vec nedostupna neko vrijeme. Ima li mozda neko pozivnicu za CB? Ili, ako ima nesto drugo zanimljivo od domacih/exyu trackera a da mi je mozda promaklo?

Hvala unaprijed!
 
Yuwa je vec nedostupna neko vrijeme. Ima li mozda neko pozivnicu za CB? Ili, ako ima nesto drugo zanimljivo od domacih/exyu trackera a da mi je mozda promaklo?

Hvala unaprijed!

Takodje i za mene
 
Takodje moze i za mene jedna pozivnica ako neko ima viska , hvala unapred.
BTW da li neko ima info sta se desilo , i da li ce se vracati ?
 
da li neko zna dobar tracker sa stripovima (a da nije 32pages, bivsi comicbt. dobicu tamo account 1. februara).. Primarno me interesuje širok izbor nemačkih stripova, ali može i sve ostalo...
napišite adresu i uslove ulaska, pa da vidimo.
 
da li neko zna dobar tracker sa stripovima (a da nije 32pages, bivsi comicbt. dobicu tamo account 1. februara).. Primarno me interesuje širok izbor nemačkih stripova, ali može i sve ostalo...
napišite adresu i uslove ulaska, pa da vidimo.
 
Ako neko ima pozivnicu za CB ili neki (yuwabits) slican sajt, bio bih veoma zahvalan :)
BTW, sta se desilo sa yuwabits-om?
 
Šta je EUC :) i ako može pozivnica za CB
 
što se tiče domaćeg sadržaja yuwa je bila zakon...
 
ja koliko sam gledao cb i euc imaju skoro isti sadrzaj.

I nijedan nema kremenka[emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@a c a

Ajd i to sto kazes... Hvala na savetu. Probacu i to pa da vidim gde sam.

@paradizo

Hvala na ponudi i nemam nista protiv. Posalji malo ako imas poena bar da iscupam ratio, posle cu sam.
 
Yuwa izgleda pukla skroz...
Niko nista ne zna..

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
@Gimp suit imam 600/30, ne treba mi seed box, ali staticka, bar na neko vreme dok ne sredim ratio, ocigledno da...

@ivanbass1 upravo potpisan novi 2godisnji ugovor. :) enivej mislim da cu posle ovoga da se banem egzibicije sa privatnim trekerima, nazalost nemam ni vremena a ni tehnicki setup ocigledno...

Da citiram sebe nakon 18 dana od ovog posta i isto toliko od prelaska na javnu adresu - ratio ~18, ~1850 karma poena. :D
hvala jos jednom @ivanbass1 na pozivnici i cimanju da mi vrate account.
 
Beyondhd otvoren za aplikacije. Oni koji su to negde objavili kažu da je više za seedboxere i da poeni idu sporo.

U drugim vestima, qbit izgleda da od sledeće verzije neće imati zastavice država iz kojih su seederi i peerovi, već će biti potrebna zasebna dodatna registracija na nekom sajtu koji ima bazu ip adresa - izvor qbit github.

ps (pre neki dan dodelih glas za reputaciju onima koji su mi pomogli, da ne misle da je slučajno ili da se ne uplaše:d Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.)
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko neki zvanicni btn support e-mail? IRC im je nefunkcionalan, od polovine decembra na svakih par dana pokusvam i ne mogu nikoga da ulovim da je online, ili im disabled channel ne radi tj nista se ne desi kad probam da ga otvorim. Iskljucili su mu nalog zbog neaktivnosti i to za par dana, pa bih da probam da ga otvore opet (znam da moze, vec mi se jednom desilo).

Jel vam radi normalno bit-hdtv? Na support e-mail ne odgovaraju (na koji su mi nekada odgovarali), a login ne uspevam da uradim. Verovatno ista situacija kao ovo gore, samo nemam feedback. Mada mi ovaj nalog i nije toliko bitan...
 
Da li neko ima pristup nekom ebook torent sajtu? Trebala bi mi jedna ebook knjiga!
 
Nazad
Vrh Dno