Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Samo se to deli po forumu. :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Da li bi neko mogao da mi pomogne oko početka na putu privatnih trackera? Trenutno imam dobar net i polovan PC koji sam namenio za Plex biblioteku, pa pošto će biti uključen 24/7, konačno sam u mogućnosti da seedujem duže vreme dosta sadržaja. Spreman sam da napredujem polako ka boljim trackerima (cilj mi je da nekad u budućnosti dođem do PTP tako što bih postao Power user na nekoliko prethodnih rangova trackera, ali nemam pristup nekom početnom trackeru. Bio bih veoma zahvalan nekome ko bi mogao da mi pomogne u ovome.
 
Pozdrav svima , ima neko invite za crnaberza.com? Odužio bih se.
 
CinemaZ(EuTorrents) je otvoren za registraciju !
AvistaZ(AsiaTorrents) je otvoren za registraciju !
 
Pozdrav,

Ako neko ima pozivnicu za BTN(BroadcasTheNet) ili HDbits bilo bi super:wave:

Imam invitove za torrenthr.org, ast4u, Tn tracker.

Slobodno na PM.
 
Na FL poceo global freeleech koji traje nedelju dana. :)
 
Hvala za info,čekao sam Special Rank Status da pazarim,kakav sam blentav još bih propustio popust:sceptic:
 
Pih ja nemam dovoljno poena. Treba i meni to. :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Da, neograničeno. 75k poena

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Inače je tokom godine 100k poena.
 
Koja je razlika izmedju Special Rank i VIP?

Ja se nadam da cu do sledece godine imati poene za VIP, trenutno sam na 38k.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Najbitnija razlika je da VIP dobija 16 pozivnica a Special Rank ima neograničen broj.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Ja sam svojevremeno za VIP dobio više dosta.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ja sam dobio 16 a mislim da ima već više od dve godine kako sam VIP.

Dobija se i 16tb upload, i uz to ratio je uvek barem 2.0 bez obzira na stvarni i VIP je izuzet od HR pravila.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Hvala za info,čekao sam Special Rank Status da pazarim,kakav sam blentav još bih propustio popust:sceptic:
Special rank?

Stvarno si legenda, svaka cast :)

Na FL se lako skuplja upload, ja sam nakupio 12TB relativno brzo, samo na jednom torrentu od 30GB se nakupilo >1TB seed, ne razmisljam vise uopste kad skidam bilo sta :D
 
Za FileList jedna pozivnica.
Naravno,samo ozbiljni clanovi.
 
Da li bi neko mogao da mi pomogne oko početka na putu privatnih trackera? Trenutno imam dobar net i polovan PC koji sam namenio za Plex biblioteku, pa pošto će biti uključen 24/7, konačno sam u mogućnosti da seedujem duže vreme dosta sadržaja. Spreman sam da napredujem polako ka boljim trackerima (cilj mi je da nekad u budućnosti dođem do PTP tako što bih postao Power user na nekoliko prethodnih rangova trackera, ali nemam pristup nekom početnom trackeru. Bio bih veoma zahvalan nekome ko bi mogao da mi pomogne u ovome.

post #21150
 
Imam par pozivnica za iptorrents koje bih poklonio/zamenio za slican "svastara" tracker.

Imam i za xspeeds jednu mada ovaj tracker polako postaje inactive, mozda je nekome zanimljivo.
 
Dve pozivnice za filelist. Samo ozbiljnim forumasima sa duzim stazom na forumu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno