Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Takodje imam 3 pozivnice za IPT ako nekom treba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proslo mi vreme za edit, a zaboravih da pitam. Da li postoji neki torrent sajt gde mogu naci vecinu domacih serija/filmova? Ako postoji da li bi neko bio voljan da posalje pozivnicu?
 
Ima li neko pozivnicu za neki HD tracker?
Mogu i da priložim dokaze o redovno održavanom ratio-u!

Nudim Crnu berzu, IPT, TorrentDay.
 
Konačno se vraća XBTmusic.org iliti Pedro's.Nakon skoro godinu dana.
 
Poslao pozivnicu za Crnu berzu članu udostanic!
 
Hvala clanu @Alchemist. Da li bi neko mogao da mi pomogne tj da mi da neki kontakt mail ili bilo sta sa Crne Berze. Naime, vec par puta su ljudi pokusali da salju invite i svaki put sam menjao i mail i ip adresu i uredjaj ali nikad mi nije stizao ni jedan invite. Da li neko mozda zna u cemu je problem?
 
Ako neko slucajno ima pozivnicu za ruski forum East rock bio bih mu veoma zahvalan.
 
Da li neko zna neki open access learning treker? Treba mi jedno parce softvera koje se zove learn to speak english, nekad se to distribuiralo na diskovima, sad nigde ne mogu da ga nadjem.
 
Pozdrav, da li neko ima pozivnicu za crnuberzu? Imao sam nekada davno (2008 ili 2009. sam napravio)napravio nalog tamo ali usled nedostatka kvalitetne domace proizvodnje sam sve manje skidao i na kraju su mi izbrisali nalog.

Ako neko ima rado bih menjao pozivnicu sa torrentday za crnu berzu.
 
Pozdrav, da li neko ima pozivnicu za crnuberzu? Imao sam nekada davno (2008 ili 2009. sam napravio)napravio nalog tamo ali usled nedostatka kvalitetne domace proizvodnje sam sve manje skidao i na kraju su mi izbrisali nalog.

Ako neko ima rado bih menjao pozivnicu sa torrentday za crnu berzu.
Zamene nisu dozvoljene.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kolega @Oswajac dobio pozivnicu za crnu berzu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Neko mi je poslao da mu treba pozivnica za torrenday ali nemam tu poruku u inboksu, neka opet posalje. Ne znam gde je nestala poruka video sam da imam poruku neko je napisao mzoe li pozivnica odem u poruke a tamo je nema poruka.
 
Moze li pozivnica za crnu berzu? Hvala
 
Imam ja za oba, za ipt sam imao malo lose iskustvo pre tako da samo ako znate u sta se upustate obratite mi se. pisite mi pp ko sta hoce...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moze i meni pozivnica za crnu berzu?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel sve ovo zbog Senki nas Balkanom :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno