Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Na pola puta sam do Mastera. :) Mnogo volim BTN, apsulutno je bez premca tracker. Ako neko zna kako može da se donira, neka mi se javi da mi objasni. Rado bih to uradio.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Imam problem na btn, sa starim telefonom otišao i 2-step verification za btn, I je mogu da se ulogujem (prilično dugo). Par puta sam blejao na irc-u njihovom, ali niko ništa nije odgovorio. Može li neko da pita nekog od staff-a tamo za pomoć? Rank tamo mi je master, žao mi da izgubim nalog iako ga manje koristim zadnjih godinu dana.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
Da se ponovim, ako neko može da učini :)

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Možeš malo detaljnije da mi pojasniš? :) Na pola puta sam što se tiče snatches i količine downloada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Napraviš da ti se automatski skidaju pojedine epizode neke serije, najbolje koja često izlazi (svakodnevno). Meni su samo snečevi bili problem, down/up sam imao odavno.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Ako neko bude dobio pozivnicu za BTN uskoro saljem sve moguce dokaze na pm :)
 
Nemam toliko mesta, moraću da brišem, pa da puštam neke veće torrente.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Možeš malo detaljnije da mi pojasniš? :) Na pola puta sam što se tiče snatches i količine downloada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

U filteru za rss stavi da ti skida recimo samo TVrip i PDTV torrente, da bi imao manje fajlove. Pošto imaš ograničen prostor moraš da ga kontrolišeš, znači pustiš ga i čim ti se napuni isključiš, onda odseeduješ te epizode, beše samo 24h, pobrišeš to pa onda opet dok ne nabiješ broj snatcheva.
 
Hvala, probaću.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozivnice se povremeno nude u Lumen storu, može se kupiti/razmeniti pozivnica kada postoji u ponudi, znam sigurno da mogu da je šalju master i viša/e klase, za niže klase nisam siguran...
Kao sada npr. :)

BTN.png
 
Ko ima uopšte 85k lumena. :D I kako se oni dobijaju, to nisam skontao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisu normalni, sve poene kad bih zamijenio bih možda mogao da uzmem 3.5k lumena. :) Zajebava me matori QNAP pa moram brzo da oslobađam Transmission od torenata jer zakucava procesor samo tako... :(
 
Tako sam i mislio da su skupi nešto.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@a c a
Ovo je I meni problem, samo snach-evi. Koliki hdd prostor si namenio ovoj gimnastici?
 
Oko 200GB, ali u suštini zavisi od brzine tvog Neta, da ne bi stalno dežurao pored, meni recimo u teoriji može da skine oko 17 GB na sat, znači to je oko 12 sati skidanja, taman dok dođem s posla isključim, ili ako se zadržim isključim preko Team viewer-a.
 
Za snatcheve je najbolje uploadovati sadržaj.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozdrav svima.

Da li ima neko pozivnicu za EUC?

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav.
Trebaju mi pozivnice za crnaberza.com i losslessclub.com. Zauzvrat nudim pozivnicu za torrentday.com.
Hvala.
 
Salji mail na PM za CB.
 
Rutracker, FileList

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Realno i jedan i drugi nisu nesto za programe.Po meni najbolji sajt za programe je WarezBB.
 
Dobro, taj ti bolji predlog. Tema je u vezi sa trackerima, a ne sajtovi neki.
A jel to onaj bivši sajt koji više ne radi nego što radi? :D Neka hvala.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa to je bolji predlog :D
Fora je u tome da na trackerima sporo dodaju novije verzije programa ili ih uopste nema dok na WBB se pojavljuje odmah.

U zadnje vreme radi dobro :d
 
Nazad
Vrh Dno