Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@nemanja123
ako hoćeš pozivnicu za TorViet pošalji mail.Odličan je,ima poene i lako se održava
 
VietHD je internal grupa sa HDB, ne znam da postoji i tracker sa tim nazivom. U svakom slučaju TorViet je jedan od boljih izvora za HDB internale.
 
Јеси ли сигуран да су били фрилич пошто је обично до гига фрилич а преко неутрал? Ни мени није нешто битно пошто скоро да и нема нешто да ме занима а да нисам набавио (осим ако сам баш баш заборавио) па ми је ово само резерва да се нађе. Ни то није толико битно јер у последње време све одатле врло брзо нађе пут до лакших извора.

U pravu si.

Kad je bila akcija, do 1 GB su bili free, a preko neutral... my bad.

Sve u svemu, bar sam poskidao maltene sve što sam hteo i što mi je palo na pamet kad je akcija krenula, sad čak ne znam ni na šta da iskoristim ovih 15 tokena koji još malo pa ističu.

Znači ove neutral torente bih mogao posle nekog vremena i da poskidam sa seeda, s obzirom da mi se na njih ne računa up, je l' tako?

Da preformulišem pitanje, da li će mi se kod ovih torenata, koji su bili neutral leech kad sam ih poskidao, ikada u budućnosti računati upload ili je to konačna stvar za vjek vjekova?

Imam preko 800 torenata u klijentu trenutno, ne znam da l' je pametno da malo rasteretim klijent, s obzirom da imam još gomilu trekera da opslužavam.
 
@Nemanja123

VietHD je internal TorViet. Mozda postoji i tracker sa takvim imenom ali ga ja nemam.
 
Stigli smo 1000 strana.

Evo da ponudim sta imam:

WCD x1
Waffles x1
IPT x3
YuWA x1
FileList x1
 
Da li vam radi AHD?

http://status.awesome-hd.net/

pokazuje da radi, ali kod mene torrent klijent kaže: Could not connect to tracker.

Edit: AHD se vraća...
 
Poslednja izmena:
ko je bese nudio invite za THR? treba mi jedna pa ako nije problem nek mi baci PM.
 
@a c a, i kod mene prso wcd, nece da se spoji sa trakerom klijent, a ovako radi kad browsujem sajt..
 
Da se zahvalim javno članu TheCyA koji se potrudio da mi se vrati nalog na CB ;)
 
Kupih tri pozivnice za CB pa ako neko hoće neka se javi na PP.

:wave:
 
Šaljem ti invitacioni kod na pp ;)
 
imam poene za crnu berzu (nešto ispod 5.000, dovoljno za oko 80GB uploada). ako nekome treba neka se javi ;)
 
Pa CHDBits ne radi već duže vreme.

Kada već on pita za kineze, da li neko ima pozivnicu za M-Team?
 
Poslednja izmena:
@seizmos
Jesi učestvovao na AHD u onoj igri za najstrašniji frižider,ja sam dobio 100000 poena za učešće?Znam da su ti presele nagrade,ovde je bilo sigurica:d
 
Odlican je torviet, trosi ga u sreci i zadovoljstvu :)
 
postadoh hd-master na ahd-u ali kada uđem u opcije za slanje pozivnice ništa se ne pojavljuje, da li neko zna u čemu je fazon?

snap-2015-11-06-at-23285.png
 
@seizmos
Jesi učestvovao na AHD u onoj igri za najstrašniji frižider,ja sam dobio 100000 poena za učešće?Znam da su ti presele nagrade,ovde je bilo sigurica:d

Da, mislim da su i meni legli poencici :d, ma idi, zeznuli me samo tako, vise se ne kockam :) :D



ps. hvala za poene tebi i svima ostalima koji su pomagali na isti nacin cika seizmosu ;)
 
Poslednja izmena:
Ako moze invite za BTn bio bih zahvalan. Kao dokaz saljem link do TL-a, SCC, imao sam i TV.ro al je otisao u vecna lovista zato mi i treba TV-traker
 
Da li je neko dobio BTN pozivnicu? Ja sam ocigledno bio srecnik koji je dobio medju onih 100 mastera :) Vec sam je dao, ne saljite mi PM-ove.
 
Nazad
Vrh Dno