Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@oaxacus hvala na ponudi. U međuvremenu mi je kolega sa foruma @peja proslijedio pozivnicu za tracker koji mi savršeno odgovara tako da mi je glupo da dalje "trošim" vaše pozivnice. Hvala još jednom.
Meni će uskoro trebati neki takav tragač pa me interesuje koji je taj za koji si dobio pozivnicu. Da ga imam u vidu.
 
Meni će uskoro trebati neki takav tragač pa me interesuje koji je taj za koji si dobio pozivnicu. Da ga imam u vidu.

Ukolio ti treba imam Torrentday.
Lak za odrzavanje a ima svega.
Ako jos nekome treba neka se javi.
 
Poslednja izmena:
IPT
 
Imam IPT i znam da ima tamo dosta dobrog sadržaja ali ne preferiram da preuzimam veće sadržaje. Imam i TD ali davno nisam gledao čega tamo ima. Baš ću da proverim sad.
 
sta se desava sa crnom berzom ? banovali me bez razloga.
clan sam preko 3-4 godine.
ratio preko 3.
 
^^

Dec 23 2017, 07:54 PM
Postovani korisnici, kao sto ste primetili svi torrenti su free povodom praznika. Ovom prilikom povedite racuna jer se hit and run nece tolerisati. Svako ko prekrsi ovo pravilo bice automatski banovan sa sajta.
This is a group message !
 
sta se desava sa crnom berzom ? banovali me bez razloga.
clan sam preko 3-4 godine.
ratio preko 3.

Sad ne možeš da proveriš, ali, u svom korisničkom panelu pod "svi torrenti" piše koliko još treba da seeduješ koji torrent koji skineš.
Na CB ne važi pravilo global ratio, važi i local ratio ili min vreme seedovanja.
Global ratio pravilo važi na bit-HDTV, HDT, hdspace
 
pa ne secam se da sam imao h&r ili da sam prekrsio neko od pravila.
u redu ako je tako.
pozdrav CB, bilo je lepo dok smo se druzili.
 
Da li na nekom trekeru postoje emisije Nedjeljom u 2, naročito one starije? Konkretno me zanima kad su gostovali Tijanić i Srđan Dragojević (dve različite emisije).

Sent from mTalk
 
Ako je i bilo na YT vise nema, zato trazim ovde.

Sent from mTalk
 
Evo baš gledam:

Every user has an obligation to keep his ratio any time above .96. Once your ratio is below .96 you will receive a warning from the system. Once your ratio is greater than .95 the warning will be automatically removed by the system. If your ratio falls below 0.2 your account will be frozen from downloading and only seeding or donation will remove this lock.

Nemam pojma da li je bilo ovako i ranije...
 
Nisam mislio na to nego na bonus poene. Ne moze vise bilo koji H&R da se skine sa 50 poena, vec se potrebni poeni skaliraju sa velicinom torrenta. Promena je i da ce se poeni od sada davati za 20 umesto za 10 seedovanih torenata.

*2018-01-16
*Zapping points updates
*Effective now the zapping system has changed:
*1gb file = 120 bonus points
amount of downloaded from a torrent * 120bp
*3gb file * 120 = 360 bonus points
*100mb file would be around 9bp
*There is a max of 1000 bonus points to zap
 
Poslednja izmena:
Do sada zap je bio 50poena za bilo koji torent. Evo sada sam hteo da zapujem seriju i traži 1000 poena. Trebalo je juče to da odradim sa par torenta
 
Da nema ko invite za PTP ili HDH (4K sadržaj me zanima) ?

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
IPT uopšte nije lak za održavanje. Preko poena se dobija sitniš. Više poena se dobija i na HDBits...

Ne znam koliko seedbox može za mesec dana da nagrada, alu zbog svega navedenog, muljanja i krađa sa lutrijama i napadanja svih ostalih trekera, njih koristim samo kad moram.
 
IPT je bio lak za odrzavanje dok si sa 50 poena mogao ds "isplatis" preuzeti sadrzaj, 50 poena se lako dobija. Sada ce biti teze jer ne znam jer ce za vece filmove recimo drasticno ds skoci broj poena. A to da se dobija malo poena je tacno.
 
Ni tada nije bio lak jer poenima isplaćuješ H&R, ali je i download koji si tim torentom ostvario. Za to si opet morao da skupljaš poene koji se teško skupljaju a treba ti 12.000 za 100gb, a za samo 10 torenta se poeni računaju.
 
Sada je potrebno 10000 poena za 120gb.Do pre par dana 5000 za 100gb. Ja došao do 4700 taman sam se spremio da zamenim. Prednost je da na IPT ima puno Freeleech torenta , serije , filmovi preko 10gb,paketi...
Lagano je bilo za održavanje , barem meni,sada već dosta teže
 
Kakvi smaraci...a bas sam se navikao u posledje vreme da zapujem ko covek...ne mogu da seedujem nazalost, mozda jednostavno da za stalno uzmem neki seedbox, nije 7e mesecno ni tako strasno.
 
Koji je najbolji treker (ili sajt) za nažu muziku u flac-u?

Jel e-rock.ru treker?
Guglanjem nekog autora sam došao do njega ali vidim forum i sakrivene linkove na njemu pa ne znam da li su to .torrent fajlovi ili ne. Ako je treker koliko se teško održava, jel ima poene za seed...
 
Domaći flac imaš na cb, yuwa, euc, thr, partis. Partis ima baš veliki izbor. Imaš i na rut, apollo i pth.
Pola njih imam ali nisam našao ovo što tražim. Našao na e-rock.ru ali traži pozivnicu. Ja vidim d she u formi foruma, ali blage veze nemam.
Da li je neko član tamo?
 
Nazad
Vrh Dno