Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nikako da uhvatim trenutak kada je CinemaZ otvoren za registraciju, jel može neko da prosledi pozivnicu. Ili za neki drugi tracker, koji sadrži filmove ne-engleskog govornog područija.
 
Pozdrav, zna li neko neki dobar tracker sa serijama i i filmovima ne-engleskog govornog područija?
Neki tarcker, koji, da kazem malo cesce da neki period za registracije.
Hvala.
 
Davalac pozivnice bi se sam oglasio sa informacijom kome je sta udelio upravo iz razloga da ne bi dolazilo do zloupotreba A ako bi neko krenuo da smara na PM lako moze biti blockiran na jedan klik i to je to.
 
Davalac pozivnice bi se sam oglasio sa informacijom kome je sta udelio upravo iz razloga da ne bi dolazilo do zloupotreba A ako bi neko krenuo da smara na PM lako moze biti blockiran na jedan klik i to je to.
Stvar je u tome da su ljudi ovde objavljivali / zahvaljivali za pozivnice a onda bi ih neko odavde prijavljivao na tim tracker-ima te bi im administracija tamo blokirala njihove naloge. E zato ne treba ovde pisati ko je šta dobio jer nema nikakve poente. Ukoliko zaista hoćeš nekom da se zahvališ daj mu reputacioni poen.
 
Za šta da ih prijave?? Tek su se registrovali *mjau**mjau**mjau*? I za to bi trebao njihov user name, ako uspe da ga pogodi. Čime se ovde pojedinci bave.

I dalje tražim PTP.
 
Prijave korisnike koji daju invite na forumima javno, jer je na dosta sajtova to zabranjeno. Lako se to pogodi, nema 10000 invite-a dnevno da se iskoriste :) Uvezbali su oni to.
 
Za šta da ih prijave?? Tek su se registrovali *mjau**mjau**mjau*? I za to bi trebao njihov user name, ako uspe da ga pogodi. Čime se ovde pojedinci bave.

I dalje tražim PTP.

Ja sam tako izbačen sa BTN-a i ne mogu da prežalim.
 
Prijave korisnike koji daju invite na forumima javno, jer je na dosta sajtova to zabranjeno. Lako se to pogodi, nema 10000 invite-a dnevno da se iskoriste :) Uvezbali su oni to.

Ma kakvo je to drukanje? Koja korist od toga na nekom torrent sajtu? Ma zezate me?
 
Ma ljudi ne mora da bude drukanje, oni to jednostavno nadju, a ovo je i najstrožije zabranjeno na svim boljim trekerima, nema deljenja na javnim forumima.

Inače sam i ja prošao kao paradizo na BTN.
 
Ja sam tako popio ban i na PTP i na BTN
I to banuju celu lozu, ne samo onog ko je dao i dobio

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Da li na nekom od vasih trekera ima dokumentarac Russian Lessons sa engleskim prevodom?
Ubih se da ga nadjem, tacnije ima neka krljava verzija na YT ali nema prevod. :/
 
Problem resen, hvala puno kolegi @dzonihsv ! :banana:cheers:happy:
 
Da li mogu dobiti neku pozivnicu za neki treker za filmove na engleskom?
 
Zemo ako te ipt zanima, pusti mi mail na pm da ti pošaljem invite.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ako neko ima pozivnicu za Redacted (RED), neka pusti PM. :)
 
Nazad
Vrh Dno