Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zabranjene su zamene. Procitajte pravila foruma.
 
Kako odrzavate ratio na crnoj berzi? Vec 10 dana seedujem i imam upload samo 150mb. Ima li ona opcija da posle nekog vremena seedovanja mi poniste taj download kao na ipt?
 
Bonus poeni, njima kupiš upload. Ništa prostije.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ako si u frci poslaću ti poena dok se ne snadješ?
 
Ja ne znam šta ću sa tim poenima. Ko želi na poklon, neka mi pošalje username na pp.
 
Meni fali poena na hdt. Ako neko ima viska, a voljan je da udeliii... Inbox [emoji846]
 
Imam dovoljno poena da poklonim download. Hvala vam na pomoci.

Koja je fora za skupljanje poena? Da drzim sto vise torenta u seedu, gleda li se velicina, broj torenta koje seedujem?
 
Poenta je da sam ti ja poklonio 600 komada kad sam ti poslao pozivnicu, rekao da mozes da kupis time UL kredit, a ti si zaboravio ili me nisi razumeo :D
 
Imam dovoljno poena da poklonim download. Hvala vam na pomoci.

Koja je fora za skupljanje poena? Da drzim sto vise torenta u seedu, gleda li se velicina, broj torenta koje seedujem?
Imas tamo rules i faq, pročitaj

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moze li neko da mi da invite code za crnuberzu. Hvala


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Poenta je da sam ti ja poklonio 600 komada kad sam ti poslao pozivnicu, rekao da mozes da kupis time UL kredit, a ti si zaboravio ili me nisi razumeo :D

Da, hvala jos jednom :) Tek sam juce provalio gde su ti poeni i za sta sluze :D
 
Cek sta je ovo, ne mogu da se salju poeni na HDT ?
 
Poslednja izmena:
Ne mogu.

HDT je zeznut, mnogo se sporo dobijaju poeni, ja sam clan duze vreme, jedva cu skupiti 1000 poena da dam pozivnicu nekom.

To je treker koji najmanje koristim, mada se desilo par puta da ima necega tamo sto nema na drugim, pa ga odrzavam.
 
Ponudis sta imas, kazes uslove sta zainteresovani treba da ispuni i to je to. U nekom od sledecih postova napises sta ti treba od pozivnica i to je to uglavnom. Kad sve stavis u jedan post onda moze da se tumaci i ovako i onako. [emoji39]
 
Pozdrav svima!
Kako do invite-a za CrnuBerzu?

Da li neko zna sta se desilo sa nzb-berza.com ?

Hvala
 
@boylah
Na strani 1353 imaš post od člana koji nudi pozivnicu za crnu berzu pa ga kontaktiraj i proveri da li je ostala neka.
 
@boylah
Ako imaš nameru da koristiš CB pošalji mi mail.Ako nemaš bolje da ne radimo ništa,podelio sam ne znam koliko pozivnica a samo dva tri člana isti koriste i aktivni su.
 
Samo da dodam,svi zainteresovani neka traže i pitaju na temi,ne na pp.Ako se dogovorimo,onda prelazimo na pp.
 
@paradizo

Ok, evo da pitam za pozivnicu ovde.
Od trakera koristim dva aktivno, PTP svakodnevno, BTN povremeno.
Koliko sam skontao, na crnoj berzi mogu da nađem domaće, što mi u ovoj situaciji može zatrebati.
Neće biti broj 1., to je PTP, ali negde u rangu povremenog downloada sa BTN hoće.
Ako odgovara ok, ako ne, nema veze.
 
@RingeRaja
Šaljem ti invite code na pp
 
Dobro su se setili.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno