Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li ko za e rock?
 
Не раде већ неко време, можда недељу, две. Можда су и они завршили каријеру.
 
Ljudi,jel zna neko šta nam je sa @marxistom?
 
Drugari ako neko je voljan da mi da pozivnicu za recimo iptorrents bio bih mu zahvalan.
Ja cim dodjem do neke pozivnice delim dalje.
 
Ako si upoznat sa torentovanjem i održavanjem ratio salji mi mail na pm.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Da li na nekom tracker-u postoje slike Gustava Klimta u velikoj rezoluciji (po mogucnosti sto vecoj)?


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nasao na rutracker-u, treba mi za poklon, da istampam na platnu.
Uzdravlje

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li bi neko bio ljubazan da na nekom od privatnih trackera potrazi:
Kod:
Virtual Architect Ultimate Home Design 8
Slabo koristim torrente tako da nisam clan privatnih trackera ovo ne mogu da nadjem nigde pa ako nekom nije tesko da proveri na nekim privatnim trackerima.
Hvala unapred.:wave:
 
Zna li neko na kom trekeru mogu da se nadju video materijali sa linuks akademije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda neko nije imao priliku da vidi moj post, pa još jednom da napišem; da li neko ima i voljan je da podeli pozivnicu za PTP (PassThePopCorn)?
Mogu da ponudim IPTorrents i Torrentday.

Pozdrav
 
Ima zanimljivih stvari da se pročita ovde. :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne znam ko je pominjao razmenu, ja tražim i u isto vreme nudim, bilo kome ko je zainteresovan...
Ne znam šta je "Njukamer"... Osim ako je ovo pleme i neophodna je inicijacija, onda u redu.
Radi se o čisto pragmatičnom pristupu, jer sam odgovoran korisnik privatnih trackera pa shodno tome želim da pronađem
još kvalitetnije torrent sajtove, a ovo je ujedno i idealno mesto da pomognem drugima i ponudim ono što imam.
Ne znam šta sam prekršio od navedenih pravila osim onog koje se tiče staža na forumu,a složićete se da je to potpuni irelevantno.
Ako je to baš velik prestup, onda zanemarite moju potražnju, a ponuda ostaje. Potreban je samo dokaz o revnosti na privatnim trackerima čiji ste član.
 
Poslednja izmena:
Ne moze ptp da dobijes jer nisi dokazan clan. Dokazi se pa ces dobiti.
 
Jel ima neko pozivnicu ili pristup na e-rock.ru (trebao sam da napravim account pre par godina kada sam mogao) ili da neko skine i pošalje sa tipa clouda, Darkwood dub diskografiju u flac formatu.

Hvala momci.
 
Pozdrav, ugasili su mi acount na crnoj berzi zato sto nisam odlazio par godina...da li bi neko mogao da mi posalje pozivnicu na mail [email protected]
 
Tri pozivnice za IPTorrents, kome treba neka mi prosledi mail na pm.
 
Nazad
Vrh Dno