Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Mozda i nije najtacnija tema, ali odakle skidate serije u pravom FHD formatu, ja sam probao sa nekih javnih torenta tipa rarbg, i prilicno je daleko to od pravog FHD, neki 720p su im bolji od FHD... Moze li neko da da pozivnicu za torrent gde ima toga ako nema na ovim javnim?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Freeleech i pokloni na svakih 24 sata na FileList-u narednih nedelju dana.
 
Pozdrav, jel ima neko pozivnicu za IPT i za neki ok domaci ako moze? Imam Partis, Yubraca. Hvala
 
Ukoliko nekome treba
Torrentday 2 pozivnice i za FileList jedna.
Malopre sam je dobio i treba da je iskoristim u roku od 48h.
Samo za ozbiljnije da ne poginemo posle svi u vodu.
 
Poklanjam pozivnicu za File List.ro,ozbiljni clanovi da mi se jave.
 
I ja nudim pozivnicu za FL, samo ozbiljnim clanovima.
 
Pozdrav ljudi, da li imate pozivnicu za Yuwabits i koji domaci ili balkanski tracker je dobar?
Ja sam na Crnoj berzi. Imam pozivnice za CB
Kakav je File List, vidim da ga pominjete. Komp mi je ukljucen 24h tako da ratio nije problem

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
FileList udomljen.

Imam i tri pozivnice za IPT.

@recognition

FileList je odlican, uz IPT gotovo i da su nepotrebni drugi trekeri, osim za specificne stvari.
 
Ok za filelist, ima odlicnih stvari ali nema domacih. Crna berza je odlicna ali nema Jagodice sezonu 2 a pogresno je obelezena sezona 2 tamo,ustvari je sezona 3

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Mala pomoc.
Kako nabijate taj ratio po tim privatnim torent sajtovima?
Sad prvi put imam krsten net 120/15 ,skinem neki film sa rutrakera,one HD verzije od po 40gb,skine se brzo,ide full brzinom,ali je upload za dva dana koliko sam drzao upaljen torrent bio oko 400mb.
Kako uopste imate jednak ili prilicno jednak download/upload?
Ja za sat skinuo film od 40gb a od mene za dva dana neko uzeo oko 400mb.
 
Pustiš da skida nešto novo, popularno. Od mene na FL-u i dalje skidaju gta 5, sano 1TB na to sam nabio.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mala pomoc.
Kako nabijate taj ratio po tim privatnim torent sajtovima?
Sad prvi put imam krsten net 120/15 ,skinem neki film sa rutrakera,one HD verzije od po 40gb,skine se brzo,ide full brzinom,ali je upload za dva dana koliko sam drzao upaljen torrent bio oko 400mb.
Kako uopste imate jednak ili prilicno jednak download/upload?
Ja za sat skinuo film od 40gb a od mene za dva dana neko uzeo oko 400mb.

XXX filmovi znaju da poprave ratio...
 
Dobijas poene za ukljucen upload i poene razmenjujes za kolicinu uploada i ratio

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Da li neko ima pozivnicu za yuwabits? Menjam za pozivnicu za Crna Berza, TL ili IPT.
 
Da li neko ima pozivnciu za FileList ?
Ja imam na ipt i na CB :)
 
A koja je razlika izmedju rutrakera i tih za koje razmenjujete pozivnice?
Sta oni imaju sto sto rutraker nema?
Jel sadrzaj drugaciji ili su to tematski torent sajtovi?
 
Rutracker sasvim dovoljan za početnike, mnogo svakakvog materijala. Neki materijal nije dovoljno seedovan, verujem da je u tome najveća caka.
 
Највећа цака је што је ономад забрањен приступ са руских адреса па има мање дељења и иде около. Свеједно, има довољно свега осим за неке специфичне прохтеве.
 
Za neke moje potrebe je odlican.
Ponekad neki film,serija i igra za PC,sve ide full brzinom.

Pre par meseci sam kolegi skidao crtace za klinca i tu sam imao p;roblema da nadjem sinhronizovane crtace.
Preko torenta nista nisam mogao da nadjem,sve sam isao neke online za gledanje pa skidanje preko onih konvertora i slicno...
 
Da li je neko voljan da ponudi neku pozivnicu? Npr. za FileList ili sličan tracker...
FileList bi mi zaista značio... Hvala unapred.:) P.S. Mogu da priložim i dokaze
o redovno održavanom ratio-u.

Nudim CrnuBerzu, IPTorrents i Torrentday.
 
Poslednja izmena:
Ako nisi dobio do sada ja ću ti dati.Samo mi potvrdi
 
Nazad
Vrh Dno