Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Poštovani forumaši,

Treba mi preporuka a ujedno i pozivnica za neki torrent na kome mogu da skidam sinhronizovane crtaće za decu. Koliko sam pročitao na netu dobri su Crna Berza i Torrent HR. Ako znate za neki bolji u tu svrhu i možete / želite da mi date invite, hvala Vam unapred.

Imam svoj server na kom je Transmission klijent zakačen na optički net.

Mogu da ponudim u razmenu invite od IP Torrents.

EUC, potraži ko ima
 
Zamolio bih nekoga ako može da mi pošalje pozivnicu za crnu berzu ili torenthr,ja i klinci bi bili prezadovoljni,imam sbb-ov trio gold paket ,tako da mi seedovanje i brzina nisu nikakav problem,komp mi iovako stalno radi. Hvala u napred i srecni praznici.
 
Poštovani Aco,

Hvala na informaciji. Ukoliko mislite na https://eliteunitedcrew.org tu su registracije otvorene i upravo sam se registrovao bez ikakvog problema. Proveriću šta ima od crtanih filmova tu pa javljam utiske...

Hvala još jednom :)
 
@enterprise i @markony9201 dobili pozivnice za CB
Markony9201 brzinom svetlosti dobio ban na CB. Odlučim posle nekog vremena da podelim nekome nešto i odmah se razočaram... Umalo i ja da popijem zbog njega.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Opasno njesra od sajta..
Zbog neke nebuloze ban.
I bez ikakvog obaveštenja.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Verovatno ovi novi na CB odmah skidaju najnovije sadržaje, iako je jasno rečeno da to ne radite. Ovde ne računam ono: "hit and run".
 
Mislim da na hd torrentsu ima tag HDR. Ja uglavnom skidam samo 4k, to je sve preko 50gb, prezadovoljan sam njihovim internim izdanjima.

Mozda ima nesto bolje, ali ja nisam upoznat :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
IPT i FL imaju HD sadrzaja s laki su za odrzavanje, HDT ima dosta ali nista nije freeleech i tezi je za odrzavanje od pomenutih.

Sva tri su dobra.
 
Ja stedim na pozivnicama baš iz tog razloga... Em što može mene da zezne em mogu ovi da krenu na gore pa da popiju banane i ovi koji su mene pozvali... Bez screenshotova sa dva-tri trackera ili većeg staza na forumu izgleda da nema smisla davati i rizikovati.

@all - bio nekad neki blackcatgames. Postoji li nešto slicno?

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Što se mene tiče, ja čak i na rutracker-u seedujem, i ako ne mora... Trudim se uvek da vratim bar ono što sam skinuo... Na IP Torrents imam preko 4TB upload, ko želi može i da proveri https://www.iptorrents.com/userdetails.php?id=1052032



Pozivnice imam na IP Torrents i delim ih često, ali uz napomenu da moraju da vode računa o tome šta rade i kako se ponašaju. Posle 7 godina na IP Torrents ne bi voleo da mi se desi da dobijem ban tek tako...

Nešto mi seed ne ide kako treba na EUC. Moraću da otvorim port na Mikrotiku jer sam poskidao nekoliko FL torrenta ali upload od juče i dalje na 0. Na IP Torrents i rutracker radi uredno...
 
Ima li negde domacih knjiga u pdf ili audio formatu? Konkretno me zanima knjiga O Milutinu. Na CB nema.
 
Ni ja ne znam kako da dignem ratio na CB. Neverovatno... Seedujem, ali izgleda da niko nista ne skida. Koji shit...
 
Ni ja ne znam kako da dignem ratio na CB. Neverovatno... Seedujem, ali izgleda da niko nista ne skida. Koji shit...

Skini sitne torrente od par MB i neka ti stalno čuče u torrent klijentu, nemoj da ih brišeš, za njih dobijaš poene, koje posle menjaš za upload.
 
Ne bih sad iz pozicije nekog ko je pametniji, samo izlažem stav... CB nije nikakav bauk, oni samo žele da korisnici pročitaju pravila i da se uvere da imaju volju da drže seed. Ostalo je rečeno - poeni. Znaju oni da ljudi imaju različite brzine i da su neki natovani.

A ovako, samo jedno malo upozorenje. Koristio sam qbit 4.2.1 na FL, kad sam prešao ratio 1 na jednom torrentu i sačekao dovoljno dugo da se to pribeleži tamo kod njih, stopirao sam ga na neko vreme i ponovo pustio. Odem u korisnički panel, kad ono jedva nešto malo seeda pribeleženo, vreme seeda beznačajno kratko, to jest manje od realnog, a meni ostalo taman toliko vremena da promenim klijent i izbegnem opomenu. Isto na FL mi se desilo da mi je zaračunao dupli download, samo što je to FL, pa nije bilo štete.

Njihov forum nisam čitao, ali ima pritužbi na qbit na TL forumu za pomoć u vezi trackera (ne za generalne diskusije kao što sam prvobitno napisao, a sad editovao). Pretpostavljam da sam ja jedan od retkih kome je zapalo da ima qbit koji tako baguje. Ali nije loše znati.
 
Poslednja izmena:
Ljidi, CB je toliko jednostavna za održavanje, ja ne znam šta je problem. Bonus poeni se lepo skupljaju, lagano je.


Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
2058e90cdbef0596276a4f32a2d90695.jpg

Odobrili aplikaciju lagano


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Kome su potrebni poeni za CB, neka se javi.

A ako ima neka dobra duša sa pozivnicom za IPT, I'm available... :d

Bio sam dugo bolestan i obrisali mi nalog zbog neaktivnosti, a imao više terabajta uploada i ko zna koliko poena...
 
Da li znate sta je sa yuwabits.net?
Ne otvara sajt već danima...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Takodje juce vidim da yuwabits ne radi.
Bio sam clan preko 5 godina i ratio je bio 3-4.0 ako ne i vise tako da nije bilo problema.

Ima li neka zamjena ?
CB ? Mora pozivnica ?
 
Kome su potrebni poeni za CB, neka se javi.

A ako ima neka dobra duša sa pozivnicom za IPT, I'm available... :d

Bio sam dugo bolestan i obrisali mi nalog zbog neaktivnosti, a imao više terabajta uploada i ko zna koliko poena...

Gde si prijatelju,jesi dobro?IPT nemam,odavno sam izašao odande.Ako treba nešto drugo javi se.:wave:
 
@Kobayashi Maru

Ako nisi dobio jos za IPT, pisi na PM.
 
Ljidi, CB je toliko jednostavna za održavanje, ja ne znam šta je problem. Bonus poeni se lepo skupljaju, lagano je.

Ovo je problem, usled čega se mnogo njih žali da su banovani:

Nisi čitao pravila. U delu sa odredbama koje se odnose na download stoji ovo: "Pristup najnovijim torentima samo u slučaju kada imate dobar ratio! (Pogledajte FAQ za detalje)".
Pretpostavljam da je zbog toga.
 
Nazad
Vrh Dno