Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da, bas citam o njima. Njihovi internali su trenutno jedini koji to rade koliko toliko dobro. Ostali rade upscale, mute i lazu. Naravno to sam i ocekivao od scene/IPT internal grupa.

Da li neko ima pozivnicu za ultrahdclub.org?
 
Da li neko ima pozivnicu za ultrahdclub.org?
50.000 poena i dobiju se 3... Ja nemam dovoljno, jedino da sacekas, ali bas da sacekas. uostalom mogao si se registrovati da das dokaze sa drugih trekera, to vise ne sljaka?

Sto se tice moje ponude Playbits mi daje ovu poruku:
Error:
Invites aren't enable
A kupio sam bozivnicu za bonus poene, zna li neko zasto je ovo?
 
Da, bas citam o njima. Njihovi internali su trenutno jedini koji to rade koliko toliko dobro. Ostali rade upscale, mute i lazu. Naravno to sam i ocekivao od scene/IPT internal grupa.

Da li neko ima pozivnicu za ultrahdclub.org?
Ako nema niko pozivnicu, tj ne javi ti se do vikenda, kupiću ja pa ću ti dati. Samo mi tada pusti PM jer ću zaboraviti.
 
a kako da kupim ili da ima posaljem email sa dokazom o ratio na drugim sajtovima kad mi uvek iskace "
Sorry
Form is disabled" (ultrahdclub). Ne mogu niklako doci do emaila ili da doniram da bih upao tamo, jer uvek ovo izbacuje.
 
Prijavljujem se i ja za ultrahdclub.org ako bi neka dobra duša da udeli pozivnicu. :)
 
Ja bih rado podelio uhdclub pozivnice ali nisu im aktivne na žalost već nekoliko meseca pokušavam i plašim se da ce im isteci rok pre nego ih podelim. Pitao admina o čemu se radi, kaze prenatrpano i zato su zakljucali slanje pozivnica do daljnjeg. Glupost...
Čim otvore javljam ovde, već se čeka u redu za sada ali eto, kada se smiluju.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Malo ozbiljnija situacija kod TEH-a:

Due to a court order granted to the Attorney General of Quebec with the assistance of the Special Enforcement Unit, TehConnection's servers were seized, fortunately - we run a mirror server for the front-end which allowed us to back-up data offshore from the actual server before deleting all traces of TC.

This happened less than 30 days after the Systems Administrator of TC was threatened by a member of staff at a prominent private movie tracker. Take your guesses.

At this time we are re-evaluating our efforts to determine what sort of set-up is necessary to prevent this from happening again as well as negotiating with hosting firms in Russia and Hong Kong to determine if they will be able to provide us with the hardware, network and support we require at a manageable cost.

Please donate to our efforts via BTC, keep seeding the torrents, and we will try and be back as soon as possible.
 
Korisnik Delboy74 nakon sto nisam mogao da mu dam pozivnicu za playbits.org (iz tehnickih razloga, pozivnica ima ali su onemogucene za slanje) trazi mi redom bitsoup, rtt (koje nemam), iloveclassics.com i PTP. Dajem mu ILC. Covek se zahvaljuje sve super, meni milo, kao usrecio sam ga nesto. Kaci se na 'Sherlock Holmes in New York' koji ima 4 seedera i 0 leechera i pravi ratio od 56.062 i na drugi 'They Might Be Giants' 5 seedera i 0 leechera i pravi ratio od 28.172. Naravno, nije opstao ni 6 sati, dobio je ban. Vidim nema ga na forumu. Saljem mu poruku da je na BTN trenutno aukcija za pozivnice i da je najnizi bet trenutno 200.000.000 poena ali da do kraja ne bi trebalo da predje 300.000.000 poena, da li zeli da mu izlicitiram jednu pozivnicu na sta on kaze "moze ako nije problem". Sve ovo nakon sto je dobio BAN na ILC. Overlord je klasa na BTN koja zahteva 250 miliona poena da se predje na nju sa mastera i na trekeru ima samo 180 overlordova. Eto koliko covek moze da bude necovek...
 
Overlord na BTN samo ako ništa drugo u životu ne radiš nego samo visiš na BTN plus imaš SB. Ja sam dostigao master posle 2 godine članstva na BTN i tu stao, dalje nema smisla.

Što se tiče delboy74 i njemu sličnih, pre nego nekome date pozivnicu uđite u njegov profil i vidite šta čovek piše i gde na ovom forumu, pošto je registrovan ove godine i ima 53 poruke i sve do jedne su u ovoj temi, sve je jasno kao dan da je ovde samo radi pozivnica:

https://forum.benchmark.rs/search.php?searchid=11308146
 
Hteo sam samo da vidim koliko daleko ce da ide. Da nekom das 200-300m za koje ti treba nekoliko desetina TB prostora i nekoliko desetina meseci seedovanja, i to nakon sto su te banovali na dobijenu pozivnicu posle 2 announca? Wow... Stvarno vrh! BTN imam ali ga ne koristim. Mozda s vremena na vreme da skinem neku seriju i to je sve.
 
Kako ja da se vratim na BTN,banovali su me zato što sam dobio invite preko ovog našeg foruma?Nikada nigde nisam napravio grešku,sa BTN-a me otresli ko slinu.A toliko sam voleo taj tracker,da li oproste nekad nekom?
 
Izvinjavam se kolegi , skinuo sam par filmova i nakon toga odlazak na posao u drugu smenu, nakon dolaska vidim da sam banova, saljem mail zbog cega nema odgovora nema nista, sa datih 2 gb imam si na 2.33 ceo dan ukljucen torrent i dobijem ban...
 
Pa vidim i ja da ovde nesto nije u redu. Izvini i ti ako sam bio grub. Evo screenova koji ce da objasne a ti ih pokazi staffu tamo da ti odblokiraju nalog. Mozda neko moze da odavde da mu pomogne da bolje objasni ovu glupavu situaciju:

YCDK7X.jpg

PL0e0M.jpg

0XteXz.jpg
 
Ako neko ima pozivnicu za Yuwabits ili Crnu berzu bio bih jako zahvalan. Klinac traži sinhronizovane crtaće a ja ne znam gde da ih nađem. Preferiram srpsku sinhronizaciju pa ako neko može da me uputi na neki sajt bilo bi super. HD naravno.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ako neko ima pozivnicu za Yuwabits ili Crnu berzu bio bih jako zahvalan. Klinac traži sinhronizovane crtaće a ja ne znam gde da ih nađem. Preferiram srpsku sinhronizaciju pa ako neko može da me uputi na neki sajt bilo bi super. HD naravno.

Javi mi ako nisi dobio CB ja ću ti poslati.
 
Да, лепо се види по верзији клијентског софтвера.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nazad
Vrh Dno