Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

koliko vidim jos uvek je moguca registracija na tom trackeru

Bas sam primetio i da trknem da javim kad Boy delovao...

Da, dobar je za NBA posebno i sve NBA utakmice imaju dobar seed. Takodje su i drugi sportovi zastupljeni. Inace je ovaj tracker bio nj3sra pre par godina ali su se ocigledno potrudili da naprave nesto od njega...
 
TV Vault ima freeleech vec 2 dana, kome treba da ne narusi ratio a nadje nesto veliko.

Hvala za pozivnicu za isti, ne secam se sada nicka ko je dao, negde mi je u Inboksu ;)

Da li je neko nasao zamenu za TheBox/ZXCV, osim TVChaosUK?
 
Molio bih bilo koga ako ima pozivnicu za e-rock.ru, trebalo bi mi zbog ex-yu rock muzike.

Imao sam 2TB hard pun do vrha te zike, skupljano godinama, sortirano, katalog, davao svima, i uzeo da popravljam komp od ortaka, izvadio pogresan 2TB hard i formatirao ga... Sad imam (nemam) nista. Popizdeo u pm.

Nevezano za temu, ti fajlovi mogu da se vrate bez obzira što je HDD formatiran. Probaj active undelete, partition recovery, recuva, etc.

Sent from mTalk
 
Pedro deli po tri pozivnice,ističu nakon sedam dana.Za klasu user
 
Steta, propustio si ovo:



Od 03 do 06 avgusta je bilo aktuelno...


Cestitam na prvoj poruci posle 9 i po godina na forumu :)
Hvala, registrovao sam se, odličan kvalitet, skinuo sam utakmice 2017 NBA finala, ima dosta i za EU basket, vidim imaju i snimke Crvene Zvezde. :)
 
Ubila ga konkurecija


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Molio bih bilo koga ako ima pozivnicu za e-rock.ru, trebalo bi mi zbog ex-yu rock muzike.
 
Skinuo par torenta sa SceneAccess-a ali nigde daunlonda , pored torenta stoji stalled. Registrovao se prekjuče.
Ša mu je ?
 
Skinuo par torenta sa SceneAccess-a ali nigde daunlonda , pored torenta stoji stalled. Registrovao se prekjuče.
Ša mu je ?
X razloga moze biti, evo par banalnih:
1. Koristis klijent koji nije odobren
2. Nema seedera
3. Pun ti je hdd. [emoji1]

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Ovo pod 1 znači da skidanje kroz NAS klijent otpada?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ne.

Svaki privatni tracker ima spisak podrzanih torent klijenata. Potrazi na sajtu spisak.
 
Ja ne znam sta skidati sa scc. Sa ili bez freeleecha, slab im je content. Ipt ga recimo dere po contentu, ipt koji je prosecan tracker.
 
Sadrzaj, a hteo je reci ponuda....[emoji1]

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno