Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Slave 9 godina... 40k

Happy Birthday! (We're raising the user limit!)
Since our last birthday, we have seen many significant changes in both PTP and the tracker community as a whole. Last year, the mammoth that was What.CD went down. Some sites are still vying to replace them as the Beyoncé of music trackers, few are likely to ever come close to its importance. Our brothers and sisters at TehConnection also took a tumble, and though at this point their recovery looks uncertain, we wish them all the best.
Big changes have also taken place here at home, in particular on our staff team. Some of our most respected and long-reigning staffers have stepped down throughout the year.
 
Treba mi pomoć ta HDME.eu. Gde mogu da nađem svoj passkey? Resetovao sam ga, i opet pojma nemam koji je, a nigde ne mogu da ga nađem.
 
Hvala, uspeo.
 
Pozdrav. Napokon sam sredio na novoj adresi gde imam normalan internet. Dve godine sam uspevao da nekako održavamo ratio na 10mbit netu, gde je gomila odlazila na iptv,nekako se izdržalo. Od trackera imam IPT, PTP, BTN, HD-torrents i waffles, koji je kao i WHAT-CD za mene jako teško održiv, a da imam veći download.

E sad, zašto se javljam? Trebala bi mi pozivnica za neki dobar 4K tracker. Ono što skinem sa HD-torrents jako cesto baguje, a IPT ima daleko manje materijala. Spreman sam da na početku uzmem i seedbox da bih pojurio veći i stabilan upload koji cu kasnije lakše održavati.

Unapred hvala. Uvek mogu poslati screenshot ukoliko je potrebno

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Na hd-torrents se kace provereni 4k releasovi koje ces naci i na drugim trackerima, bolje idi u topik za diskusiju o hd filmovima imho da resis problem "bagovanja" posto ja nisam imao nikakvih problema.
 
Ima li šanse rutracker postaviti na engleski? Ne mogu da se snadjem na ruskom. [emoji848]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima li šanse rutracker postaviti na engleski? Ne mogu da se snadjem na ruskom. [emoji848]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Мислим да не можеш да промениш језик. Али можеш да користиш аутоматско превођење у Хрому.
 
Мислим да не можеш да промениш језик. Али можеш да користиш аутоматско превођење у Хрому.
Не може на енглески кроз сајт, у праву си. Само га преведи кроз Хром. Ја га тако користим већ годинама без и једног проблема.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Na Filelistu popust, stalni VIP je sada 50k a pozivnice su 900 poena.
 
Ima li negde da se skinu Pingvini sa Madagaskara, naša sinhronizacija?
 
Ima li šanse rutracker postaviti na engleski? Ne mogu da se snadjem na ruskom. [emoji848]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Nauči tih par reči na ruskom ako nameravaš da visiš tu, isplati se. Inače ruski se uči neverovatno brzo.
 
Чини ми се да смо већ писали, само преведи цијелу страницу из хрома и готово, проблем ријешен. Нема потребе да учиш руски.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Ima i na yuwabits, ista izdanja kao i na CB. Sto se tice senki nad Balkanom
 
Hvala.
Vidim da je otvorena registracija.

Na EUC ne nalazim skoro ništa što mi je zanimljivo.
 
Годинама трошим рутрекер и не видим потребу да нешто учим. Јасно ми је шта значи Поиск, шта је Progressive & Art-Rock (lossless) а шта Скачать .torrent и не видим потребу за даљим учењем. ;)
 
Nazad
Vrh Dno