Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Od nedavno sam na FL i do sad sam skidao iskljucivo freeleech, imam oko 20 gb upload-a i 0 za download + 590 bonus poena.

E sad, 600 bonus poena bi trebalo da moze da se zameni za 500 gb upload-a, ali koliko vidim, samo ako je ratio ispod 1.
Dal onda kad uskoro predjem 600, da ga namerno spustim malo ispod 1 i zamenim poene za taj upload? Super je tracker, pa cisto da proverim ovde s iskusnijim ljudima, da se ne zeznem :)
 
FlieList? Od kada je to da mora biti ispod 1 ratio? To je možda novo.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ima barem godinu ipo dana (znam jer sam toliko dugo clan) :D
 
Fora kao sa HDBitsa. Imam odličan ratio, pa nisam znao za fo.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ko nema dobar ratio na FL taj nije za privatne trekere.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Apsolutno, nema lakseg za odrzavanje i dizanje ratio-a.
 
Ja se isto prosto iznenadim kako nekad znam da prepoznam šta na filelistu ima potencijala. Na ova tri torrenta za 10 dana 2.5TB uploada

e4603d9ced850218c4d7ef09f5a8c23f.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam 2tb sa uploadom od 5 samo nagurao na GTA V, a i dalje vuku posle svih ovih godina. :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ja i dalje cekam mega pack crtaca da neko reuploaduje na CB. Ne registruje mi se na EUC samo zbog jednog torrenta.
 
Otvorene su reg, šta ti teško. Sviraju k... malo ovi na CB u poslednje vreme.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ne vidim u čemu je problem registrovati se i skinuti paket.
Ja juče odradio sve, evo već sam dogurao do ratio 1,5 i planiram da seedujem dogod i bude aktuelan seedbox, do kraja godine sigurno, za kasnije ću da vidim.
 
@bandovic

druže veliko hvala za crtaće! Moraće novi Hard da se uzme :p

Ako neko ima pozivnicu za File list... Neću ga izneveriti sa "ponašanjem" na istom.
 
I meni bi trebala pozivnica za File List,imam 5 pozivnica za IPTorrents....
 
Poslaću ti ja popodne,kada se vratim kući.
 
Da li imate neki traker za fotke, digitalne radove i td. nesto na taj fazon, dosta toga sam nasao na IPT ali[ ako ima mozda jos negde nesto, inace imam pozivnice za IPT ako nekome treba.
 
Vidim da pominjete FL, ali meni njihov sajt danima ne radi.

Jel može neko da potvrdi?
 
Promijeni domen samo, sada je .io
 
A šta je sa onim bugarskim trekerima?

zamunda.net (zamunda.ch) i zelka.org (zamunda.se)

Njih sam pre par godina najviše koristio (zelka više od 5TB upload) dok se nisu pocepali i sad vidim da originalna zamunda (zelka.org) ne radi bez bugarskog proxy-ja.

npr. https://nqma.net

Šta se to dogodilo pa više ne može normalno da se koristi?
 
Poslednja izmena:
zamunda.net kod mene radi najnormalnije (bez proxy-a), koristim je dosta često.
 
Ona da, ova originalna zelka.org (zamunda.se) samo sa proksijem.
 
Da li neko ima nalog na speed.cd? Ne mogu da se ulogujem,sta se desava sa sajtom?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ima neko poziv za file list?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Sajt radi sasvim ok.

Da li bi imao volje da mi prosledis neki kontakt mail od administratora da ih kontaktiram. Ne mogu da se ulogujem a takodje ne mogu da resetujem sifru jer mail sa kojeg sam registrovan na sajtu vise ne postoji jer nalog mi je blizu 10 godina star. Unapred Hvala
 
Vrlo rado, ali koliko ja vidim tu postoji samo opcija interne poruke tj direktno na sajtu jedino da pokusas preko irca.
 
Nazad
Vrh Dno