Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ako me pamćenje služi Nišlija je svojim učešćem zalužio izuzetak.
 
Slažem se.

Nišlija je svakako izuzetak.
Inače, dugo je oklevao da traži pozivnicu zbog staža na forumu, i ja sam ga posavetovao da to ipak učini jer je mnogima pomogao (i meni konkretno) i možda se nadje neko ko je ima, a uvideo je njegovo korektno ponašanje.
 
Poslednja izmena:
Za PTP će biti najverovatnije nemoguće:
Maximum Users: 30,000
Enabled Users: 35,372
 
Ako neko zna, sto mi se ovo pojavilo?
Pogledajte prilog 219307
Utorent je bio ukljucen kada sam prinudno ugasio racunar jer je zablokirao da nije do toga?
Filelist je tracker
 
Poslednja izmena:
Znam da je na TL-u zabranjeno (bez pitanja) da se skine jedan isti release istog filma, tamo piše dok je u snatch listi. Jel zna neko možda koliko dugo torent ostaje u snatch listi ili vam zauvek ostaju svi torenti koje ste ikada skinuli tamo?
 
Znam da sam negde pročitao to *****no pravilo, znači na TL-u je. Evo kod mene je snatch lista očišćena, vidi se samo trenutni seed, a bila je ogromna jer sam prošle godine baš skidao sa TL negde u aprilu.
 
Da li je moguće da je sve više padobranaca na ovom forumu koji ne pročitaju pravila ( prvi post u ovoj temi ) i odmah bi da dobiju pozivnicu...

Sent from my D6603
 
Znam da sam negde pročitao to *****no pravilo, znači na TL-u je. Evo kod mene je snatch lista očišćena, vidi se samo trenutni seed, a bila je ogromna jer sam prošle godine baš skidao sa TL negde u aprilu.
Uuu čitao sam ja njihova pravila i svašta tu nešto ima :d To pravilo je navodno jer si onda sumnjiv da deliš acc sa nekim.

Znači čiste snatch listu, e pa lepo, sviđa mi se odgovor :D Hvala.

Ja sam se sam registrovao na TL (ponovo, mada prvi put mi je bilo pre nekih 3,4 godina) dok su ga otvarali non stop u poslednje vreme ali ništa nisam skidao jer mislim da sa kućnom konekcijom bi to bilo ubistvo tamo :-devil-: Čekam da uzmem seedbox, nadam se ovaj mesec, pa da krenem da gradim malo buffer tamo.
 
3 x Crna Berza

za forumase koji ispunjavaju staz i planiraju da koriste

Imam i jednu za Apollo, da ne propadne, a mozda nekom treba

ista pravila, uz neki dokaz sa boljeg trackera

PM
 
Ima, moraš da lupiš enter, ne da čekaš da ti se pojavi u onoj search listi.
 
btn.jpg
 
Koliko ja vidim to nije ta mini serija od 6 epizoda, već četvrta sezona regularnih agenta šilda koja ima više epizoda.

Edit: Ipak jeste ta. Hvala :)
Čudno su je stavili tako na vrhu celu sezonu i još je nazvali četvrta, a ispod ima isto četvrta sezona regularne serije sa 10 epizoda.
Umesto lepo da stave kao "extras" ili kao posebnu seriju...
 
Poslednja izmena:
Dajem TL, HD-T, FileList, uslov da ih koristite i kao u prvom postu teme.
 
Koliko ja vidim to nije ta mini serija od 6 epizoda, već četvrta sezona regularnih agenta šilda koja ima više epizoda.

Edit: Ipak jeste ta. Hvala :)
Čudno su je stavili tako na vrhu celu sezonu i još je nazvali četvrta, a ispod ima isto četvrta sezona regularne serije sa 10 epizoda.
Umesto lepo da stave kao "extras" ili kao posebnu seriju...

Stavili su je hronološki gde pripada, nisam gledao seriju, tako se obeležavaju extra epizode na BTN-u. Baci pogled na BSG, ona ima brdo webisodes i extras, kako su obeleženi.
 
pozdrav... nisam se bavio torrentima vec neko vreme
ukratko, ima li novih igraca ili nekih starijih da su se omasovili, u rangu iptorrents i torrentleech? (znam za zamundu)
imam par pozivnica za ipt i 2 za torrentleech, pa ono mozemo da se menjamo...

sto se domace balkanskih trackera sa domacim sadrzajima, postoje li jos uvek yuwabits i crna berza? ima li kojeg novog igraca da zavredjuje paznju
 
Nema zamena. Citaj prvi post

Sent from ass
 
XWolf aka stepenwolf aka stepskivuk se pored trejdinga bavi I varanjem I to ghostleechingom najcesce. Najniskije je bilo njegovo aktivno ucesce na "zmijugama", svojevremenoj anti-torrent zajednici, pomocu koje je radio ddos napade na domace trakere, kradju mejlova I prosledjivanje agencijama.

Logovao sam se kako bih vam saopstio ovo I kako ne biste postali njegova zrtva.

Pozdrav!

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Markse, stvarno si naporan... al' bas bas...
I ranije kad sam pitao za IPT pozivnicu, pre par godina, isto si radio kao i sada...
Od svega sto pokusavas da mi prisijes je tacno da sam izgubio prvi nalog na TL zbog brisanja trackera nakon sto dobije peerove
i da, muljam za uploadom na elitnim trackerima tu i tamo. A sto i da ne muljam, nisu ni oni fer prema korisnicima, svi oni rade po modelu koji koriste banke...
ratio je zakon, ali ako platis tj njima das pare, onda bas i nije onda te caste. Znas li koliko imaju korisnika i koliko se tu para okrece a sve pod maskom "solidarnost, pomazemo jedni drugima, koliko das toliko uzmes... To je prosto nemoguce, nemoguce je da svi imaju ratio oko 1,0 i da pritom niko ne vara. Milion je razloga za to i mrzi me da ti objasnjavam.. Skraticu..
1. te tvoje smijuge koje pominjes, nemam pojma sta je to, zadnje sto se secam je forum crnonabelo gde smo/ste razmenjivali pozivnice.. Ja sa tim aktivnostima nemam nista i bog mi je svedok a ti misli sta god hoces. Zao mi je, kako sad cujem od tebe, da su neke prosledjivali agencijama.. Bilo je tu i dobrih ljudi. Licno se nadam da su oni sa yuwabits prvi najebali a u vezi sa tim i
2. Na yuwabits sam bio primeceni uploader, ceo problem je nastao kad sam provalio da su vlasnici istog zadrti nacionalisti i sovinisti ali cute zbog korisnika nesrba koji placaju donacije. Ne samo sto sam provalio nego sam jednom od njih to jasno i rekao, i posle ona rasprava na forumu...

TAda si se slagao sa mnom, ja stvarno ne znam sta je posle sa tobom bilo... KO ti je napunio glavu tim sranjima, zmijuge ovo ono... torrentujem preko proxyja koji uvecava ukupan upload 2-3x i to je to... Nije da ne uploadujem nista, samo tracker dobija stanje koje ide vise meni u prilog, a ne njima i to je to...
 
Bitno je znati samo koga ima u temi...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
priznajem samo da sam sitni prevarant iz ubedjenja, to sa uvecavanjem uploada, ZATO STO JE ISTINA
ostalo, da sam sjebavao ljude, napadao trackere, cinkario... to ne priznajem, jos i osudjujem ZATO STO JE LAZ I NEKO HOCE DA MI NAPAKUJE

toliko

Bitno je znati samo koga ima u temi...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno